Кич, PR, що ли е туй?

  • 2 498
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 468
Ню, на тази снимка хич не ми е сексуален  Mr. Green
Ми той и на мен така на тези снимки не ми се струва..., но като го гледах по ТВ е по-готин.

# 46
  • Мнения: 5 622
Ню, на тази снимка хич не ми е сексуален  Mr. Green
Ми той и на мен така на тези снимки не ми се струва..., но като го гледах по ТВ е по-готин.

Тая па  Joy То по туй време на денонощието, всеки ще ти се стори секси  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 5 622
Бавен ми е нетът тази вечер, та не ги гледах, но не идеше ли реч за чупещи се китки, обратни резби, нежни джентълмени и прочие евфемизми на думата педерасти?

Макар и моят нет да отказва да зарежда от време на време, да това са педерастите или както им казваме галено- педали

# 48
  • Мнения: 5 468
Ню, на тази снимка хич не ми е сексуален  Mr. Green
Ми той и на мен така на тези снимки не ми се струва..., но като го гледах по ТВ е по-готин.

Тая па  Joy То по туй време на денонощието, всеки ще ти се стори секси  Twisted Evil
Ама аз го гледах по новините в 8 ч., бе бейби Mr. Green.

# 49
  • Мнения: 5 622
И затуй още не спиш..Сън не те хваща просто... Joy

# 50
  • Мнения: 4 371
Ашраф е ужасен на външен вид според мен.
Може би месестета му уста ви заплени newsm78 Представихте си как ви целува Mr. Green???
Съвсем сериозно, нищо секси не виждам в тоя човек, ми напротив. Лиска и Ню, имате странен вкус. Пък и гей е човека Thinking

А 100-те мъже ми дойдоха като ударна доза кафе в този час, мерси Лил Flutter

# 51
  • Мнения: 453

Добре ми дойдоха, ама много бързо се сменяха снимките  Mr. Green
Мерси!


Следващият път се ориентирай къде е бутончето за пауза  Mr. Green

 smile3555

# 52
  • Мнения: 216
на мен ми напомня на Джафар

# 53
  • София
  • Мнения: 1 783
Изненадана съм, в коя страна живеете, че това си е типична българска журналистика, нито е кич, нито е ПР.
 
202uu

Общи условия

Активация на акаунт