Въпрос за тестовете Clear Ovu Test.

  • 21 343
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 129
И аз в 3-4 проверих докато намеря.... но даже в една квартална намерих с 2 лева някъде по евтини бяха от в други по-големи аптеки Simple Smile

# 61
Благодаря за отговорите  bouquet!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 946
Отивам да си направя първия тест от 5те clear ovu.. За пръв път ще ми е, та не знам доколко добре ще се справя с интерпретирането на резултата.  newsm78 Пише при 29 дневен цикъл да се започне на 12ти ден. Днес е денят! Чувствам се странно...  Blush

PS. Е, направих го.. Първо бях малко разочарована. Отрицателен е. После си казах, че и без това не бях очаквала точно днес да е овулацията. Просто се почва от по-рано.. за да не се изпусне.. май..
Тестова ивица първо изобщо нямаше. По-късно се появи една, ама толкова бледа, че едва се вижда... почти я няма. Даже фотоапарата не я хвана.

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 23:24 от saxophone

# 63
  • Мнения: 6 167
продължавай. няма овулация.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 946
Продължавам, ама и вчера резултатът беше същия. Е, втората черта беше малко по-видима, ама пак бледа, та бледа. Решила съм днес да пропусна.. и дано във вторник видя по-ясна втора черта.

# 65
Не се тормози излишно, действате и се обичайте, само така бебчо ще стане, с тези тестове.........само загуба на време и нерви, мен ако питаш. Wink

# 66
Здравейте. И аз ползвам тези тестове. Миналите 2 месеца нищо не отчете, дори и бледа чертичка не ми се появи. Но този месец се случи следното. Правих един тест за ову на 10 ден от цикала - резултат: една черта. На следващия ден (11 ден от цикала) пак правих тест и видях 2 черти от които тестовата беше по- наситена от контролната. Много се зарадвах, понеже от няколко месеца правим опити и  досега никога не сме оцелвали овуто. Обаче точно в този ден нещо се бяхме сдърпали с любимия и пропуснахме този и следващите няколко дни. На следващата седмица имах час при гинеколог за контролен преглед. Споделих, че искаме да имаме бебе. При прегледа с апаратурата ( мисля че е ехограф) гинеколожката ми казва: "Ама ти си пред овулация!" - това става на 16 ден от цикала. А аз, "Ама как, аз правих тест преди 5 дена и тогава бях пред ову"  newsm78 . А тя: "Виждам фуликола, тази и утре вечер трябва да правите сериозни физически упражнения"  Като се прибрах в къщи си казах " чакай да направя още един тест да видя какво ще се появи" Направих, но се появи една много, много бледа втора чертичка  Thinking  . Въпреки това, същата вечер се потрудихме с любимия  Rolling Eyes  . И сега чакам, да видим резултатите края на другата седмица. Но като цяло, ми се видя много странно, не мога да си го обясня.

# 67
  • Мнения: 6 167
и на мен историята ми се струва странна, но след като лекарката е видяла фоликул мисля, че е ясно, стискам палци.

# 68
  • Мнения: 2 591
нека и аз се оплача  #Cussing out купих си един термометър (обикновен, от аптека!), за да си меря БТ, който май се оказа толкова голям боклук, че заради него ще ми отиде напразно меренето - показва каквото му хрумне  #Cussing out и въобще не знам дали да му се вярва (днес ще ходя да си купувам дигитален). та на 8-9 ден показваше 2 градуса повече, а днес показва 6 градуса над обичайната температура  #Crazy  #2gunfire #Cussing out

а тестовете сега ги започвам, но нямах представа, че дълго преди това човек не трябва да ходи до тоалетна  Blush (малко е трудничко това лятото, тъй като човек пие много течности....) колко часа са достатъчни  newsm78 някой спомена 4  #Crazy

# 69
  • Мнения: 16
моми4ета,някои от вас ползвали ли са тестове за ову-BLUE DREAM ,да ли са надежни 4е други не мога да намеря

# 70
  • София
  • Мнения: 1 946
Леле! Това,че не трябвало 4 часа да се ходи до WC не го знаех!  Embarassed Дано не съм провалила всичко...

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 129
Аз мислех да те питам кога ги правиш ...ама явно вече си прочела също и след обед до 20ч да е и да не пиеш много течности Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 946
Мда, никакви правила не съм спазвала.. Все в късните часове доста след 20h ги правех и това за 4те часа неходене до тоалетна...  Embarassed
Утре ще си спазя всички предписания.
А иначе, момичета, някой може ли да ми каже по-подробно, че нищо не знам, как става това с ходенето на фоликуметрия? Колко струва ориентировъчно и дали се плаща на всяко ходене или се плаща веднъж и ходиш няколко пъти в месеца, докато заключи лекаря, че всичко там вътре е готово за създаване на бебче и трябва да се действа..?

# 73
  • Мнения: 165
saxophone,ходи се 3,4 пъти в зависимост как се развиват фоликулите.ако цикълът ти е 28 дена можеш да започнеш от десетия и той ще ти каже дали следващия път ще бъде на другия ден или след два дена.аз съм плащала по 25 лв за всеки преглед.според мен фоликуметрията е най сигурна.дано съм ти била полезна.питай и друго ако те интересува Hugуспех

# 74
  • Мнения: 2 591
защо до 20 часа  newsm78 вчера изчетох най-старателно (още веднъж) листовката - там нищо не пише за 4 часа не ходене до тоалетна и за часови диапазони на прилагане newsm78

Общи условия

Активация на акаунт