Семейна драма

  • 5 252
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 187
  bouquetПРИ НАС СИТУАЦИЯТА Е СХОДНА С ТАЗИ РАЗЛИКА, ЧЕ БЛИЗНАКЪТ СЪМ АЗ.80% ОТ КОНФЛИКТНИТЕ СИТУАЦИИ СА НА ТЕМА
КОЙ ПОВЕЧЕ Е РАБОТИЛ ДНЕС. ТОВА БЕШЕ ДО ПЕТАТА ГОДИНА ОТ БРАКА НИ. СЕГА НА ПРАГА НА ДЕВЕТАТА СЕ ИЗМОРИХМЕ И ДВАМАТА И
ПРОСТО СПРЯХМЕ ДА ГОВОРИМ ЗА РАБОТАТА В КЪЩИ.ДАЛИ ЩЕ ОПРАВИШ ЛЕГЛОТО ДНЕС ИЛИ УТРЕ, ДАЛИ ЩЕ ИЗБЪРШЕШ ПРОЗОРЦИТЕ ДНЕС ИЛИ УТРЕ НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ.БЪДЕТЕ ЗАЕДНО,УСМИХНЕТЕ СЕ ЕДИН НА ДРУГ, ПОГЛЕДНЕТЕ СЕ В ОЧИТЕ И ТАМ НЯКЪДЕ ЩЕ ВИДИТЕ  ЕДНА МАЛКА ИСКРИЦА - ВАШАТА УГАСВАЩА ЛЮБОВ.САМО ОТ ВАС ЗАВИСИ ДАЛИ ТАЗИ ИСКРА ЩЕ СЕ ПРЕВЪРНЕ В ПОЖАР ИЛИ ЩЕ ПРЕВЪРНЕ СЪРЦАТА ВИ В ПЕПЕЛ. newsm10 newsm03

# 61
  • Мнения: X

Напоследък той взе да се прави че не дочува, за да се оправдае че не е чул някое от разпорежданиятя и  Mr. Green



хихи, и моят мъж е взел да "недочува" Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7 391
              Защо "семейна драма"  newsm78 newsm78 newsm78 Това си е направо "семейна скука".Май сте се загубили из голямата къща и двора,басейна??? След като за вас всичко се е превърнало в "окосената ливадка", чистенето и басейна.Вие какво искате да се похвалите ли?!?! Не виждам за какво.Освен  всичко ,което си изредил има и много неща ,които явно вие или поне един от вас е загубил или не се сеща ,че съществуват.Единственото ,което ми идва на ума ,когато чета е : ГОРКОТО ВИ ДЕТЕ  Rolling Eyes  Как ли живее между вас?

# 63
              Защо "семейна драма"  newsm78 newsm78 newsm78 Това си е направо "семейна скука".Май сте се загубили из голямата къща и двора,басейна??? След като за вас всичко се е превърнало в "окосената ливадка", чистенето и басейна.Вие какво искате да се похвалите ли?!?! Не виждам за какво.Освен  всичко ,което си изредил има и много неща ,които явно вие или поне един от вас е загубил или не се сеща ,че съществуват.Единственото ,което ми идва на ума ,когато чета е : ГОРКОТО ВИ ДЕТЕ  Rolling Eyes  Как ли живее между вас?
За скуката си права, но за детето не е ставало дума никъде така че не проливай сълзи за него  Wink това му е хубавото на него че всеки от нас изпитва удоволствие от общуването с него и той самия (поне по думите и действията му) е щастлив. Факта че с неохота ходи при баба си и дядо си и се връща с усмивка в къщи е показателен.
Скука е може би защото твърде бързахме да изградим онова което имаме независимо какво е, и не остана време да се видим един друг с нея. И май му е времето да го направим.
Искам да благодаря много на всички писали, дадохте ми не само идеи как и какво да опитам, но и голяма доза надежда, Благодаря Ви!
Някой беше питал дали няма повод за ревност тя, никакъв ... аз едва успявам да намеря време за да пиша тук камо ли за друго ... пък и поне да е по-добро от нея ... а тя си е симпатяга че и доста отгоре  Heart Eyes
Колкото до скъпата, не е постоянен интереса и към интернет медията и няма навика да разучава топологията му.
Май по важния фактор за разрешаването на тъй наречената моя драма беше вълната от надежда на която ме качихте, и като че ли виждам вече по-широко и по-спокойно.
И като заключение от моя страна, май успяхте за пореден път да ме убедите че тук може човек да чуе мъдри и най-важното балансирани мнения. Което ще ме подтикне да изляза от анонимност  Mr. Green (то не остана много за разголване след тази тема)

# 64
  • Мнения: 809
Според мен бракът не трябва да бъде непрестанна надпревара кой какво е свършил и кой какво не е направил. Това не означава, разбира се, че всичко ще върши само единият.
При нас нещата са балансирани, поне за моите, надявам се и за неговите виждания.
Той работи почти непрекъснато имам предвид, че се прибира всяка вечер след работа, но не си спомням кога беше последният ни уикенд заедно. Но пък и нищо не ни липсва. (Включително и бутиковата кола Mr. Green)
Аз върша цялата домакинска работа. Не съм перфекционистка обаче. Когато ми се спи, оставям чиниите от вечерта - за сутринта и т.н.
Събота и неделя аз забавлявам детето. Паркове, екскурзии...
Той го води на градина. Ако се появи нещо повреда за отстраняване, той се грижи за това. Поддържа колите - неща, които бих могла и аз да свърша, ако се наложи, но засега не се е налагало.
Всяка свободна минута (а то наистина са минути) гледа да я прекара с нас.
Избягваме да си казваме - аз направих това и това, ти какво направи? Не се съревноваваме.
И понеже ни предстои една такава нова къща, дай Боже, ще направя всичко възможно, нещата и отношенията ни да се съхранят както досега.
И още нещо: При нас аз съм тази с порока (биричката), той изобщо не пие.
П.П. Заедно сме малко повече от вас.

# 65
  • Мнения: 636
Вземете си домашна помощница и градинар- просто е смешно къща с басейн да се поддържа само от собствениците. Предполагам имате възможност да си го позволите иначе няма логика да строите огромно жилище на което да робувате. И си стегнете багажчето и заминете някъде. Ако това не помогне- проблемите ви едва ли само перфекционизмът на жена ти и твоето пиене на бира Peace

# 66
  • Мнения: 7 391
За скуката си права, но за детето не е ставало дума никъде така че не проливай сълзи за него  Wink това му е хубавото на него че всеки от нас изпитва удоволствие от общуването с него и той самия (поне по думите и действията му) е щастлив.
Супер е щом сте го запазили от вашите "проблеми"  Laughing  Peace Мисля,че ще решите и другите "измислени" пречки за съвместното ви съществуване. newsm10   bouquet

# 67
  • Мнения: 1 294
Abe da ti kaja vie myjete mnogo vse imate jelanie za golqma kyshta, golqm imot. Ti sam kazvash, che tova e bila tvoqta mechta. E, osyshtestvil si q - ama golqmata kyshta iziskva mnogo poddryjka. E, nqma kak sega da se oplakvash, che te kara da se grijish za imota koito sam si iskal. Pri men i myja mi neshtata sa tochno syshtite. Ochite mu vse bqha v golqm imot s golqma gradina. E sega, ne mu e bash mnogo kef kato trqbva da podstrygva trevata vsqka sedmica, da izhvyrlq gradinski otpadyci, da e zaet na vyn vmesto s liubimiq si komputyr.

Общи условия

Активация на акаунт