малко по-различно за прибирането на медиците

  • 4 351
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 489
жалко,че тези хора трябваше да платят с 8години от живота си и ако не ни бяха приели в ЕС,щяха да гният дълги години още там,докато ще има хора,които си мислят,че Симеончо насъсква медиите в своя полза.само не разбрах и сега при освобождаването пак ли така е направил?

да, така е направил Peace
http://bulgaria.actualno.com/news_114108.html

Но искам да ви запитам, някой от вас запознат ли е с преписките по делата, със съдържанието на присъдите?? Защото ако имахте и най-бегла представа, тази тема нямаше да бъде пусната, най-малкото от чувство за такт...

точно това писах и аз. никой не знае ни текста на обвинителния акт, нито точно и пълно за какво ги съдят. отдавна се научих да търся първоизточника за дадена информация преди да си изградя отношение Peace а медиите не са първоизточник, ясно ти е предполагам Thinking

# 61
  • Мнения: 14 133
И аз се радвам, че българската държава /със съдействието на ЕС, естествено, поне една полза от членството ни трябваше да има/ им спаси живота и ги върна обратно, но масовата истерия и тоталната липса на елементарна толерантност към чуждото мнение ме отвращават!!! Едно е да изразиш несъгласие, друго е да обиждаш. Обидите не са аргумент, а израз на ниска култура и интелект.
Peace Всеки има право на мнение!!!

# 62
  • Мнения: 19 300
жалко,че тези хора трябваше да платят с 8години от живота си и ако не ни бяха приели в ЕС,щяха да гният дълги години още там,докато ще има хора,които си мислят,че Симеончо насъсква медиите в своя полза.само не разбрах и сега при освобождаването пак ли така е направил?

да, така е направил Peace
http://bulgaria.actualno.com/news_114108.html

Но искам да ви запитам, някой от вас запознат ли е с преписките по делата, със съдържанието на присъдите?? Защото ако имахте и най-бегла представа, тази тема нямаше да бъде пусната, най-малкото от чувство за такт...

точно това писах и аз. никой не знае ни текста на обвинителния акт, нито точно и пълно за какво ги съдят. отдавна се научих да търся първоизточника за дадена информация преди да си изградя отношение Peace а медиите не са първоизточник, ясно ти е предполагам Thinking

това ,което исках да кажа със Симеончо,е каквото и да е правил той и разни други дреебни душици,наречени политици в БГ,не може да е причина за безразличие към това нещастие,а напротив точно обратното.невинни хора стават жертва на политически и икономически интереси и никой в БГ нямаше силата и настоятелността да направи нещо по въпроса, а използваха случая да си прокарват популистичните идеи.
наистина ако четеш вестник Труд,24 часа,Стандарт и прочие съм напълно съгласна,че не може да си изградиш отношение.има разбира се сериозни източници като The Economist,Die Welt и т.н.,където може да прочетеш не мнения,а обективна информация с фактите и сам да си направиш изводи.и пак казвам медиите и политиката в БГ са опорочени,Симеон беше ясно какъв въздух поод налягане е още от самото начало,но от чисто човешка гледна точка е недопустимо за мен да се казва,че на човек му е безразлично.
(не бях  чела много бг преса,изказването на Симеон от линка е смешно и всеки вярвам го знае ,въобще бг политиците не направиха много за освобождаването на хората)

# 63
  • София
  • Мнения: 1 074
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

# 64
  • София
  • Мнения: 888
Дреме ми. Аз съм заядливец. Но съм в прекрасно настроение днес и съм безкрайно мил с въпросната аФторка.
Лентичка не съм носил. Дебелокожието и цинизмът, обаче, ме отвращават.
Не знам кво е настроението в София. За мен е празник.




Тони, дреме ли ти какво мисли някоя си Петрова   Mr. Green много важно

днес имах огромно желание  да съм си в София
я кажи какви са настроенията там

между другото днес разказвам наляво и надясно, 4е са се върнали сестрите и все ми отговарят със знам, огромен успех
Тони,  съжалявам, че нямам време да излея още от глупостта си и се налага да свърша доста по -маловажни неща  като да  нахраня  зверчетата си,  вместо   да празнувам с теб или да  си бърша сълзите от преливащо щастие...Може да  дадеш идея днешният ден да  стане национален празник...

# 65
  • Мнения: 677
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

Не я знам другата тема. Пиша където си искам, чел съм правилата.
Освен тва свободата и човешкият живот нямат цена!

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 16:37 от Дивиана

# 66
  • Мнения: 3 268
Искам да попитам тези,дето нищо не чувстват как ще им се отрази пускането на ток до припадък МНОГОКРАТНО,изнасилване МНОГОКРАТНО,содомия и други екстри.Ще почувствате ли всичко това а?Срамувам се,че съм в един форум с такива като Петрова и другите й подръжнички.Ама така отдавна не се бях срамувала наистина.Нека Бог ви прости.

# 67
  • София
  • Мнения: 15 466
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!

# 68
  • Мнения: 1 858
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?! Другият въпрос е ще пострадат ли интересите на моето дете, което е с тежко хронично заболяване, ще пострада ли интереса на хилядите други деца с тежки заболявания в следствие на случилото се.
Оооо да! Ще пострадат нашите деца заради няколко жени, които са отишли там за печалбарство а в последствие нещата за тях са е объркали. От което страдаха те, техните семейства а сега ще страдат и много други! От горе на всичко щели да съдят държавата за компенсации...искат и пенсии и какво ли още не в последствие.
Много се съмнявам тава да са слухове а пък дори и така да е винаги в лъжата има и зрънце истина!
Да може да съм безсърдечна, може да съм дебелокожа но поне виждам малко по-далече от носа си и не реагирам първо сигнално! Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес. ми хубаво ама щом Ес имат да дават нямаше ли да е хубаво да се дадат на българските деца, които имат нужда от лечения? Да тези пари не са нещо, което сме имали и да ни е било взето за да се даде другаде но това не прави нещата по-малко гадни. Пък вие се радвайте, че се пръскат толкова пари за няколко човека докато в Бг. постоянно умират деца (дори и без да разберем) защото родителите не са имали пари за лечение...
Пък нека съм проста, дебелокожа, безсърдечна или каквато и де е там но това е истината...
Но радвай се народе, радвай се!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 074
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

Не я знам другата тема. Пиша където си искам, чел съм правилата.
Освен тва свободата и човешкият живот нямат цена, материалистични нищожества такива!

П.П. Петрова, разбира се, че храната е най-важното. И капамата.


Има, разбира се. При 6 милиарда, цената на човешкия живот е нищожна.
Ти си идеалист Wink
А да обиждаш не ти е в стила.

# 70
  • София
  • Мнения: 888
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

Не я знам другата тема. Пиша където си искам, чел съм правилата.
Освен тва свободата и човешкият живот нямат цена, материалистични нищожества такива!

П.П. Петрова, разбира се, че храната е най-важното. И капамата.

Именно,виж как си го научил само. А пък утре, вдругиден като плъзнат разни там фондациики, дето да събират уж помощи за медиците,искам ти пръв да се похвалиш, че си си дал заплатата за тях и  колко в вкусна и  засищаща, до  другата заплата,  е духовната ти удовлетвореност.

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Права си маатете, ще си плащаме за тях, никой не дава пари ей така ...

# 72
  • Мнения: 1 520
И аз искам да попитам много неща и то за факти, които бяха изнесени и минаха мимоходом, защото не бяха в стилистиката на тегобата, която трябваше да се всява.

Пак пиша - Да, разчувствах се.

Но стига с тая патетика, днешния ден едва ли ще е част от учебниците по история.

Не разбрах само тъпата вметка "Чуждото нещастие те радва".
Прощавай, срамуващата се от нас, ама нещо не си разбрала. Това, че някой не се разчувства от цялата картина, не значи, че вътрешно се смее.

Просто ако не гледахте като коне с капаци...
Приличаш ми на част от тези, които са на принципа "Щом е българско - златно е", "всичко българско - най-доброто", и подобни  в тая посока... С това мислене - нищо добро не ни чака.

# 73
  • Мнения: 5 468
Мнението на maatete за пореден път доказва психиката на българина - не трябва други да са добре, щом на мен не ми е.

Всъщност, аз се радвам за сестрите, че ще се видят със семействата си, след толкова години мъчения..., вълнение ме обзема, когато се замисля, как ще изкарат довечера в семействата си... въобще...
Само че всеки има право на мнения, чувства и коментари. То за един Биг Брадър се навъртат сума ти страници, а какво остава за такова изключително събитие...

# 74
  • София
  • Мнения: 888
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!
"Чуждото НЕЩАСТИЕ те радва,нали"-известна реклама на Спрайт,показваща безкрайната човешка злоба и злонамереност към ближния.Амин.
Тук не става въпрос за това,че не се радваме на чуждото щастие...Става въпрос за  истерията,която настъпва и за преекспонирането на случая.

Общи условия

Активация на акаунт