Деца с очни проблеми-2

  • 15 187
  • 325
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 914
Е само заради това си заслужава Laughing Hug
Ще го види зетя,тъщата обещава Mr. Green

# 286
  • Мнения: 4 053
сънувах Вики,водех ги мойта на балет  33uu   smile3524

# 287
  • Мнения: 147
Ооооооооооооооооо  обичам ви тава е най-хубавата новина от Вики и мама  Вики  е най големия герой при нас  а за мама да не говориме.Трябвя дя вярвяме че децата ни един ден ще могат да ни кажат мамо или да ни видят.Мен специално вярата ме крепи много.
Вики и мама пиши за всяка промяна при Вас защото това ни радва и дава надежи.И крайно време е да почерпиш и за днес по ено че дойде време.Не е ли много дълго времето да чакаш за прегледа до март неможе ли да се разбере и тук в България.Доволна съм днес от новините . smile3501 newsm10

# 288
  • Мнения: 3 914
И крайно време е да почерпиш и за днес по ено че дойде време.
Готово бе Laughing


# 289
  • Мнения: 3 914
Не е ли много дълго времето да чакаш за прегледа до март неможе ли да се разбере и тук в България.Доволна съм днес от новините . smile3501 newsm10
Ми то няма какво толкова да се разбере,ние отиваме на профилактичен преглед за след операцията,още е рано да се каже каквото и да е,всъщност аз ви го казвам своевременно Wink

Мони*,балета е в най смелите ми мечти,може би пеене newsm78 Joy

# 290
  • Мнения: 147
И крайно време е да почерпиш и за днес по ено че дойде време.
Готово бе Laughing



Е благодаря сега мога да ти кажа и наздраве.Създаде малко настроение в темата.

# 291
  • Мнения: 3 914


[/quote]
Е благодаря сега мога да ти кажа и наздраве.Създаде малко настроение в темата.
[/quote]
Е то мен за настроение ме дръжте Joy,за кво друго Mr. Green

# 292
  • Мнения: 147
Не е ли много дълго времето да чакаш за прегледа до март неможе ли да се разбере и тук в България.Доволна съм днес от новините . smile3501 newsm10
Ми то няма какво толкова да се разбере,ние отиваме на профилактичен преглед за след операцията,още е рано да се каже каквото и да е,всъщност аз ви го казвам своевременно Wink

Мони*,балета е в най смелите ми мечти,може би пеене newsm78 Joy
Ти си права  но нали знаеш аз все бързам да чуя хубавата новина но ти вече ни я съобщи.Между другото от снимките си личи че Вики вижда погледа е много средоточен и жив така че съм щастлива.Обичам Ви целувки на принцесата.

# 293
  • Мнения: 4 053

Мони*,балета е в най смелите ми мечти,може би пеене newsm78 Joy

ясно,ама това съм сънувала,
мойта също е далече от балета,дай и нещо пушка,топка,такива мъжки неща  box

# 294
  • Мнения: 147
Моля, моля без такива Вики и мама не те държме само за настроение а ти си ни консултанта и приятеля тук.накъде без теб бе приятелко мила. #2gunfire

# 295
  • София
  • Мнения: 2 351
Имам огромна молба.Чувал ли е някой за списание Кид Оптикс./дано го пиша правилно/.Там е имало статия за оптика в която предлагат очила с нечупливи рамки.Имате ли идея по въпроса.А даже и списанието не го намирам при Гугълчо  Embarassed.Или изобщо ще ми препоръчате ли оптика за детски очила  Praynig.

# 296
  • Мнения: 4 053
Моля, моля без такива Вики и мама не те държме само за настроение а ти си ни консултанта и приятеля тук.накъде без теб бе приятелко мила. #2gunfire

на Вики майка и иска да яде кютек smile3540

# 297
  • Мнения: 3 914
Моля, моля без такива Вики и мама не те държме само за настроение а ти си ни консултанта и приятеля тук.накъде без теб бе приятелко мила. #2gunfire

на Вики майка и иска да яде кютек smile3540
Много ми хареса този лаф Joy Joy Joy

Имам огромна молба.Чувал ли е някой за списание Кид Оптикс./дано го пиша правилно/.Там е имало статия за оптика в която предлагат очила с нечупливи рамки.Имате ли идея по въпроса.А даже и списанието не го намирам при Гугълчо  Embarassed.Или изобщо ще ми препоръчате ли оптика за детски очила  Praynig.
Не е списание Peace
http://kidoptics.com/
Ето това е,то си е оптика Hug

# 298
  • Мнения: 152
  Страхотна новина Вики и мама.  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
  Много се радвам.Пожелавам на всички дечица и мами такива хубави новини.

# 299
  • Мнения: 3 914
  Страхотна новина Вики и мама.  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
  Много се радвам.Пожелавам на всички дечица и мами такива хубави новини.
Хванах те HugКак сте вие,отдавна не си писала,давай отчет..............

Общи условия

Активация на акаунт