Септемврийско бебче,я се намести,че терминът ми вече наближи

  • 11 991
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен !  bouquet
Петич, много се радвам,че всичко с бебка е наред  Hug,много се шашнахме Praynig трябва да разменим тел.   Simple Smile
Днес ми е последен ден на работа, утре съм на ЖК за болничен и следобед на ехограф да си видя бебчето  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 99
Привет мами!
Туй време направо си е студено днес. Сутринта излезнах до магазина и премръзнах:) Но по добре така, отколкото тези жеги отпреди седмица. Само да не валеше толкова много. Днес май ще си седим повечко вкъщи:)
Честита покупка на Саморасличето, чакаме снимки , като го сглобите:)
А за пикливниците, аз в началото си помислих че си е купила гърне, ама после като се замислих май е взела протектор.
По детските магазини продават едни шаренки, по мънички и евтини, към 5 лв. Те са два вида и размери. едните са по големи и обхващат матрака от двете страни, а другите са по дебели и малки, те са по удобни за количките. лошото на тях е че лятото много запарват, защото отдолу са найлон или нещо подобно, но пък за нашето време ще са идеални:)
И утре ще се съберем повечко мами на училището, супер  Hug
А в петък аз много искам да дойда, но няма да мога. после мамите дето отидат да разкажат и тук във форума.
Лек и прохладен ден на всички!

# 287
  • Мнения: 497
Здравейте майчета  Hug
Ние сега се върнахме от доки, бебо е добре, за сега все още си е с главата надолу (дано така да си остане, че е голямо швъргало  ooooh!)
Паднах от смях с тези пикливници, тук "у наше село" им казват подлогани.
И аз вчера избягах малко работа и купих още някои неща за бебо - хавлийка, пелени, едно бебешко комплектче, чорапки, дунапренени подлогани. Малко по-малко оборудваме малкото човече. Но най-важното е, че купихме големите покупки - легло, скрин за повиване и количка с кошница за кола. Другите дреболии ги има навсякъде.
И тук времето е страхотно, само за разходки, ама след работа.
А, и ние от 15.08. започваме да ходим всяка седмица на доки и да ни записват тонове.
Хайде разхлаждайте се майчета  Hug  bouquet Hug

# 288
  • Мнения: 104
Вили  Hug Hug Hug
Горе главата и само положителни мисли в нея  Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте, пуснах ви новата темичка, дано да ви хареса Simple Smile Пожелавам ви хубав ден и дано времето в София се оправи.

# 290
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Оф убих се да спя.Ей сега се излюпих.
Добро утро,мамита,днес и при нас се очертава много прохладен ден.Много хубаво.
На мен също ми стана любопитно какви са тези пикливници,а също щях да ви питам за поставките за преобличане.Абе чудя се как ги закрепят върху кошарката дали си имат вързанки.Щото още не съм се оглеждала тук за такова чудо,ама имам намерение да купя такова.Пари за скрин за преобуване няма да имам ами поне такова нещо да си купя.
Вчера си купих от тези еднократните чаршафчета за в болницата.Взех си едно да го видя какво представлява,че продавачката явно не и се работеше и не поиска да ми го разгъне.Та тия дни ще си купя още 2,мисля че ще ми стигнат.(НО ЩЕ Е ОТ ДРУГА АПТЕКА)

# 291
  • Мнения: 690
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210926.0 - заповядайте тук  Hug
Лилиан се е справила чудесно!  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт