малко по-различно за прибирането на медиците

  • 4 377
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 468

Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...

Това е истинският цинизъм.
.

# 91
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз още не съм видяла репортажа. Довечера в новините ще го гледам. Предполагам, че ще ревна. Просто съм такава.
Освен това наистина съчуствах и съчуствам на тези хора, а също се и радвам, че се прибраха, макар животът им да е вече съсипан.
Знам, че това, което ще ме подразни ще бъдат безкрайните анализи, интервюта, филми, сочене на виновници, изкарване на фалшиви герои, разтягане на локуми и некомпетентни журналистически изказвания по всички медии.

# 92
  • Мнения: 6 167
Зарадвах се, но не съм плакала.
Надявам се, тези хора да имат нормален живот от тук насетне. Да си намерят работа, или да им дадат пенсии и да живеят необезпокоявани с близките си. Много искам да прочета след години една хубава книга с цялата истина.
Когато 'сестрите' вече няма да са новина, а история. Ще ми е интересно.

Сигурна съм, че сестрите не са заразявали никого умишлено, радвам се за тях, но не мога да триумфирам, знаейки, че в Либия има стотици инфектирани дечица. Моля се за лечението им, за това Либия да си промени здравната система, стандартите си и да назначават достойни и безкомпромисни хора.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 16:46 от Lennie

# 93
  • Мнения: 4 390
Не престанете ли с обидите и скубането на перушина, ще заключа темата.

# 94
  • София
  • Мнения: 888
Освен прости, сте и злобни бе...
Няма  по - глупав, прост и злобен човек от този , който дава такива определения за другите Sick

Петрова, ти ме размаза с доводи. Интелекта ти извира със страшна сила от всеки твой пост. Къде се захванах с теб?! Ти си космос необятен, баце! Невероятна си! Евала! Машала! Ашколсун! Баклава!
Не съм давала каквито и да е било доводи,  но щом ти ги виждаш някъде... newsm78Що  се отнася до интелекта ми - прав си - необятен космос е...но  с единствената си мозъчна клетка, която функционира на пълни обороти  ще кажа само, че не желая  да   влизам в конфликт с теб лично..не ми е по -силите и интелектуалните способности...не си губи времето с мен...по - добре  напиши някой и друг лозунг за  днешния празник...

# 95
  • Мнения: 2 759
                   Дивиана, ми то само Тони скубе... безогледно при това  ooooh!.. Тони, пуснаха специална тема за теб - разходи се и подишай чист въздух...

# 96
  • Мнения: 4 585


Петрова, сподели последните 2-3 неща,
развълнували те последните  2-3 месеца.
Ще ми помогне да те разбера.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Пък нас кучета ни яли Mr. Green... нали най-важното, е че медиците са си у дома Joy!

Какво означава това ?
Ако бяха останали там до края на живота си или ги бяха екзекутирали, щеше ли да се почувстваш отмъстена за това, че кучетата са те яли? Щеше ли да си по-щастлива?

# 98
  • София
  • Мнения: 888



Петрова, сподели послезните 2-3 неща,
развълнували те последните  2-3 месеца.
Ще ми помогне да те разбера.
ми  те са повечето в личен аспект  - взезх си изпитите,  първите грижи около бебето, една книга на Тери Пратчет.... и т.н.......

# 99
  • Мнения: 3 423
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?!
Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес.
Когато в началото на годината България
влезе в ЕС, за първи път чух в новините
по първа ТВ в Германия, че България има
ядове с медицинските сестри. Всичките тези
години нито дума. България влиза в ЕС, казаха,
което значи, че на плещите на съюза лежат и
петте медицински лица, чакащи смъртта си в Либия.
Днес чух, че не ставало дума за пари. При всички
случаи става дума за непонятни за ССФ игри.
Много от посрещачите днес се държаха насрано.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 074
Петрова, не им се обяснявай, те не желаят да разбират твоята гледна точка, само искат да те уязвят.

# 101
  • Мнения: 7 837
Само да кажа на всички "благородни" форумки, че сте не по-малко жалки бели птици в този момент. Ех, ако можехте да се прочетете отстрани...

# 102
  • Мнения: 3 521
При всички
случаи става дума за непонятни за ССФ игри.

Как? Непонятни? Абсурд ССФ знае всичко! Ей виж, как са надиплени пачките, къде за ток, вода, болни деца, слепите проглеждат, сакатите прохождат. Е*и му майката на човечността като качество.

# 103
  • Мнения: 2 818
Аз не се просълзих, но се зарадвах определено.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?! Другият въпрос е ще пострадат ли интересите на моето дете, което е с тежко хронично заболяване, ще пострада ли интереса на хилядите други деца с тежки заболявания в следствие на случилото се.
Оооо да! Ще пострадат нашите деца заради няколко жени, които са отишли там за печалбарство а в последствие нещата за тях са е объркали. От което страдаха те, техните семейства а сега ще страдат и много други! От горе на всичко щели да съдят държавата за компенсации...искат и пенсии и какво ли още не в последствие.
Много се съмнявам тава да са слухове а пък дори и така да е винаги в лъжата има и зрънце истина!
Да може да съм безсърдечна, може да съм дебелокожа но поне виждам малко по-далече от носа си и не реагирам първо сигнално! Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес. ми хубаво ама щом Ес имат да дават нямаше ли да е хубаво да се дадат на българските деца, които имат нужда от лечения? Да тези пари не са нещо, което сме имали и да ни е било взето за да се даде другаде но това не прави нещата по-малко гадни. Пък вие се радвайте, че се пръскат толкова пари за няколко човека докато в Бг. постоянно умират деца (дори и без да разберем) защото родителите не са имали пари за лечение...
Пък нека съм проста, дебелокожа, безсърдечна или каквато и де е там но това е истината...
Но радвай се народе, радвай се!

Подкрепям това мнение.
Радвам се, че сестрите вече са свободни, но всъщност никога не съм смятала, че ще ги екзекутират. Ако го бяха направили, нямяше да спечелят нищо, а всъщност цялата история е само за пари - от началото  до края й.
 

Общи условия

Активация на акаунт