Плодове и чай с мед - 14 част

  • 16 160
  • 328
  •   2
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 062
Миранди, случвало ми се е и на мен - на плодове съм, а ми идват гости и готвя с часове. Правя вкуснотии. Вечерта сядам на масата и.....не ям. Само плодова салата и отпивам по миниатюрна глътка вино.....Тогава си давах кураж с това, че ако хапна и хапчица от нещо друго, ще прекратя отслабването и ще зацикля, а също и че ще спре очистващия ефект на организма.

Но това е било в силните ми периоди, имала съм и случаи, в които съм се поддавала на изкушението и съм хапвала и след това е трябвало сума-ти време, за да подновя отново, т.е. да започна отначало плодовия режим......

Така че никакво поддаване на изкушенията! Naughty

# 271
  • Мнения: 152
Zdraveite! Simple Smile
Imam edin vypros...kogato se qdat plodovete mogat li da se smesvat ili trqbva da se qde edin vid plod prez celq den ili pone na hranene??
 shte sym mn blagodarna ako nqkoi otg  bouquet  bouquet

# 272
  • София
  • Мнения: 2 062
Здравей, Влюбена в живота, при спазването на плодовия режим е желателно да се яде един вид плод на хранене, не е задължително да е един и същ през целия ден. Е, ако се смесят не е беда (например в плодова салата), но не е желателно това да е през цялото време на спазване на режима. Peace

# 273
  • Мнения: 2 404
Миранди как е положението, одържа нали? Вярвам в теб Peace Наистина е много гадно да трябва да готвиш вкусотии, когато не трябва да ядеш Twisted Evil
Аз изядох последните 3 сливки за днес и това ще е, от тук нататък вода Wink
Много изморително това учене Tired и колкото по-малко остава,толкова по-трудно ми става да запомня нещо Confused

# 274
  • Мнения: 152
Мерси много за отговора!  Hug
До сега не съм била на такъв режим и мисля да го спазвам стриктно особено сега през лятото когато има голямо разнообразие от плодчета Heart Eyes
 Твърдо се присъединявам към вас, че има бая килца за сваляне #2gunfire

 П.С Мотивацията във този форум е страхотна...Браво момичета!! Peace  bouquet

# 275
  • Мнения: 2 404
влюбена_в_живота добре дошла! Hug
Заформи се една голяма хубава групичка на плодчета Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 6 958
Добър вечер момичета  Heart Eyes

Аз днес малко прекалих с хапването сякаш  Rolling Eyes и го давах много мешано...  Embarassed 1 круша, 1 праскова, 3 корнишона, 2 кафета, 1 чай и водица, цигарки все така - 1 кутия горе долу  #2gunfire

Всеки ден ме е страх да не прегреша и не наруша плодуването, като знам как изкарвам 2-3 дни и до там, дано този път е повече...  Praynig Praynig Praynig


Влюбена в живота, добре дошла и успех   bouquet

Самър и аз уча сега и направо много трудно... да учиш, да гладуваш, да тренираш..., абе не е лесно, нали? Но ние ще се справим  Heart Eyes

Блонди какъв хранителен режим ти наложиха точно? А за сладкото и на мен ми е проблем, реша ли да ям, ям и то много сладко...  #2gunfire А относно гостите, много мразя да имаме такива, защото се задават много въпроси какво и що и трябва или да ям или да си измислям нещо, а така ми е кофти... и най-гадното е че ми се е случвало да издържа за пред гостите и като заминат да се изкуша с нещо... супер гадно е да има наготвено за цяла казарма и да ти мирише от всякъде, абе не си е работа...  #2gunfire

Останалите как върви?   bouquet

# 277
  • Мнения: 2 404
Самър и аз уча сега и направо много трудно... да учиш, да гладуваш, да тренираш..., абе не е лесно, нали? Но ние ще се справим  Heart Eyes
трудно е, защото ми е едно такова заспало и по някое време усещам как нищо вече не ми влиза в главата Confused Но няма да се отказваме Hug
Отчет за днес : 6-7 сливки Laughing 3 чая, 1 литър вода и един комбиниран витамин Wink
Сега си почивам пак, но май след малко ще разказвам урок Tired
Stеfаnia Kiss_me къде сте как мина денят ви? Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 346
 Здравейте плодчета  Hug, днес мога да се похваля с първи успешен ден, много се радвам  Grinning, досега хапнах малко диня и 4 малки прасковки, 1 кафе и около 3 л. вода.                                     
Миранди няма да се предаваш, изкушението е лош съветник, след това само ще съжаляваш, че си нарушила режима Hug
Hot SummeR днес успяхме,  утре ще ни е по лесно  Peace
влюбена_в_живота добре дошла  Hug
Блондинка в книжарницата 56кг. е теглото за което мечтая Peace
Лека вечер милички  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 523
Мили мои плодчета!
Днес бях на лекар за изследвания ,че нали до скоро пих хормони и ходя всеки месец на профилактичен и................какво ми каза лекарката да забравя за плодолечението,или пак ще се наложи да пия хормони  newsm45 smile3511 smile3514препоръча ми НВД или безвъглехидратна ,но ми каза задължително много белтъчини  smile3516така че мили мои любими плодчета ще трябва да ви напусна ,а така ми беше хубаво тук! cry cry
 Дерзайте и заради мен,няма как какво да се прави ,все пак нали здравето е на 1-во място!  bouquet

 
newsm51 УСПЕХ И МНОГО СВАЛЕНИ КГ-МИ!newsm51

 PS: аз ще продължавам да пиша и да ви следя!Много си ви обичам! txtloves Heart Two Hearts Two Hearts  loveuuuДано поне има резултат от безвъглехидратната! newsm17

