Плодове и чай с мед - 14 част

  • 16 196
  • 328
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 346
Добро утро плодчета  Hug
Благодаря за топлия прием  Heart Eyes
Hot SummeR много се радвам, че няма да съм сама, надявам се, че днес си по-добре и можем да обявим ден първи Grinning
Kiss_me поздравления за първия успешен ден, резултата ти е много мотивиращ, браво   bouquet, хайде все на минуси да ти върви Hug
Мирандичка благодаря ти мила, заслугата да съм отново тук е изцяло твоя   bouquet
Днес ще съм твърдо на диня, надявам се да няма издънки и довечера да се похваля с първи успешен ден  Praynig

Успешен и усмихнат плодов ден newsm51

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 09:34 от Stеfаnia

# 256
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладурани мои  Coffee

Вчера деня бе кофти, но след полунощ всичко утихна... родителите ме ядосват, та за това са тия нерви и ревове, с мъжо нещата са на прилив и отлив, но завършиха с хубави думички накрая, което ме успокои и ме накара да забравя всичкото случило се преди това...  Blush

Стеф аз отивам да си пазаря след малко и не съм решила на какво ще съм все още, но динята определено ми е най-вкусна в момента от всичко което се предлага на пазара  baby_neutral

Кис ми честито ти - 1.2 кг.  Party Party Party Видя ли, постоянство и упоритост и кантара мърда, няма къде да иде...  bowuu

Самър от любопитсво - на какъв урок ходш? Ние тук все пак си споделяме кой каквото му душа иска, не е задължително да говорим само за това кой какъв глад го мори  Mr. Green

Блонди как си сладурченце?   bouquet Hug  bouquet

Зима приятно изкарване в БГ и с нетърпение чакам твоето завръщане  Hug Целувам те  Heart Eyes

Весел и успешно диетичен ден!  Flutter

# 257
  • Мнения: 2 447
Hot SummeR много се радвам, че няма да съм сама, надявам се, че днес си по-добре и можем да обявим ден първи Grinning
официално обявявам първи ден Party и да се надяваме повече да не изпадам в такива дупки като вчера Tired
Самър от любопитсво - на какъв урок ходш? Ние тук все пак си споделяме кой каквото му душа иска, не е задължително да говорим само за това кой какъв глад го мори  Mr. Green
днес ми беше първия урок по биология, а и по химия ходя от месец и половина #Crazy
Няма проблем, питай каквото искаш Hug
Отивам да си пия чайчето Peace
Усмихнат ден на всички Heart Eyes  bouquet

# 258
  • Мнения: 2 492
 Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 12:32 от nepukistka

# 259
  • Мнения: 6 958
Здравейте пак  Stop

Напазарих нектарини, праскови, грейпфрути и корнишони  Rolling Eyes

Не съм решила на какво да съм, но сякаш краставички ли ми се доядоха...  baby_neutral Ще започна с фреш грейпфрут пък ще видим  Crazy

Самър успешен старт!  Hug

Непукистка добре дошла   bouquet Да може да направиш 5 дена плодове и 4 дена захранване и след това ден-два също внимавай какво ще си хапваш на морето!  bowuu Успех   bouquet

Кис ми къде си, как започна денят ти?  Hug

# 260
  • Мнения: 2 447
Миранди хубаво си напазуравала Laughing Аз днес ще съм на сливи, по план от вчера Wink Сега си пия чая и може да поспа малко, че не съм свикнала да ставам толкова рано Whistling
nepukistka добре дошла  bouquet
Радвам се, че групичката ни расте Heart Eyes

# 261
  • София
  • Мнения: 2 063
Здравейте сладурки,

Виждам че има нови попълнения. Добре дошли на всички. Аз продължавам да (не)спазвам режим плодове+зеленчуци+рибка или нещо лекичко....Имам си по някое отклонение от време на време, но слава богу не качвам килограми. Стоя си 56 +-някой друг грам. Кога ли ще се взема в ръце и ще изкарам поне 5 дни на плод, не знам. Стоя тук и ви чета, та дано и аз да стана сериозна най-сетне.

Миранди, как си днес? Вчера май не ти е било ден, но.....виждам че вече си супер сериозна с режима. Браво! Скоро ще се хвалиш колко те обича кантара..... Hug

Успешен ден на всички плодуващи девойки! Peace

# 262
  • Мнения: 523
Опа и аз съм тук! smile3534Вие доста сте нописали,докато аз се мотаех! smile3538
Аз освен разходката (с по-бързо темпо,която беше 1час,направих и 20мин тае-бо повече не успях,ама все пак е нещо и на това съм доволна!  angel008  Stuck Out Tongue Winking Eye  341uu
Хапнах две малки ябълки в 10 часа и пих чайче в 8 , за по-късно мисля да си направя фреш от портокал! Mr. Green

