Темичка поредна отворете НОЕМВРИйски мами посрещнете

  • 9 127
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 437
madchen, за съжаление да...и минава ужасно бавно при него. Но и късно я откриха.

ПростоАз, на мен ми казаха от работата (нали мислех да си работя) да излъжа с няколко дни в датата...и сега се водя официално, че термина ми е на 17-ти, а не на 12-ти. Точно за да направя 6-те месеца с новата "заплата" с 50лв отгоре. Но този вариант с болничния ми се вижда доста по-разумен Peace

# 271
  • Мнения: 112
Здравейте!
Отдавна не съм писала, а вие почти вече привършвате темичката...
Аз съм добре и бебко също. Вчера бях на преглед и всичко ни е в норма...
И аз почнах да се чуствам странно - бодежи, придърпвания, нооооооо
мисля че е нормално, бебо расте и му става тесничко в коремчето на мама...
Радвам се че времето се позахлади и вече краката ми не оттичат.
По повод покупките...знам, че е рано, но да ви се похваля, купихме си
количка - на Чико Кортина и съм мн доволна. От продавалника - количката
е супер запазена и е на 1/2 цена, а пък е ползвана сигурно не повече от 2месеца.
Целувки на всички ви и до скоро!   bouquet

# 272
  • Мнения: 3 205
Аз сега си харесах едно куини от продавалника. Само си представям Младен: "О, не, пак ли?"  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 3 070
МОМИЧЕТА, ПРЕДЛАГАМ СОБСТВЕНИЯ СИ ЧАС ЗА ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ ПРИ ДИМИТРОВА ОТ "ФЕМИНА" ЗА 02.08. ОТ 17.30 ЧАСА!

КОЙТО ПРОЯВЯВА ИНТЕРЕС ДА ПИШЕ ИЛИ ТУК ИЛИ НА E-MAIL scorpia@abv.bg!

В последния момент се наложи да се откажа от прегледа и предпочитам някоя от вас да го ползва ако има нужда, отколкото да остава празен.

# 274
  • Мнения: 2 126
Брейй къде се скатахте всички Thinking Казах си сигурно темата вече е изписана и бързам да пускам новата която е готова на обяд още,ама изчаквам,но............няма движение тук Simple Smile

# 275
  • Мнения: 2 126
Новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210886.new#new

Пускам я сега,защото си лягам и гася компа,а тя си стои милата подготвена от обяд Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт