Кога ви поникнаха?

  • 3 228
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 400
Цомбенето верно беше много гадно. Мен лично не са ме цомбили, щото нямаше ко да ми цомбят, но имах съученички ...лелееейййй ooooh!

# 61
  • Мнения: 619

 Joy Joy Joy

Късно, имах приятелка в 4-ти клас, която носеше сутиени и имаше бая цицки.
Мисля, че получих пъпки в 6-ти клас. Първо ми дойде, после ме споходиха цици  Laughing

Mr. Green при мен обратно... ама някуде към 6 клас се почна... Simple Smile

# 62
  • Мнения: 617
Я Я кажете кво е туй цомбене, мойте съобразени с килата /демек големо дупе голема цица/ си бяха големи от пети клас.

# 63
  • Мнения: 291
като забременях  Grinning а сега кърмя, за да ги запазя още малко време, че после пак ще трябва да слагам хартия в сутиена, че да го позапълня  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 721
На 11 години взе да ми набъбва първата, после втората не помня га беши newsm78

# 65
  • Мнения: 4 734
Открехваш вратата за друга често споменавана тема тук..." Коя ви е по-мощна ? " Mr. Green

# 66
  • Мнения: 150
Открехваш вратата за друга често споменавана тема тук..." Коя ви е по-мощна ? " Mr. Green
Пускал съм я вече тази тема. Пак бях обвиняван в ексхибиционизъм, изнасилване, онаниране, отравяне водоемите на големите градове, транссексуализъм и всъщност в какво ли не още...

# 67
  • Мнения: 721
Открехваш вратата за друга често споменавана тема тук..." Коя ви е по-мощна ? " Mr. Green
Пускал съм я вече тази тема. Пак бях обвиняван в ексхибиционизъм, изнасилване, онаниране, отравяне водоемите на големите градове, транссексуализъм и всъщност в какво ли не още...
Пък то човещинка  Mr. Green Аз нямаше да те обвиня. Срам неам от нищо  Twisted Evil

# 68
# 69
  • Мнения: 1 400
Аааааххх, как съм я пропущала досега ooooh!

# 70
  • Мнения: 721

 Mr. Green и аз, и аз, но я върнах и след 120 дни ...

Общи условия

Активация на акаунт