"Мечтая да си направя..."

  • 20 917
  • 175
  •   1
Отговори
# 150
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Сбъднах си мечтата-направих лампата за детската стая.Като за сефте става.Даже свети:)  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134900&photo=16

# 151
  • Мнения: 985
ilang-ilang   bouquet Пчелата е суперска. А и стаята на детенцето изглежда като една приказка от онези в триизмерните детски книжки. Браво!

# 152
  • Мнения: 3 810
Сбъднах си мечтата-направих лампата за детската стая.Като за сефте става.Даже свети:)  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134900&photo=16

дай сега подробности!
Може и в "Направих си сама"
Ама лампата от дупето ли свети? newsm78

Лидис, къде видя стаята? Искам и аз да видя!

# 153
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 504
Само ме насочете,къде да обясня,за да не разводнявам темата.

# 154
  • Мнения: 4 392
LidiS, ти търси парцел, а аз се чудя мога ли събра 120 000 лв...за най евтинката...
Страхотни са къщичките... Cry

Е, нали затова мечтаем? В мечтите си вече съм направила всичко необходимо. Аз и 50 хиляди евро не зная как ще намеря, че това е най-евтиния парцел, който открих в нета, ама в представите си вече пия кафе на верандата и гледам дали турския флаг се вее, за да преценя силата на вятъра.
Само така! Пожелавам ти да стане реалност. Скоро. Peace
  bouquet

Миме, само ре- агирах. Peace. Ако мамех, нямаше да сложа  ето това: Mr. Green

# 155
  • Мнения: 6 017
Записвам се да следя темата че ми е много интересна....  Joy

# 156
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Сладко -солено, има ли тема в която не си се записала?И то само запис! Точки ли трупаш, или спамиш! Ако имаш нещо да кажеш, го напиши , а ако нямаш просто само ЧЕТИ, като всички останали!!! Омръзна на всички с твоите Запис  по всички теми из Форума!!! Mr. Green

# 157
  • Мнения: 6 017
Аз си направих една кутия в която да си съхрянявам важни неща...картички, снимчици, и разни колекционерски нещица. Взех една съвсем обикновена кутия и я облепих първо с селфетки, а сд това с  бели листа, за да стане по плътна, след това разграфих на три- отвсякъде кутията и оцветих с темперни бой. По ръбовете, кутията облепих с черно тиксо, реших да е черно за повече естетика, ако беше бяло едва ли щеше да има същият вид.Отгоре на капака разграфих три карти на България с моливче, но на снимката няма как да се видят, дори да бях снимала, трябва да се види на живо, та тези тре карти-те са малки, колкото дланта ми, ги разпределих на трите части...на бялото и червеното в краищата, а на зеленото в средата за да се получи едва линия.Ето я и нея...

# 158
  • Мнения: 6 017
Сладко -солено, има ли тема в която не си се записала?И то само запис! Точки ли трупаш, или спамиш! Ако имаш нещо да кажеш, го напиши , а ако нямаш просто само ЧЕТИ, като всички останали!!! Омръзна на всички с твоите Запис  по всички теми из Форума!!! Mr. Green
Сладко -солено, има ли тема в която не си се записала?.....Има много теми в който да не съм се записала, но има и много теми в които съм се записала- поради простата причина че се интересувам от много неща.
Точки ли трупаш, или спамиш!...Какви са тези точки за който ми пишеш, нещо не схванах, а за спама- защо да го правя, да не съм някое малко дете което да няма какво да прави и да си пише наляво и надясно за щяло и нещяло.
Ако имаш нещо да кажеш, го напиши , а ако нямаш просто само ЧЕТИ, като всички останали!!! Омръзна на всички с твоите Запис  по всички теми из Форума!!! ....Не мисля че преча на някой като пиша в някоя тема, нали за това е форума да пишем там където ни интересува нещо. Пиша запис в теми който нямам какво да покажа или да кажа нещо- станало ми е любопитно и като имам какво да покажа- показвам рано или късно. А има и теми в който имам какво да покажа още като я видя и показвам или казвам без да пиша Запис, явно ти не си видяла- а и преди да коментираш нещо или някой първо проучи го добре- а не да тръбиш наляво и надясно тъпотий и измишльотини. Ако ти преча просто не чети мой постинги, а и недей от свое име да пишеш за всички, ако някой има да ми казва нещо да каже....не да ми казваш Омръзна на всички с твоите Запис  по всички теми из Форума....ох не сте ми ясни, някой мами- заяждат се и после- Много бързо се палиш...тктктк

# 159
  • Мнения: 2 085
Аз си направих една кутия в която да си съхрянявам важни неща...картички, снимчици, и разни колекционерски нещица
ти това ли мечтаеше да си направиш? newsm78 Rolling Eyes

# 160
  • Мнения: 6 017
Аз си направих една кутия в която да си съхрянявам важни неща...картички, снимчици, и разни колекционерски нещица
ти това ли мечтаеше да си направиш? newsm78 Rolling Eyes
Ахаммм, защо?

# 161
  • Мнения: 742
мечтая си да имам време, за да направя сама поне половината от нещата, които искам, и средства, за да ги направя точно каквито искам, без компромиси...

мечтая си за огромен диван, на който можем да се накачулим цялата фамилия.

мечтая си за кът за четене - с меко кресло с висок гръб и табуретка за краката, малка масичка за чаша кафе и висок лампион с насочена светлина.

мечтая си за дом в колониален стил

мечтая си за една картина, която видях преди години и още не мога да забравя...

мечтая си да имам дом, в който да се чувствам като ръка в ръкавица и когато ми дойдат гости, да казват: "искам да живея у вас, толкова ми е уютно"

# 162
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Аз имам скромна мечта. Като за начало, само това http://www.yavlenablacksea.com/uploaded/img11-105_0597.JPG

# 163
  • Мнения: 4 392
Аз имам скромна мечта. Като за начало, само това http://www.yavlenablacksea.com/uploaded/img11-105_0597.JPG
Скромнааааа!!  Laughing

# 164
  • Мнения: 7 106
Аз имам скромна мечта. Като за начало, само това http://www.yavlenablacksea.com/uploaded/img11-105_0597.JPG

Няма ли да ти вдигат много шум плажуващите отдолу  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт