Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18

  • 10 528
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 965
Мислите ли че има смисъл да им пиша?
И какво точно newsm78 newsm78 newsm78
Да им пращам ли обратно нещата???
А те дали ще ми пратят моите newsm78
Някой имал ли е този "казус" и как го е решил?

# 301
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
искаш да кажеш 40 Wink

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
няма смисъл да пишеш,кореспонденцията ще трае поне месец и повечето неща са изчерпани предполагам.Пускай тук нещата и успех следващия път

# 303
  • Мнения: 178
Моля ви момичета някой да ми помогне да се регистрирам Praynig...от както излезна още първата тема за Laredoute.fr. чета и си мечтая да поръчам и аз-имам и  кредитна карта, обаче с това регистриране...не мога сама Sad Cry моля ви ако може някой да ме регистрира, че така ме сърбят ръчичките и съм си набелязала 100 неща... Crazy Grinning Hug

# 304
  • София
  • Мнения: 965

хихих
да 40
изтрещяла съм днес Mr. Green

# 305
  • София
  • Мнения: 965
http://www.laredoute.fr/vente-escarpins.aspx?productid=324116790 … t=1&hasprev=1

ето тези обувки не получих, а сега виждам че и номер няма Close
Но получих такива черни (аз си бях поръчала и двата цвята)
Доволна съм, отговарят си на номера но са от изкуствена кожа естествено Crazy

# 306
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета получих си поръчката от 29.06., но съм доста разочарована. Това което съм си поръчала на мен ми е голямо, а за детето се повтарят с предната поръчка.
как така се повтарят

Без да искам съм дублирала част от предната поръчка.
Линкове незнам как да намеря защото нещата са свършили, но ще ви пусна снимки ако искате довечера.

# 307
  • Мнения: 2 558
Моля ви момичета някой да ми помогне да се регистрирам Praynig...от както излезна още първата тема за Laredoute.fr. чета и си мечтая да поръчам и аз-имам и  кредитна карта, обаче с това регистриране...не мога сама Sad Cry моля ви ако може някой да ме регистрира, че така ме сърбят ръчичките и съм си набелязала 100 неща... Crazy Grinning Hug
в първата тема има подробно обяснение как става регистрацията, прочети го и пробвай, не е чак толкова трудно  Peace
ако пък искаш, напиши ми данните си на лс и ще те регистрирам

# 308
  • Мнения: 178
ооооооо desex страхотна си-сега ще ти пратя лично-какво точно трябва като данни? Embarassed Mr. Green Hug

# 309
  • Мнения: 2 558
напиши ми е-мейла си, каква парола да сложа, трите ти имена и пълният ти адрес  Peace

# 310
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210822.0

Общи условия

Активация на акаунт