Какво следва от тук натам?

  • 7 805
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
При два функциониращи яйчника и една тръба, понякога тръбата пътува през корема и обгръща другия яйчник и поема яйцето, такива случаи има, магии нали  Laughing ? Можеш да стимулираш яйчниците за повече яйца, така шансът ще е повече от 50% или колкото там  newsm78. Инсеминацията е много хубаво решение също. Но лапароскопия - малко крайно засега. Абе тази ендометриоза така ли никакъв симптом няма, само с отваряне на корема ли се открива  Shocked?

# 31
  • Мнения: 533
Това,което написа Василена-че яйчниците не се редуват-НЕ Е ВЯРНО!.Говорих с моята лекарка-агушер-гинеколог и тя каза,че ячниците се редуват-при мен например единия яйчник образува фоликули,които се пукат,а другия-не,това означава,че шансовете ми са 50%.Моля те,Василена не подавай грешна информация,ако не си сигурна,че е така-питай твоя лекуващ лекар!!!

Карина, това горното не е вярно! Изобщо не е задължително да се редуват яйчниците, това е най-общо казано! Аз също овулирам повече от дясно, но и от ляво, и с лапароскопия се видя, че яйчниците са "пушка". И лекарите казват (от ин-витро центрове, не случайни), че няма такова нещо, че трябва да се редуват! Зависело от рецептивността на яйчниците и т.н. научно обяснение.

Поздрави!

# 32
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Това,което написа Василена-че яйчниците не се редуват-НЕ Е ВЯРНО!.Говорих с моята лекарка-агушер-гинеколог и тя каза,че ячниците се редуват-при мен например единия яйчник образува фоликули,които се пукат,а другия-не,това означава,че шансовете ми са 50%.Моля те,Василена не подавай грешна информация,ако не си сигурна,че е така-питай твоя лекуващ лекар!!!

Карина, това горното не е вярно! Изобщо не е задължително да се редуват яйчниците, това е най-общо казано! Аз също овулирам повече от дясно, но и от ляво, и с лапароскопия се видя, че яйчниците са "пушка". И лекарите казват (от ин-витро центрове, не случайни), че няма такова нещо, че трябва да се редуват! Зависело от рецептивността на яйчниците и т.н. научно обяснение.

Поздрави!
Абе ако лежим на едно гола информация на някой гинеколог-некадълник - незнам. Помня само моя доктор как ми се изсмя направо като му казах, че по мои изчисления трябва да имам яйциклетка в дестия яйчник. Тогава той каза, че не се редуват и не спрях дотук. Четох, консултирах се, впоследвствие при проследяването на моята овулация - общо казано няма математика тук.
Може би има момичета, при които се редува, но като гледам те ще са 1-5%.

Общи условия

Активация на акаунт