ТЕ СЕ ПРИБИРАТ УДОМА!

  • 13 595
  • 466
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 343
Да ви призная честно не съм чел всички мнения, защото не ми се занимаваше.Искам само да попитам за едно нещо.Не искам да звуча цинично, може би това се е разискавало преди това някъде, но имам следния въпрос- защо не се казва нищо за обвиненията в проституция, валутни измами и производството на алкохол, което бяха също част от обвиненията?

P.S.
Радвам се че ги освободиха, най- накрая ще се разнообрази малко новинарския блок.


Защото са невинни. А са невинни, защото са българки, защото Слави Трифонов така е казал и защото всички либийци са гадни. Не ти трябва да знаеш повече, хич недей и да питаш, че ще те анетемосат.

# 436
  • Мнения: 399
Не са доктори, а сестри!
Колкото до другите обвинения - проституция, производство на алкохол - в Либия е забранена такава дейност. За валутата - не помня какви точно бяха обясненията и какво стана. Ако са имали такива провинения - виновни са.
Но не става дума за това. Осъдени са за спина, а не за проституция, алкохол, валута.

# 437
  • Мнения: 1
Да ви призная честно не съм чел всички мнения, защото не ми се занимаваше.Искам само да попитам за едно нещо.Не искам да звуча цинично, може би това се е разискавало преди това някъде, но имам следния въпрос- защо не се казва нищо за обвиненията в проституция, валутни измами и производството на алкохол, което бяха също част от обвиненията?

P.S.
Радвам се че ги освободиха, най- накрая ще се разнообрази малко новинарския блок.


Защото са невинни. А са невинни, защото са българки, защото Слави Трифонов така е казал и защото всички либийци са гадни. Не ти трябва да знаеш повече, хич недей и да питаш, че ще те анетемосат.
Слави Уондър откога е коректив кое е правилно и кое не?

# 438
  • Мнения: 399
Хайдееее, захапахте ме и мене!
Няма смисъл да се пише, култура липсва за коректен спор. Ние май сме силни само по разправиите.
Пожелавам ви приятна вечер!

# 439
  • Мнения: 6 167
аз бих си подала ръката да ми вземат кръв тези сестри,  да.
само че не в бенгази, а във военно-медицинска в софия, например.
схващам разликата.

# 440
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз пък се кефя, че ще им дадат и пари, и работа ще им намерят и т.н. Редно е, дължим им го.
И защо им го дължа?Пратила съм ги там против волята им,нещо съм ги наранила,обидила?Дай тогава да се издължим към мизерстващите пенсионери,към стотиците болни без средства за лечение,към дечица,които няма кой да прати на почивка или да даде стипендия,към тези,дето се бъхтят за никакви заплати...откъде средства за толкова издължаване?А животът е ценен за всеки.
Добре са дошли и да са благодарни,че виновни или не,толкова хора застанаха зад гърба им.И да се оправят в свободния живот така, както всички ние.

Нормално е след като по вина на български управници и дипломати са гнили 9 г. в затвора държавата да направи нещо. Ето за това вече е ДЛЪЖНА, както е длъжна да направи нещо за хората в неравностойно положение. Някой от вас дето ги пишете тези работи давате ли си сметка, че тези медици вече са с ментални увреждания??? Както Сергей Антонов например. Май не се замисляте! Те имат нужда от квалифицирана помощ, която струва пари. От такава имат всички хора с увреждания... А по въпроса дето го повдигаш за пенсионерите. Защо мизерстват? Ми защото никой не внася във фонда им това, което трябва. Значи като трябва да се внася в държавата сме пас, пък като трябва държавата да дава що да дава...Нормално е на мен и на теб дето сме здрави и прави да не ни е длъжна, но на хората в нужда е!

П.С. Призовавам да се въздържате от обидни нападки и квалификации. Водете спора културно!  Grinning

# 441
  • София
  • Мнения: 900
интересно ми е, като започнат работа като лекари, ще отидете ли при тях на преглед, а децата си ще заведете ли?

Да - бих!

# 442
  • Мнения: 419
интересно ми е, като започнат работа като лекари, ще отидете ли при тях на преглед, а децата си ще заведете ли?

Да - бих!

А аз не бих   NaughtySick (нищо че не са лекари, а само сестри) 
Не съм чела темата, затова ще попитам: някой сети ли се, че има 400 болни от СПИН деца  Confused

Аз също бях много развълнувана вчера и много се радвам, че ги освободиха  Peace

# 443
  • Мнения: 2 563
интересно ми е, като започнат работа като лекари, ще отидете ли при тях на преглед, а децата си ще заведете ли?

