малко по-различно за прибирането на медиците

  • 4 366
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Но стига с тая патетика, днешния ден едва ли ще е част от учебниците по история.

Ще е , ще е ... всъщност зависи какво са обещали на Либия... големи неща, до колкото чета

# 76
  • София
  • Мнения: 15 466
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!
"Чуждото НЕЩАСТИЕ те радва,нали"-известна реклама на Спрайт,показваща безкрайната човешка злоба и злонамереност към ближния.Амин.
Не казвай Амин, защото амин означава "да бъде", а аз не искам да бъде така.

# 77
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?! Другият въпрос е ще пострадат ли интересите на моето дете, което е с тежко хронично заболяване, ще пострада ли интереса на хилядите други деца с тежки заболявания в следствие на случилото се.
Оооо да! Ще пострадат нашите деца заради няколко жени, които са отишли там за печалбарство а в последствие нещата за тях са е объркали. От което страдаха те, техните семейства а сега ще страдат и много други! От горе на всичко щели да съдят държавата за компенсации...искат и пенсии и какво ли още не в последствие.
Много се съмнявам тава да са слухове а пък дори и така да е винаги в лъжата има и зрънце истина!
Да може да съм безсърдечна, може да съм дебелокожа но поне виждам малко по-далече от носа си и не реагирам първо сигнално! Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес. ми хубаво ама щом Ес имат да дават нямаше ли да е хубаво да се дадат на българските деца, които имат нужда от лечения? Да тези пари не са нещо, което сме имали и да ни е било взето за да се даде другаде но това не прави нещата по-малко гадни. Пък вие се радвайте, че се пръскат толкова пари за няколко човека докато в Бг. постоянно умират деца (дори и без да разберем) защото родителите не са имали пари за лечение...
Пък нека съм проста, дебелокожа, безсърдечна или каквато и де е там но това е истината...
Но радвай се народе, радвай се!

не вярвам алтернативата на тази пари да са били даване за болни деца

България други я грабят, на тях се сърдете

# 78
  • Мнения: 1 858
Искам да попитам тези,дето нищо не чувстват как ще им се отрази пускането на ток до припадък МНОГОКРАТНО,изнасилване МНОГОКРАТНО,содомия и други екстри.Ще почувствате ли всичко това а?Срамувам се,че съм в един форум с такива като Петрова и другите й подръжнички.Ама така отдавна не се бях срамувала наистина.Нека Бог ви прости.

Ми ходи си се срамувай! Нас какво ни бърка, че ти се срамуваш?! Аз пък се срамувам от НАКОИ такива като теб пък си мълчах до сега.
Я да чуя с какво съм накарала височайшата ти личност да се срамува.....

Ами виж, аз не смятам личността си за височайша но ти явно смяташ своята за такава щом се срамуваш от мен и от тези, които споделят мнението ми.
А защо се срамувам не смятам да обяснявам то би трябвало да е повече от ясно...

# 79
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мнението на maatete за пореден път доказва психиката на българина - не трябва други да са добре, щом на мен не ми е.


Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...

# 80
  • Мнения: 1 858
Но стига с тая патетика, днешния ден едва ли ще е част от учебниците по история.

Ще е , ще е ... всъщност зависи какво са обещали на Либия... големи неща, до колкото чета
Пък нас кучета ни яли Mr. Green... нали най-важното, е че медиците са си у дома Joy!

# 81
  • Мнения: 3 268
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!
"Чуждото НЕЩАСТИЕ те радва,нали"-известна реклама на Спрайт,показваща безкрайната човешка злоба и злонамереност към ближния.Амин.
Не казвай Амин, защото амин означава "да бъде", а аз не искам да бъде така.
За съжаление ще бъде.Напоследък много негативизъм има тук и аз мисля да си почина от него.

# 82
  • Мнения: 677
...

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 16:38 от Дивиана

# 83
  • Мнения: 1 858
Мнението на maatete за пореден път доказва психиката на българина - не трябва други да са добре, щом на мен не ми е.

Всъщност, аз се радвам за сестрите, че ще се видят със семействата си, след толкова години мъчения..., вълнение ме обзема, когато се замисля, как ще изкарат довечера в семействата си... въобще...
Само че всеки има право на мнения, чувства и коментари. То за един Биг Брадър се навъртат сума ти страници, а какво остава за такова изключително събитие...


Ню аз никъде не съм казала, че не се радвам... радвам се. Обаче си мисля и за после. А явно много от нас не мислят...

# 84
  • Мнения: 2 759
                     Предвид всички теми днес (и тонът в тях), дано на модераторите им се плаща добре извънредния труд  Mr. Green. И аз не съм във възторг. От друга страна предвиждам еуфорията да свърши много по-рано отколкото в момента изглежда. 'Ще ни се стъжни ли и как точно' би била една интересна тема...

# 85
  • Мнения: 1 858
Стефаниш аз не бих го нарекла негативизъм а реализъм.

# 86
  • Мнения: 1 858
Ами замисли се той не е случаен...

# 87
  • Мнения: 5 468
Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...
Знам, но какво да направим? Нали постоянно събираме пари, изпращаме къде ли не... а онова е някаква политика, от която ще се извлекат дивиденти. Ще има файда за някой... дебелогъз. Но за това какво са виновни сестрите? Те си искат свободата и семействата им също. А че са станали разменна монета......
Но защото не се дават пари за някой, не означава, че не трябва да се дават и за друг. Така никога за нищо не трябва да се дават пари тогава... Защото винаги ще има кой да е ощетен.

Лигла, днес трябваше да има назначени допълнителни модератори на пълен работен денSimple Smile и с тлъста надница.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз пък много се развълнувах. И ревах и треперах.
Мисля да пусна тема и да уведомя всички два-милиона-и-кусур-потребители за това.
И престанете вече с тези пари. Кой откъде ги бил дал.
И престанете да спекулирате с темата за умиращите, болни от спин либийски дечица. За тях е виновна единствено и само държавата Либия. Не аз, не вие, не нашите медици.

# 89
  • Мнения: 343

Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...

Това е истинският цинизъм. Ама не ни се връзва с приповдигнатото настроение и затова по-добре да не се замисляме, нали? И за либийчетата да не се сещаме, че и те могат да ни развалят еуфорията...

Общи условия

Активация на акаунт