Деца с очни проблеми-2

  • 15 185
  • 325
  •   1
Отговори
# 195
Здравейте, до сега не съм писала, само съм чела.Темата е така да се каже ''болна'' за мен. Имам момченце на 4год. със 7д. късоледство и ляро мързеливо око. Налага се да се слага лепенка  на окото  защото всички лекари които са го преглеждали твърдят че тоеа в най ефикасният начин. Но следва следващият проблем -  никъде, или поне аз не мога  да открия въпросните лепенки, МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ !

# 196
  • Мнения: 4 053
в аптеките срещу очната клиника на МА и там в близост има и оптика, ги имаше скоро,
търси и опторатори за самите очила,вършат страхотна работа  Peace

# 197
мерси за инфото, още утре ще проверя. Имам такова нещо което се поставя върху саморо стъкло подобно на калъфче, но дребния хитрува и си го измества така че да може да вижда и трябва непрекъснато да го следя и да му се карам. А в детската, там няма кой да го дебне постоянно, за това сметям да опитам с лепенки.

# 198
  • Мнения: 4 053
аз имах в предвид едни гуми,които се лепят на стъклото,и добре обхваща окото
и съответно детето не може да хитрува,но също нещо изчезнаха от пазара,
а иначе лепенката е най-добрия вариант от към сигурност,но те пък разраняват кожата
от честото отлепване  ooooh!

# 199
ясно, е за такова нещо не бях чувала, ще провверя и за него. много благодаря !:)

# 200
  • Мнения: 3 914
на 4год. със 7д. късоледство
Shocked ,сигурна ли си ,че не е Далекогледство,щото в тацзи възраст с такъв минус диоптер.......... newsm78

# 201
  • Мнения: 147
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ темата ни ожива .Върна се нашия доктор и всичко си е наред.
ЗДРАВЕЙТЕ И ДОБРЕ ДОШЛИ ВИКИ И МАМА.Вики е прекрасна и щастлива доколкото виждам.А ти как си мамо вечи си отпочинала надявам се.Размърдай малко тези мами.Мъча се на направя среща но нещо не се получава като те няма надявам се вече всичко да тръгне.
Липсваше ни.Целувки на Вики.

# 202
  • Мнения: 4 585




Здрасти, мама на Вики и добре дошла! Много хубаво моренце.

# 203
да, съжалявам грешка , дълекогледство е  Sick

# 204
  • Мнения: 662
Добре дошла на сватята и от мен Mr. Green
Ама таз мойта снаха много пораснала и се разхубавила  Laughing

# 205
  • Мнения: 3 914
Добре дошла на сватята и от мен Mr. Green
Ама таз мойта снаха много пораснала и се разхубавила  Laughing
ООО Благодаря,ми стараем се,че зетя нали хубавец,няма да бледнеем я Laughing

мими80-баба Ви    тук съм,ще ръчкаме ,нема да оставим темичката ни назад я Wink





Здрасти, мама на Вики и добре дошла! Много хубаво моренце.
Вълчо ,добре заварил,наистина е хубаво там.Бяхме на къмпинг Арапя,падна ни се най мизерното бунгало,но пък то за спането на кой му е притрябвал лукс Wink,иначе там си е спокойно и явно ходят предимно семейства с деца

# 206
  • Мнения: 4 585



Арапя, Арапя, а, с мама Иги сте се разминали на сантиметри, тя замина за там.

# 207
  • Мнения: 1 193
Здравейте,пак гледах снимките.Вики и мама завидях ти,ама весело настроение лъха от тях.

# 208
  • Мнения: 3 914



Арапя, Арапя, а, с мама Иги сте се разминали на сантиметри, тя замина за там.
Сериозноооо,ако знех само Sad ,нищо ще чакаме снимки и от нея Grinning
Здравейте,пак гледах снимките.Вики и мама завидях ти,ама весело настроение лъха от тях.
Да така е,хубаво беше,ако знаете само Вики как плува във водата............,жалко че незнам как да ви покажа клипчето Sad
  bebo4e точно теб искам да питам ,къде и как .......плуване за такива като нашите деца Hug

# 209
  • Мнения: 3 914
Ама моля ви,минахме на 2ра страница,срамотаааааааааа Crazy
Хайде споделете някоя клюка де Party

Общи условия

Активация на акаунт