Да - бих!


И аз. Те са сестри. Ако попадна при тях - няма проблем. Но ме съмнява нервите им да издържат на работа. Може би след няколко месеца.

# 444
  • София
  • Мнения: 13 206
интересно ми е, като започнат работа като лекари, ще отидете ли при тях на преглед, а децата си ще заведете ли?

Да - бих!


И аз. Те са сестри. Ако попадна при тях - няма проблем. Но ме съмнява нервите им да издържат на работа. Може би след няколко месеца.

Месеци е твърде оптимистичен период... Confused

# 445
  • Мнения: 8 769
Не съм чела темата, затова ще попитам: някой сети ли се, че има 400 болни от СПИН деца  Confused
Да, сети се. И не един и двама. Затова е добре да се четат темите, преди да се пише.

Отговарям на Тити-ако въпросните медици са с ментални увреждания (както предполага Ваче)-нямат шанс да им стана пациент... Друг е въпросът, че на пресконференцията лекарят от ВМА каза, че според първоначалните изследвания хората са добре, а психологът (илипсихиатър) каза, че имат нужда от почивка, и от психологична помощ, защото 8-те години са дали своето отражение.

# 446
  • София
  • Мнения: 13 206
Не съм чела темата, затова ще попитам: някой сети ли се, че има 400 болни от СПИН деца  Confused
Да, сети се. И не един и двама. Затова е добре да се четат темите, преди да се пише.

Отговарям на Тити-ако въпросните медици са с ментални увреждания (както предполага Ваче)-нямат шанс да им стана пациент... Друг е въпросът, че на пресконференцията лекарят от ВМА каза, че според първоначалните изследвания хората са добре, а психологът (илипсихиатър) каза, че имат нужда от почивка, и от психологична помощ, защото 8-те години са дали своето отражение.

Вчера по Нова една жена гостуваше. Мисля, че беше от центъра за хора с увреждания. Тя така каза, че са с ментални увреждания. Сега не се вижда това, но ще стане. Знаете всички за какво става дума при хора били заложници, при хора лежали в затворите. Не е за подценяване, че са били изтезавани и че всъщност са невинни! Какъв е периода на адаптация. Тепърва като се успокоят ще започнат да се появяват проблемите точно на ментално ниво.

# 447
  • Мнения: 8 769
Вчера по Нова една жена гостуваше. Мисля, че беше от центъра за хора с увреждания. Тя така каза, че са с ментални увреждания. Сега не се вижда това, но ще стане. Знаете всички за какво става дума при хора били заложници, при хора лежали в затворите. Не е за подценяване, че са били изтезавани и че всъщност са невинни! Какъв е периода на адаптация. Тепърва като се успокоят ще започнат да се появяват проблемите точно на ментално ниво.
Не споря, има много логика в това. Сигурно е точно така. Peace
Следва обаче въпроса-каква работа ще им осигурят в такъв случай? Като санитарки?

# 448
  • Мнения: 2 563
Не съм чела темата, затова ще попитам: някой сети ли се, че има 400 болни от СПИН деца  Confused
Да, сети се. И не един и двама. Затова е добре да се четат темите, преди да се пише.

Отговарям на Тити-ако въпросните медици са с ментални увреждания (както предполага Ваче)-нямат шанс да им стана пациент... Друг е въпросът, че на пресконференцията лекарят от ВМА каза, че според първоначалните изследвания хората са добре, а психологът (илипсихиатър) каза, че имат нужда от почивка, и от психологична помощ, защото 8-те години са дали своето отражение.

Вчера по Нова една жена гостуваше. Мисля, че беше от центъра за хора с увреждания. Тя така каза, че са с ментални увреждания. Сега не се вижда това, но ще стане. Знаете всички за какво става дума при хора били заложници, при хора лежали в затворите. Не е за подценяване, че са били изтезавани и че всъщност са невинни! Какъв е периода на адаптация. Тепърва като се успокоят ще започнат да се появяват проблемите точно на ментално ниво.

Наистина, мисля, че това е очевидно. Сега разбирам, че явно някои не се сещат какви последствия може да има принудителното затваряне, мъчението, изнасилването, осъждането на смърт. Нали не им липсват крака и ръце - да вървят да пишат резюме в jobtiger!

# 449
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://mediapool.bg/show/?storyid=116199  може да сметнете, че не е по темата ...аз не мисля така

http://btv.bg/news/?magic=reporters&rep_id=133

Общи условия

Активация на акаунт