Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18

  • 10 550
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 1 270
Момичета получих си поръчката от 29.06., но съм доста разочарована. Това което съм си поръчала на мен ми е голямо, а за детето се повтарят с предната поръчка.
емииии  newsm78 давай линкове и размери  Hug

# 287
  • Мнения: 4 202
При ботушите често срещам тази картинка:




Какво ли означава?

# 288
  • Мнения: 119
Мисля, че трябва да показва обиколката на най-широката част на прасеца

# 289
  • Мнения: 4 200
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon.aspx?productid=006020986& … t=1&hasprev=1

Този панталон ме разочарова. Памучен е и не ми харесва. Поръчах 50-ти размер в бежаво, но ми е огромен. Което малко ме радва - не съм чак толкова дебела Simple Smile
Аз го взех за 10 и нещо. Ако някой иска да го види, нека се обади - иначе отива в продавалника.

Дънките им са хубави. Всички, които поръчахме са добре и като материя ми харесаха.

# 290
  • София
  • Мнения: 965
Да докладвам!
Момичета, адски съм разочарована този път!
Дали заради големият интерест..дали и аз не знам защо, но едната ми пратка е ужасно объркана - по 2 еднакви неща имам (разбира се за сметка на други) и също и неща, които въобще не съм поръчвала - пак за сметка на други, които очаквах с трепет
Липсват ми обувки а имам детско комплектче newsm78 newsm78 newsm78
И сега се чудя какво да правя...
то даже не е въпрос толкова на пари...но все пак..
адски ме е яд!!!

# 291
  • sofia
  • Мнения: 4 296
пиши им,че ти е объркана пратката и да си ти изпратят твоите неща
Аз пък днес си взех едни страхотни 3/4 дънки и не мога да им се нарадвам

# 292
  • Мнения: 634
Да докладвам!
Момичета, адски съм разочарована този път!
Дали заради големият интерест..дали и аз не знам защо, но едната ми пратка е ужасно объркана - по 2 еднакви неща имам (разбира се за сметка на други) и също и неща, които въобще не съм поръчвала - пак за сметка на други, които очаквах с трепет
Липсват ми обувки а имам детско комплектче newsm78 newsm78 newsm78
И сега се чудя какво да правя...
то даже не е въпрос толкова на пари...но все пак..
адски ме е яд!!!
пущай да гледаме!!

# 293
  • Мнения: 3 216
МАрия Д покажи тук каквото искаш да махнеш. Сьс сигурност ще има желаещи. Ако не -в Продавалника.

# 294
  • Мнения: 778
Здравейте всички Simple Smile!

Аз горя от нетърпение да се включа в темата - днес получих първата си поръчка (то е ясно, че няма да е последната), с огромното съдействие на Stryper - Stryper - МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА, ТОЧНОСТТА И ТЪРПЕНИЕТО ТИ .

Получих ето тази рокля Simple Smile...
http://www.laredoute.fr/vente-robe-des-podiums.aspx?productid=32 … t=1&hasprev=1
Уцелих и размера дори ... И я пробвах в офиса - стои страхотно - колегите полудяха по този онлайн магазин ... Да му мислят български пощи и митници  Crazy Crazy

Довечера ще пусна снимки Simple Smile!

# 295
  • Мнения: 3 576
Ооо да, пускайте тук което не ви харесва Simple Smile
Все някой ще му се зарадва, а и няма да чака 2 седмици за да го получи Wink

# 296
  • Мнения: 276
http://www.laredoute.fr/vente-robe-des-podiums.aspx?productid=32 … t=1&hasprev=1
аз я продавам същата ако има желаещи-25лв. 38номер

# 297
  • София
  • Мнения: 965
нещата от които искам да се отърва трябва май да ги снимам че идея нямам къде да ги търся newsm78
.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 4 202
Maria D, не разбрах получила си неща, които не си поръчала ли?
а във фактурата и отметките на нея има ли ги поръчаните?
Според мен трябва да им пишеш!

# 299
  • София
  • Мнения: 965
Да момичета - много съм разочарована Tired
Довечера като се прибера ще напускам линкове с коментари за размери, материя,качество и тн.
Поне други да не правят моята грешка
Единственото нещо което ми хареса истински е този бански
http://www.laredoute.fr/vente-le-maillot-blanc-speedo.aspx?produ … t=0&hasprev=1
за жалост ми е една идея малък
за дрехи съм предимно 38 размер, но се оказа че за бански определено съм 30 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт