Отговори
# 240
  • Видин
  • Мнения: 961
Марти, честито!!!Кажи кога ще е щастливото събитие?  bouquet

Стеф, аз мисля че сватбите винаги са били модерни...и много ги харесвам нашите си българските  сватби Simple Smile


Лана, страшен аватар!!! bowuu  bouquet

# 241
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честита точка на Кали, и с много радост да си я гледа как расте, и накрая да гушне едно здраво, и кротко бебе! Hug newsm07

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Вилиbouquet Всичко най-хубаво ти желая и през започващата нова година в живота ти!   party023  Gift

Честит годежен пръстен на Мартина! Хайде, и скоро да се похвалиш и с дата за щастливото събитие!  married

# 242
  • Мнения: 9 093
Ами, явно хората около мен са странни - много от двойките около мен са така - живеят на семейни начала, без да имат брак, по една или друга причина (най-често финансова) Simple Smile Познвам двойка, чакаша дете, други също са с деца...е, разбира се има и такива дето са семейни, но както казах, всеки си има причина да направи или не дадено нещо Sunglasses
Но да, сватбите са били винаги нещо хубаво Heart Eyes

Момичета, аз ви оставят за бая дълго време, заминавам за Смолян, после на море, но ще имаме лаптоп в нас, така че ще мога да минавам чат-пат.
Желая ви много успехи във всичко, приятна почивка и до скоро Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 1 220
Мерси Жакилин радвам се, че те кефи smile3525, мислех си да го сменям предишния, но се бях отнесла и сега с поста на Мартина се ентусиазирах на ново… Wink
KikiNiki честито сърчице и сладко бебе след 9месеца ….  Hug


 smile3558

# 244
  • Мнения: 1 765
Мартина, честито! Кога ще е щастливото събитие? Да се подготвяме с честитките от далеко... Laughing Mr. Green

П.П Хм, аз продължавам да се оплаквам, че съм си мома...и то стараааа...

Весел уикенд момичета!  bouquet

Момите от Копринка...фнимателно с купоните в Бургас Crazy  Hug....Забавлявайте се колкото ви душа сака, другото е........

КикиНики, честита точица... Heart Eyes

# 245
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ти ходи ли на лекар ми кажи,недей измествай темата!
Да не дойда да те заведа аз...  #Cussing out
Внимавай,че и сега ако кажеш "не",отказвам сЪ от тебе!

# 246
  • Мнения: 1 446
Ей, не ви е срам!

Три дни ме нямаше: и веднага няколко бременни! ПАК ЩЕ ЗАМИНА, щом помага!

Добрата новина е, че няма да си повръщам само аз. Можем да си правим купони за надповръщане!

Ама толкова много се радвам на точиците. Честито, скъпи мои момичета: КикиНики, Сладка Мама и Калли  Hug  Crazy   bouquet

Вили_, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много гледана и много глезена жена!   bouquet

# 247
  • Мнения: 1 765
Какви доктори, правих бебе.... Mr. Green

# 248
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит Рожден Ден, Вили! Бъди обичана съпруга и добра майка на малкото същество, което ще гушнеш след 7 месеца.  bouquet bdbaloni

Честита точица на Сладка мама и на Кали! Кали, сега спокойно бягай на морето! Сигурна бях, че всичко ще е наред!

Martina, честит годежен пръстен!

# 249
  • Мнения: 1 792
мили момичета влизам много за мъничко само да в кажа лека седмица че ние се стягаме за срещата а слд това към варна на моренце.айде като се върнем ако някой има желание да слуша ще разправям.
и една молба като си дойда най-мако 5 нови бременни да има(това е даже заповед Mr. Green)
 Hug

# 250
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравеите!!!
Поздрави от Охрид, много хубаж град!!!I Понеже в хотела има нет, ре6их да видя какви ги мъдрите.
Кикиники-4естито и безпроблемна бременност!!! Hug
Му6и другия месец сме ние да знае6! Peace И не съм несериозна, аиде 6те по4ерпя като се върна!
Вили-4естит рожден ден-много 6тастие и късмет ти желая!  bouquet  bouquet  bouquet
На бъде6тите булки съ6то!!!
Kaли-жидя ли,4е нйма6е нужда да се тревожи6! Прийтна по4ивка!
Рокси-стискам палци и аз!
Veri4 и на тебе, 4е маи скоро трябва да се похвали6 и ти!
Извинявам се за маимунския правопис, ама толкоз с тая клавиатура!

# 251
  • Мнения: 2 751
Мацки, и аз като Мушито влизам за малко, да ви пожелая весела среща в Бургас, много положителни тестове като се върна и хубаво настроение през следващата седмица   bouquet Hug Mr. Green

# 252
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хайде аз като нощна птица първа да честитя празника на нашите две рожденнички! Mr. Green


Верич, Саксофон, честит рожден ден! Hug
Желая ви много щастие, радост и в най-скоро време по един щъркел да ви посети!


# 253
  • София
  • Мнения: 1 946
Благодаря много, Вес! Ти си първият човек, който ми честити тази година.. Не знам и аз какви ги върша посред нощ в нета, та не си лягам... Ама така и така не спя.. ще си кажа какво ми е на душата, пък вие ще извинявате за глупостите, дето пиша в седмичната темичка...
Бях си решила утре т.е. днес да си взема тестове за овулация и да стане най-после туй бебче... Обаче от вчера ме е страх.. Ей-така много ме е страх и не съм сигурна... Ами ако пак загубя ембриончето? Не искам. Ами ако не съм чакала достатъчно дълго след неосъществената бременност? Е, той докторът каза, че всичко е наред и да не чакам, ама.. Ами ако е сгрешил? Само на ехограф ме гледа, без да ми пуска изследвания и бе категоричен, че всичко е ОК... дори каза, че се съмнявал имало ли е изобщо бременност.. Обаче мен никой не може да ме убеди, че не е имало. Имам безброй основания. Все едно.. Имало, нямало.. страх ме е.
Мисля само за това, затуй ми се струва, че никога няма да стане. И от това ме е страх.
Не знам как да изгоня желанието за бебче, да се успокоя и да оставя нещата да се случат сами...  Толкова е сложно.
Все едно... лягам си, пък дано утре е по-просто..

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕРИЧ! ПОХВАЛИ СЕ УТРЕ С ДВЕ ЧЕРТИЧКИ! СТИСКАМ ПАЛЦИ ДА Е СТАНАЛО БЕБЧЕТО!  Praynig

# 254
  • Мнения: 29
AZ IMAM BEBCHE NA GODINA I 4 MESEZA RODI SE NA 8.03.2006 ZA MOE SHTASTIE. PREMINAX PREZ GODINA I POLOVINA MAKI ZASHTOTO GELAEX DA BADA MAIKA TOLKOVA MNOGO CHE MISALTA NE MI DAVASHE POKOI. OKAZA SE CHE IMA PROBLEM SLED GOLIAM BROI IZSLEDVANIA I MAKI SE USTANOVI CHE NE E PRICHINATA V MEN , A  V SAPRUGA MI BESHE .BLAGODARENIE NA NEGOVATA PODKREPA I NAMESATA NA DR.MATEEV OT KLINIKA BORA V PLOVDIV NIE USPIAXME DA SE SDOBIEM S PREKRASNO MOMICHENZE ZDRAVO I KRASIVA KATO TONI.GELAIA NA VSICHKI GENI TOVA SHTASTIE I NEGUBETE KURAG VIARVAITE SILNO  I SHTE USPEETE .

Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 09:05 от Хера

Общи условия

Активация на акаунт