Сърдят ли се мъжете ако ви напуши смях по време на секс?

  • 6 244
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Имаме две деца и вече не е необходимо да правим такива срамотии.
Браво, един сериозен човек да се намери тук. Не случайно си модератор....

# 31
  • Мнения: 4 585




Видът ми изтрива всяка усмивка, камо ли хилеж.

# 32
  • Мнения: 323
Не ми се е случвало.

# 33
  • Мнения: 185




Видът ми изтрива всяка усмивка, камо ли хилеж.
Вълчо,страшен ли си newsm78защо така Grinning

# 34
  • Мнения: 1 668
Аз никога не се смея по време на секс, винаги гледам сериозно, съсредоточено и вглъбено, не обичам човекът до мен да се оплаква.
А охкаш ли отвреме на време,че с тази съсредоточеност в самия акт,да не се обърка човека,че си е легнал с "куклата".

Мисля, че не е коректно да питаш такива въпроси ,всеки си има гледна точка това ,че нейната не ти допада е твой проблем! Айде да не иэнагляваме а Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 622
Обикновено не ми е смешно по време на секс. Идва ми не да се хиля, ами други работи да правя/говоря. Зависи от партньора, обаче. Ако е по-сухар, ми парира и моите желания, но дори и тогава, пак не ми е смешно. Изобщо не мога да разбера кое може да те напуши на смях в такъв момент  Thinking

# 36
  • Мнения: 4 733
Обичам да се шегувам неадекватно и най-вече в сюблимни моменти. Резултатът е или поглед " гледам те, ама не те чувам " или " ню-ню за 24 часа " Mr. Green Принципно се въздържам, но мога да бъда много гадна ако си е изпросил демидж Twisted Evil

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
Не се сещам да съм се хилила по време на секс Rolling Eyes Нито съм ръсила смешки...Ще пробвам, изглежда е забавно, после ще разкажа какво е станало Simple Smile

# 38
  • Мнения: 4 585




Видът ми изтрива всяка усмивка, камо ли хилеж.
Вълчо,страшен ли си newsm78защо така Grinning
Емииии, стар, голям, космат, проскубан вълк, с перде на очите, още ли ти е смешно?

# 39
  • Мнения: 2 792
Аз никога не се смея по време на секс, винаги гледам сериозно, съсредоточено и вглъбено, не обичам човекът до мен да се оплаква.
А охкаш ли отвреме на време,че с тази съсредоточеност в самия акт,да не се обърка човека,че си е легнал с "куклата".
Не, разбира се, мерси, че ме подсети да допълня ....сериозно, съсредоточено, вглъбено и безмълвно....

# 40
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Чак да умирам от смях-не, но ми се е случвало да се позасмея и то заради гъдел, а не заради това, че нещо смешно ми минава през ума. По време на секс нищо не мога да мисля, а камо ли смешки да си представям.
Но ако партньорът запали цигара по време на секс (досега не ми се е случвало), съм способна да откажа всякакви по-нататъшни действия. Ненавиждам да се пуши на затворени пространства, а в спалнята пък е отврат. Sick

# 41
  • Мнения: 165
Веднъж и на мен се случи, просто не можах да спра. Бяхме на гости на едни приятели и както сме на земята видях един контакт монтиран на тавана и  двамата направо се спукахме от смях. Спряхме със секса, де.  newsm62

# 42
  • Мнения: 2 309
Случвало се е,но беше взаимно...
Не сме се сърдили...
Секса продължава Hug

# 43
  • Мнения: 4 447
Не, редовно се случва да се смеем дружно за някоя простотийка дето сме си изрекли, направили и т.н.

# 44
  • Мнения: 5 622
Сега като се замисля и аз съм се засмивала от гъдел. По принцип нямам такъв, освен на абсолютно необичайни и нетипични места  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт