малко по-различно за прибирането на медиците

  • 4 343
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За българските деца говорим тук ... чиито родители са принудени да се молят  , защото държавата все няма пари . ... но излиза, че когато става въпрос за политическа изгода, пари се намират ... иначе и аз се радвам за сестрите, но е факт, че никой не показва толкова често болните български деца, толкова колкото сестрите и никоя медия не организира така  хората да се вдигат на протести ... и никой не носи лентичка с надпис "не сте сами" за българските дечица и техните родители ...

# 106
  • Мнения: 7 837
Много от посрещачите днес се държаха насрано.

А много, не знаеха, как да се държат.
Някой трябва да обясни на Драго Драганов, че ако до вчера си викал "Да живее БКП", днес не е най-удачно да викаш "Да живее Франция". Ама така е, като не е чел Кисинджър.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 179
За българските деца говорим тук ... чиито родители са принудени да се молят  , защото държавата все няма пари . ... но излиза, че когато става въпрос за политическа изгода, пари се намират ... иначе и аз се радвам за сестрите, но е факт, че никой не показва толкова често болните български деца, толкова колкото сестрите и никоя медия не организира така  хората да се вдигат на протести ... и никой не носи лентичка с надпис "не сте сами" за българските дечица и техните родители ...
Темата е озаглавена по-друг начин, ако ще говорим за БГ децата - да й се смени името или да се пусне нова...  Thinking

# 108
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ясно, но е неизбежно да се появи мнение като на Маатете ...

...

# 109
  • Мнения: 7 837
Сложете си лентички сикрет, стикери по колите. Казах,че моя няма да го махам, посвещавам го на всички българи. Ако някой иска, ще му изпратя. Имам готови...

# 110
  • Мнения: 4 585




Защото са насрани. Аз на тяхно място бих гледал посрещането по телевизията.

# 111
  • Мнения: 6 029
ами. аз също не се разплаках. зарадвах се, казах си "знаех си, че ще си дойдат". но не съм ревала. не съм получила сърцетуп. и какво сега? жестока съм? трябва да гледам по-далече от носа си..? А, Сопрано?

че вие ревете ли за всички жертви на всякакви гадости? ревахте ли за заразените със спин либийски деца? А?

# 112
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сложете си лентички сикрет, стикери по колите. Казах,че моя няма да го махам, посвещавам го на всички българи. Ако някой иска, ще му изпратя. Имам готови...

Аз само изписвам реални неща ... не защитавам кауза ... никоя не съм в тази насока ...

# 113
  • Мнения: 677
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук. В никакъв случай не сте прости и злобни! Възхищавам ви се!
Дивиано, така ок ли е?

# 114
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук. В никакъв случай не сте прости и злобни! Възхищавам ви се!
Дивиано, така ок ли е?


Сопрано, заЩо се изненадваШ? Какви претенции имаШ към форума? Я се нау4и да отсяваШ плявата  Sunglasses

# 115
  • Мнения: 5 468
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук.
А ти що се буташ в елита, е това не ми е ясно newsm78.

# 116
  • Мнения: 6 029
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук.
А ти що се буташ в елита, е това не ми е ясно newsm78.

точно и аз тва щях да питам?

# 117
  • Мнения: 3 268
ами. аз също не се разплаках. зарадвах се, казах си "знаех си, че ще си дойдат". но не съм ревала. не съм получила сърцетуп. и какво сега? жестока съм? трябва да гледам по-далече от носа си..? А, Сопрано?

че вие ревете ли за всички жертви на всякакви гадости? ревахте ли за заразените със спин либийски деца? А?
Явно не си прочела цялата тема.Това,че си се зарадвара е супер,щото тука е пълно с хора,дето пресмятат колко пари е струвало излизането на медиците и че от тяхния джоб са ги взели.И в крайна сметка е трябвало да си седят там,в затвора.Голям срам!

Общи условия

Активация на акаунт