Писна ми от този колит!

  • 71 567
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 416
Още веднъж благодаря mama Tin,само от сайта ли се поръчва? М/у другото повече май са мултивитамини,затова подходих с такова недоверие,чак толкова за хрансмилането не видях чак толкова,все пак 25 лв не са толкова много ще пробвамдано има ефект,а ти ако се сетиш за някоя алтернатива кажи.
Във сайта има форма за заявка като се пращат по пощата и пощенските разходи са за тяхна сметка. Аз продължавам да мисля, а ти можеш да започнеш с крушите и морковите, с Бонуса, вода и психотерапия. Ще чакам добри новини!  bouquet
Hug,аз междувременно ще питам в аптеките за нещо подобно,но и това ще си поръчам Peace,а аз тоя хляб така или иначе си го ям,само морковите не бях пробвала.

# 46
при запек по време на бременност е ефикасен и безвреден течен парафин -купува се от аптеката-само ослизява без да влиза в реакция с ъс съдържанието  Аз лично съм го пробвала по препоръка на гинеколога си-1-2-суп. лъжици сутрин и после чаша вода.Успех

# 47
  • Мнения: 3 410
Сладурка, ето още три варианта за теб:
1. сухи сини сливи се накисват вечерта и сутринта се изпива водата и се изяждат сливите
2. чаша топло прясно мляко с 1 с.л мед и на върха на ножа масло
3. сушени кайсии вода пак кайсии и така до обяд - по 3-4 не 1 кило
Изпробвай ги и след тях пак си изпивай по 1 зелено поле 3 пъти дневно и няма да се даваме на един запек!
Успех Hug

# 48
Здравейте! И аз имам този проблем. За сега много добре ми действа комбинация от билки, които купувам от билковата аптека на ул. Поп Богомил", София. Казва се "Билка против запек с портокалови кори" Трябва да се пие 3 месеца, после дълго време нямаш проблеми.

# 49
  • Мнения: 1 726
А може ли да има колит с разстройство?

# 50
  • Мнения: 3 410
А може ли да има колит с разстройство?

Може за съжаление!

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А може ли да има колит с разстройство?

Може за съжаление!


Явно моя е такъв  ooooh!

# 52
  • Мнения: 1 726
shushi7777 как се справяш с него, ходила ли си на лекар?

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi7777 как се справяш с него, ходила ли си на лекар?


Тя мойта - дълга история  ooooh! Ако не те мързи , върни се в темата назад и прочети
След всичко което описвам - пак съм си така  ooooh!

# 54
  • Мнения: 686
Аз се оправих с разделно хранене.Имах колит от 15г.,силен запек и адски болки,подобяващи на контракций.От както почнах да се храня разделно се чувсвам мого добре.Всеки ден ходя до тоалетна,няма го подутия корем и болките.За 3м. свалих 7кг.
 Понякога се случва да съгреша с някоя храна и тогава веднага се подувам и започва да ме боли.

# 55
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз се оправих с разделно хранене.Имах колит от 15г.,силен запек и адски болки,подобяващи на контракций.От както почнах да се храня разделно се чувсвам мого добре.Всеки ден ходя до тоалетна,няма го подутия корем и болките.За 3м. свалих 7кг.
 Понякога се случва да съгреша с някоя храна и тогава веднага се подувам и започва да ме боли.
Моля те,опиши какво готвиш и семейството ти как се хранят,и те ли разделно или готвиш отделно за тях.Аз опитвам,но идеите ми секват,когато ми се поиска нещо неразделно и аз също хапвам,не ми се готви само за мен

# 56
  • Мнения: 216
Аз също съм с колит с разстройство.Пия Пективит - на д-р. Тошков,но без резултат.Ако има някой който може да даде съвет за някакво лечение.Пробвам и отвари от някакви билки,но пак без резултат.Ако някой знае нещо по въпроса за облекчаванена този вид колит,моля да сподели.

# 57
  • Мнения: 3 416
разстройство знам,че успешно се облекчава с чай от шипки,обаче самия колит как се лекува не знам...аз пък искам да се отърва от запека,но не става

# 58
  • Русе
  • Мнения: 785
Хайде и аз в отбора с колит. Sad Вчера ми правиха иригография и се доказа със сигурност, иначе си го мъкна от първата бременност преди 4 години. Моят е най-вече със спазми и болки, при обостряне - и разстройство. Досега съм го борила със строга диета (от наръчник по лечебно хранене), Дуспаталин и ензими (Креон или Мезим Форте). В момента пак съм "на война". Tired Не знам дали изобщо има лечение или просто се притява за известно време. Rolling Eyes

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Хайде и аз в отбора с колит. Sad Вчера ми правиха иригография и се доказа със сигурност, иначе си го мъкна от първата бременност преди 4 години. Моят е най-вече със спазми и болки, при обостряне - и разстройство. Досега съм го борила със строга диета (от наръчник по лечебно хранене), Дуспаталин и ензими (Креон или Мезим Форте). В момента пак съм "на война". Tired Не знам дали изобщо има лечение или просто се притява за известно време. Rolling Eyes



И аз си мисля че няма лечение , поне при мен не действа а пък и имам гастрит и не всичко мога да пия , защото получавам силни стомашни кризи /доста болезнени  ooooh! /

Общи условия

Активация на акаунт