# 280
  • Мнения: 346
Добро утро мили плодчета!
Kiss_me много съжалявам,че трябва да се откажеш от плодолечението  Cry, но ако така е по добре за теб не съжалявай  Hug, с НВД също можеш да свалиш килограми, ти си силна и имаш страхотна воля, така че ще успееш    Heart Eyes

Момичета, аз започнах деня с праскови, но ще видим с какво ще продължа. Снощи имах страхотно главоболие и не спах много добре, така че ще пия и кафе след малко, но като оставим настрани това се чувствам добре и продължавам - ден втори Grinning
Успешен и усмихнат ден  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 2 404
Добро утро и от мен Grinning
Kiss_me ще ми липсваш, но нали ще пишеш, значи всичко ще е ок Hug Вярвам в теб, че ще си спазваш НВД и ще разкараш гадните кила Peace
Stеfаnia няма да се отказваме нали? От тук нататъка ще става все по-лесно и по-приятно, аз за щастие не съм имала главоболие и се наспинках. След малко ще си изпия първия чай за деня, а сега отново разказвам урока за белтъци Crazy Днес май пак ще съм на сливи, че видях, че има едни големи Flutter
Слънчев ден от мен  bouquet Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Относно моите кг. не за мръднали от 2 дена  Thinking Чудно защо пак става така...  #2gunfire Много вода пия и не ходя до 00, дали е заради това...  newsm78

Кис ми много съжалявам, че плодолечението за теб е противопоказно и също така не знаех, че пиеш хормони, а те са си големи виновници за качването на кг.  #2gunfire Аз също трябваШЕ да пия, но така и не ги започнах, доволна съм и не съжалявам заради избора си! Но здравето е най-важно! Да се оправяш по скоро, а кг. може да свалиш и с друга диета. Успех миличка   bouquet Ако можеш ми сподели за какво трябва да ги пиеш тези хормони?  Embarassed

Стефания и Хот самър успешен ден 2 за вас ви желая  Hug

Весел ден   bouquet

# 283
  • София
  • Мнения: 2 062
Здравейте момичета,

Кис_ми, съжалявам, че трябва да напуснеш отбора. Прецени добре лекарските съвети, но и се вслушвай в съветите и желанията на тялото ти. Изчакай с плодуването. Избери си някакъв умерен режим, пък по-нататък, ако се чувстваш достатъчно добре и плодовия режим е това, което ти трябва пак можеш да се присъединиш към нас.

След операцията ми от апендисит и мен ме съветваха лекарите да не  ям много плодове, а по-сокро месо, млечни продукти и тестени храни!!!!Ужас! Но....аз се чувствам най-добре като похапвам плодове и зеленчуци, от време на време малко въглехидратни храни и белтъчини. Не съм от големите любители на месото, така че....не мога да спазвам друг режим. Внимавах с порциите и с вида на плодовете и ......нямах никакъв проблем. Вярно е, че килограми не съм свалила, но успях да задържа свалените преди 2 месеца кг и се чувствам добре сега. За голямо мое щастие коремчето, което ми беше подуто след тази операция някои от девойките тук знаят случая. Направо им оревах темата с това коремче Cry спадна вече. Така че явно съм избрала точния режим. Преди време тук из темите четох постинг на една девойка, която казваше, че е напълняла след такава операция.....Много се учудих на това, защото съдейки по себе си зная че е невъзможно да хапва човек повече. Просто организмът ти не позволява. Но след това се сетих за съветите на лекарите и че ако ги бях следвала, всъщност наистина щях да напълнея... ooooh! С това разбира се не искам да ти кажа, че съветите на твоите лекари не са адекватни. Не! Но....ти се вслушвай в собственото си тяло, то най-добре ще ти покаже какво е добре и какво не!

Stefania, браво! Продължавай все така! Главоболието се появява понякога през първите няколко дни на плодовия режим. Това е нормално. След 3-4 ден ще се чувстваш много по-добре. Успешен ден ти желая!

Миранди, няма да се косиш, че стоиш на едно място. Полека! Ще стне всичко, каквото си намислила. Само спокойствие. Горе съм писала на Кис_ми какво ме съветваха да ям. Луди хора!!! #Cussing outДобре че съм си малко своеволна и си определям какво е добре за мен, че иначе щях да видя аз!!! #Crazy

Hot_Summer, браво! HugСправяш с чудесно! Продължавай все така! И да се похвалиш колко си стопила! Hug

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 13:28 от Блондинка в книжарницата

# 284
  • Мнения: 152
Здравейте момичета! Hug

БЛАГОДАРЯ Ви за топлото посрещане! newsm51
 Накупих си ябълки и крушки за през деня и само се моля да не "изникне" някое изкушение newsm48  #2gunfire
 А да ви питам вие пийвате ли кафенце по време на плодуването или само чайчета Naughty Thinking.....и ако кафето е позволено мога ли да пия VitaGold или да го оставя за по-натам,че си го купих преди 2 дни и аз да го пробвам,защото всичките ми приятелки само това пият newsm78.....тъ реших и аз да дегостирам #Crazy

Лек ден от мен  love001 smile3525

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт