Деца с очни проблеми-2

  • 15 184
  • 325
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 914
момичета тук съм си вече,
много ви благодаря за пожеланията на рожденият ми ден  love001   love001  love001  love001  love001 



Я , кой се появил , разказвай сега......... Hug

# 61
  • Мнения: 4 053
Я , кой се появил , разказвай сега......... Hug


починах си,наспах се,позаслабнах малко и т. н.
много ми липсвах те,
а при вас как е,как мина купона,искам снимки да видя,
в старата тема не можаш да ги разгледам ooooh!

# 62
# 63
  • Мнения: 4 053
супер сте,много сте весели,дано сте си прекарали хубаво,
а баба ни, много млада бе,
що така да е баба  ooooh!
кога е другия купон  Whistling

# 64
  • Мнения: 147
МОНИ добре дошла, благорадя за комплимента  липсваше ни ама се появи  отпочинала и в добро  настроение надявам се. newsm10 Hug

# 65
  • Мнения: 4 053
сега имах възможност да изчета цялата тема  Rolling Eyes
тук съм да помагам с каквото мога и да ви уверя,че можете да разчитате на мен за всичко
баба ни,сигурна съм,че заедно ще направим много Hug
желая успех,сбъднати мечти и сънища на всички newsm51

# 66
  • Мнения: 3 914

позаслабнах малко и т. н.

[/quote]
Късметлийка,а някой дебелеем ли дебелеееееееееем Crazy

# 67
  • Мнения: 4 053
къде сте бе мами  Rolling Eyes


Късметлийка,а някой дебелеем ли дебелеееееееееем Crazy

оказа се,че май само умствено съм отслабнала, д-то ми седи  Crazy

# 68
Здравеите мили мами-Наталия!Днес бяхме на преглед в Центьр Европа, при доктор Фьодоров, които ни каза, че за да баде остановена каквато и да е диагноза е небходимо да се направят изследвания под пьлна упоика в Калуга-Русия!Според вас в Бьлгария вьзможнолие да се направят (и каде?) такива изследвания, на каква цена (защото за Калуга ни искат 4000 $) и операцията непосредствено след прегледа ли трява да се сьстои или необходим интеревал от време между двете упоики?Вьзможноли е да се даде диагноза  без тези иследвания под упоика?!Според Фодоров е невьзможно!!!И ако е така как е могал Топов да е даде(катаракта) !? newsm78  ??????

# 69
  • Мнения: 2 116
Здравей Наталия! Моето дете е оперирано в Калуга! Peace За съжаление е така! Тук няма техника, която да позволява това нещо! Пътуваш и там под обща анестезия правят пълен преглед на очите!  Peace Ако има ДОРИ НАЙ-МАЛЪК ШАНС руснаците го използват най-най-рационално!  Peace Ако има шанс /дано е така/ за да не се приспива детето втори път, направо се вкарва в операционна! После имаш и 10-дневно следоперативно лечение!  Peace За моето дете там направиха ЧУДЕСА!!!   bouquet  bouquet  bouquet Ако имаш повече въпроси относно Русия, давай на лични!  Hug

ПС И не е ФЬОДОРОВ! Той отдавна е мъртъв!  Tired Но в Русия има 12 клиники носещи неговото име! И се управляват от най-добрите му ученици!  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 498
Наталия, само за диагностика ли ти искат 4000 долара. Ужасно много са ако е така ???
Диагностика може да ти направят знаеш и в медицинска академия - детското, при това точна, въпросът е след това !
Мед. академияе - безплатно се прави.
Център "Пашев" при акад. Петя Василева е около 200-260 лв. диагностиката.
При другите частни предполагам , че е пак толкова.

# 71
  • Мнения: 2 116
Сори ще го кажа аз-4000$ е цената път, престой /двама за 10 дни/ и операция!  Peace

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 21:54 от Здравка79

# 72
  • Мнения: 3 914
Може ли да се намеся Peace
София е права Peace
Здравче извинявай Hugзнам че си веща по въпроса с Калуга,но моля ви и в БГ се прави диагностика Wink.Тук явно става дума за вродена катаракта,т. е мътна вътреочна леща,което се наблюдава и с обикновен офталмоскоп,но изглежда има съмнения за проблем зад нея.При положение ,че е мътна лещата не може да бъде огледано очното дъно.Затова се изисква друг вид изследване наречено -ехография,може да се направи и Ерг също и КТ ,но това става и в БГ и то за малко пари Wink,даже бих казала че тук ехографията е на по добро ниво дори от Израел.
А ехо се прави дори без упойка,не виждам смисъл да се упоява бебе ,без да има сериозна причина.След като се направи ехография има много възможности за лечение,дори тук Hug
Не подценявайте нашите лекари ,особено за катаракта Peace

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 22:22 от Viki i mama

# 73
  • Мнения: 2 116
Здравей Viki i mama Hug  Никъде не споменах, че тук не се прави диагностика или лечение на това заболяване!  Peace Но поне аз предполагам, че за да потърсиш помощ в чужбина, това на практика означава без шанс в БГ! И аз и ти знаем, че първо минаваш тук и после пътуваш! Поне по принцип би трябвало да е така! Наталия никъде не споменава дали нещо е правено / и какво/ в БГ!  Peace За мен пътуването в чужбина е краен вариант! Когато медицината тук, на ти подсигурява адекватно лечение! А моя случай е точно такъв!  Confused Затова изказвам КОМПЕТЕНТНО мнение, като два пъти пътувала за операции там! И двете сме наясно какво постигна Терещенко.... Peace

Другото е просто информация.....  Hug

# 74
  • Мнения: 3 914
И двете сме наясно какво постигна Терещенко.... Peace

Другото е просто информация.....  Hug
О да , при вас постигнатото е най доброто в случая, но както казваш Наталия не казва още какви са съмненията и дали е изчерпано всичко тук,да изчакаме и тогава ще се хванем за косите Wink Joy
Наталия ще помагаме,само дай повече инфо Hug

Общи условия

Активация на акаунт