Боядисвате ли си косата през лятото?

  • 1 584
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 990
Боядисвам се толкова често ,колкото и през останалите сезони. Не съм забелязала да има разлика.

# 32
# 33
  • Мнения: 1 092
Боядисвам се толкова често ,колкото и през останалите сезони. Не съм забелязала да има разлика.
Съгласна съм с теб Peace.Представям си каква красота ще се получи ако не се боядисам два месеца например Mr. Green.Русата коса иска мноооого поддържане за да изглежда добре Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 289
Боядисвам се всеки месец, независимо от сезона.  Не съм имала проблем с разтичането на боята.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, боядисвам се. Преди малко се оклепах ужасно и не зная как ще се измие това синьо-черно чудо от кожата ми  smile3555

# 36
  • DE
  • Мнения: 521
Боядисвам се толкова често, колкото и през останалите сезони. Боята си тече със същия интензитет  Laughing Ползвам само Лореал, като в зависимост от настроението си взимам от по-интензивно червеното на Feria или пък някой по-тъмен нюанс на Preference. Досега не съм намерила решение на проблема при влизане във водата, защото обичам да плувам и някак си не мога да не си потапям главата. Това, което правя е да си прибера цялата коса в много стегната опашка и да я увия на кок, обаче ти ако си с къса коса...
Все се каня да изпробвам изплакването с оцетена вода, защото честно казано и на мен ми е писнало да се чудя ако си облека бяла риза и случайно завали каква ли ще е гледката на гърба ми  Thinking

# 37
  • Мнения: 17 407
Да, боядисвам се. Преди малко се оклепах ужасно и не зная как ще се измие това синьо-черно чудо от кожата ми  smile3555

С оцет Wink

# 38
  • Мнения: 35 971
Да, боядисвам се. Преди малко се оклепах ужасно и не зная как ще се измие това синьо-черно чудо от кожата ми  smile3555

С оцет Wink

с белина, с пепел от изпушена цигара

Общи условия

Активация на акаунт