Stеfаnia  мерси дано продължа да свалям  Praynig Praynig Praynig  bouquet
nepukistka   добре дошла  welcome Утре ще те чакаме на линия!  bouquet
Тук съм Миранди без мен за къде нали задружно ще морим килата!  bigdance2 family
Твоята подкрепа ми е мнооого ценна,ако не беше ти досега да не съм започнала!  friendship  Kissing Heart Kissing Heart lovekiss Two Hearts
Ти днес какво ще хапваш? newsm78
Hot SummeR  и в нас има сливи ама нещо не ми се ядат,аз и аз се чудя само какво ми се яде ,ама май нищо! smile3532 От нямане на работа се чудя и аз какво да правя! censored
Блонди браво че си поддържаш кг-мите!А вместо плодов режим можеш да направиш няколко лунни и ефекта ще е същия!  bouquet

 
newsm51Успешен ден с многоо минуси! newsm51[/color][/b][/i]

# 263
  • Мнения: 6 958
Здравейте принцеси  Heart Eyes

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички празнуващи   bouquet

66 минути крос, 50 преси, 50 скока с въже, 2 х 25 гирички...

1 кафе, 1 круша (имам само една и за първи път ям тази година и добре, че нямах 1 кг., че щеше да свърши за нула време)  hahaha

Отивам за един душ, паркирвам се имам да уча едни неща и да пия едно кафенце... За по късно ще му мислим какво ще хапвам  newsm78

Самър за сини сливи ли ми говориш? Не ги разбирам много как се водят, нали има различни сортове, но само исках да кажа, че аз хич не обичам такова  Sick Сушени ги бива, ама сурови не са ми по вкуса  Rolling Eyes

Блонди недей само ни чети, ами и пиши  Praynig А за мен, незнам колко съм сериозна..., но си имам цел до края на месеца и трябва да я постигна и ако успея тогава щастието което ако ми е писано да имам ще е пълно  Heart Eyes

Кис ми 20 минути са си 20 миннути, все е нещо  Hug (и аз имах 20 мин. вчера само)  Peace Да го разбирам, че спазваш часовото време така ли?  newsm78 А меда махна ли?!?...  Shocked

# 264
  • София
  • Мнения: 462

66 минути крос, 50 преси, 50 скока с въже, 2 х 25 гирички...

Лелее...аз толкова за цяла седмица не се движа.. Sad
Започвате да ме зарибявате и мен с тези тренировки.

# 265
  • Мнения: 2 447
Миранди едно голямо БРАВО за тренировката и режимчето smile3501 само така Party
За сини сливи говоря, да, изядох четири малки и изпих два чая. Не са ми любимия плод, но от миналата година не съм яла и за сега си ми харесват Flutter
Сега си почивам 20 минути (ще послушам малко музика) и отивам да си уча урока за белтъците по биология Crazy
Как сте плодчета? Heart Eyes

# 266
  • София
  • Мнения: 2 063
Ле-ле, Миранди, Хот Самър, Кис_ми какви сте отличнички!Браво! Много ви се радвам!

И много спортувате....Аз още не мога, но скоро....ще се включвам в групата на спортистките...
Аз днес съм на около 400 гр. пъпеш и..... Embarassedедин бял шоколад Милка с боровинки и крем йогурт Embarassed. Е, не можах да се въздържа!
 А довечера, понеже ще излизаме, сигурно ще хапна някаква рибка. Важното е, че вече 2 месеца задържах 56 кг. Връщане обратно няма! Внимавам с количествата, въпреки че не спазвам изцяло режима на хранене, който се препоръчва след плодуване.

# 267
  • Мнения: 2 447
Блондинка в книжарницата аз ти се възхищавам, как си стигнала до тези килограми и си ги задъжаш два месеца, браво Hug Според мен няма вече голяма опасност да си ги върнеш, т.е за йо-йо ефект Grinning

# 268
  • Мнения: 6 958
Момичета мога ли да се оплача??????????????  Rolling Eyes

Майка се обади и: "Ще се върна късно, изпържи патладжана и чушките, наготви салати и ако имаш време опечи на скарата и пилешките пържоли!!!''  #Crazy #2gunfire #Cussing out

Добре беееее пак ме нагласиха  Crossing Arms

Та сега се вихря в хукнята  Sunglasses с кафе в ръка и цигарИИИИИ в уста 15 -> ще направя всичко без пилето, да си го пече сама като си дойде... на всичко бих издържала, ама това пиленЦе ме притеснява и то сериозно  Mr. Green

Ще докладвам по късно каква съм я свършила, но НЕ не си мислете, че ще ям!!!  Crazy

# 269
  • София
  • Мнения: 2 063
Хот_СамърИ аз мисля, че при начина на хранене, който ми се наложи след операцията, нямам никакви шансове да поема пак нагоре в килограмите. И слава Богу! Вeче така свикнах, че не ми прави впечатление. Само със сладките изкушения не мога да се преборя докрай, но пък от време на време все трябва да си позволяваме по някой лукс, нали така?!  Crazy

Усилията ми бяха доста продължителни, защото се дънех, но накрая някак си успях да направя всичко както трябва и.....постигнах добри резултати. Трябва усилие на волята, но резултата си заслужава, а за здравословния ефект....всички знаят, така че.....подкрепям упорито всички, които са се заели с тази трудна задача... Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 16:33 от Блондинка в книжарницата

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт