Впечатления от боя за коса - FARMACOLOR

  • 18 253
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 453
Хайде Роси,боядиса ли се вече?

# 17
  • Мнения: 17 407
Не е лоша боята, има някакви билки  внея мисля... КАто студентка се боядисвах с нея- виолетово някакво беше. Много хубав цвят- наситен и траен. НЕ помня да ми  егорила косата.

# 18
  • Мнения: 778
Ами стана тя, каквато стана Simple Smile...
Чаааааааках мнения, чаааааках - пък хванах, че се нацапах с боята.
В интерес на истината ми хареса цвета - наистина е наситен и плътен, покривен и с хубав блясък. Пък колко ми е увредила косата, ще давам отчет по-късно Simple Smile.

Ето как стана:

http://picasaweb.google.com/r.karaasenova/KhGOW/photo#5091549735272944866

http://picasaweb.google.com/r.karaasenova/KhGOW/photo#5091549726683010258

Крисси, обаче мисля, че за тебе ще е много тъмна...
Ти последно на какво се спря?!
Тъмнорусото  ще е по-плавен преход Simple Smile, а и не прави генерални промени преди сватбата, че знае ли се дали ще си свикнеш с новия образ Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 453
Ооооооо аз си купих преди 1 час боята сега ще я покажа.Аз повече от тъмно русо няма да се потъмня, понеже много ми омръзват цветовете, ас русото мога да варирам.Много ми харесва на теб и на мен ми отива но ми омръзва бързо.Ас се спрях на това:

# 20
  • Мнения: 778
Добър избор - и като цвят и като марка боя.
Аз също много харесвам Преференс на Лореал Simple Smile, цвета, който си си избрала е много нежен и ще ти отива на тена на кожата Simple Smile ....
Айде сега аз чакам снимки Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 453
Дааааааа влюбена съм в този цвят.За него ти казвах, че спрях едно момиче напълно непознато да я питам с каква боя се прави.Само че аз ще изчакам още понеже ми е рано за боядисване може би към средат ана август ще се наклепам. newsm78

# 22
  • Мнения: 1 685
Ако може да изкажа мнение-За Фармаколор-от години я използува майка ми и много доволна-с много добра покривност и трайност.
Розичка,по -светлото ми харесва повече,от старите снимки-на първо място русата и после червеникавата-светлият цвят някак ти озарява лицето  bouquet
Криси, боята е страхотна-аз също залитам по този нюанс-тука някъде из форума изчетох всичко за тъмно-пепелно русото и даже го докарах с препоръчваната боя Елгон.Но сега пък залитнах по актуалните шоколадови тонове и така ще изкарам сезона  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 453
Тео кой номер на елгон?Нещо лореала е много кът и все трябва да ходя чак в Метро да я купувам ooooh!

# 24
  • Мнения: 778
Ако може да изкажа мнение-За Фармаколор-от години я използува майка ми и много доволна-с много добра покривност и трайност.
Розичка,по -светлото ми харесва повече,от старите снимки-на първо място русата и после червеникавата-светлият цвят някак ти озарява лицето  bouquet
Криси, боята е страхотна-аз също залитам по този нюанс-тука някъде из форума изчетох всичко за тъмно-пепелно русото и даже го докарах с препоръчваната боя Елгон.Но сега пък залитнах по актуалните шоколадови тонове и така ще изкарам сезона  bouquet  bouquet

Аз нарочно с по-тъмната ... Защото от боядисването ми направи косата по-тъмна от естествената ми Sad... А ако я направя като червеникавата ми, корените израстват по-тъмни и някак пепелни, което адски много ме изнервя. Много мразя да ми израстват корените и да си личат.
И затова я направих по-близка до косата, която ще ми израства. Като се гледам на огледалото ... установявам, че някак си като че ли чертите на лицето ми са по-изразителни. Знам ли и аз ...
Както и да е ... Станалото станало ... Следващия път пак ще мъдря кой цвят Simple Smile!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...изчетох всичко за тъмно-пепелно русото и даже го докарах с препоръчваната боя Елгон...


Извинявам се за намесата в темата!
Интересува ме с кой номер на Елгон си се направила пепелно русо. Аз се опитвам да се направя точно такъв цвят. Сега чакам да дойде време за боядисване (отново), но се чудя за боя - Фармаколор, Селектив, Елгон...

# 26
  • Мнения: 1 685
Тео кой номер на елгон?Нещо лореала е много кът и все трябва да ходя чак в Метро да я купувам ooooh!
Номерът е 10/1 а бях чела но не намерих някаква нова разработка-001 или нещо такова.Но с10/1 става много добре освен това е 100мл което устройва чудесно дългите коси.Все пак понеже моят основен цвят-макар и св кестеняв-е много упорит,винаги ми се вигда че оранжевее и правя или някаква заливка или слагам сив балсам за ретуш/ на Престиж или Лонда-според финансовото състояние в момента/ 55 55 55

# 27
някой може ли да ми каже от къде да си купя боя-FARMACOLOR newsm78

# 28
  • Мнения: 17 407
Къде живееш?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт