Варна или Пловдив...

  • 4 136
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Варна Варна Варна smile3533

# 16
  • Мнения: 2 212
Айде сега ще си ги мерим ли...Обичам и Варна, обичам и Пловдив, кой е по-голям ич ми не дреме   Crazy

# 17
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
По-голям град по какво-по брой жители, по площ.
По площ-Пловдив си е по-голям. По население не съм чела скорошни данни. Но не ми се вярва Варна да е минала половин млн., разбира се изкл. летния сезон, когато в града се дотътрят обслужващ персонал и туристи.

# 18
  • Мнения: 843
    Дано да е Варна..  Не ми се разширява нещо..

# 19
  • Мнения: 916
Варна - по площ, население и въобще развитие... Peace И не само през лятото.

# 20
  • Мнения: 5 622
Абе не знам, но задръстванията са като в София  smile3511 Днес ходих до Пикадили, който иначе се намира на 5 минути(няма и толкова) пеш от нас. Е, с колата го направих 20 минути  #Crazy Вярно имам два леви завоя ( в двете посоки по един), но и да се изнижа на 5ти-6ти зелен сигнал не е работа...  Stop

Варна е готина само събота и неделя. Спокойно е и ме връща в детските ми години...  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 550
За Варна и Пловдив и тези които си го мерят....моля, за всеки от вас има по един милион софиянци, вземете си ги. Голям кеф е!

# 22
  • Мнения: 2 212
Варна е готина само събота и неделя.

Пловдив е готин всеки ден  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 550
Варна е готина само събота и неделя.

Пловдив е готин всеки ден  Mr. Green

да, ама във Врана има море и освен това температурите рядко стигат 100 градуса, както в Пловдив  Laughing

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За Варна и Пловдив и тези които си го мерят....моля, за всеки от вас има по един милион софиянци, вземете си ги. Голям кеф е!

Сакън нИдей. Mr. Green
Софиянци и без това си любят Варна и там се изнасят лятото. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 212
Варна е готина само събота и неделя.

Пловдив е готин всеки ден  Mr. Green

да, ама във Врана има море и освен това температурите рядко стигат 100 градуса, както в Пловдив  Laughing

да, ама в Пловдив има акваленд  Mr. Green и стар град и куп романтични местенца... а като е 100 градуса лятото, зимата пък е по-мека и нямам свиреп вятър със 100 км/ч  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 550
аре са..вятъра да е проблем
варна е разположена между аква парка на златните и този на слънчев бряг  smile3534

# 27
  • Мнения: 916
Всички знаем, че истината боли... Варна е най-най-красивият, модерен и прекрасен град.
Не случайно е Морската столица на България.

Варна е готина само събота и неделя.

Пловдив е готин всеки ден  Mr. Green

да, ама във Врана има море и освен това температурите рядко стигат 100 градуса, както в Пловдив  Laughing

да, ама в Пловдив има акваленд  Mr. Green и стар град и куп романтични местенца... а като е 100 градуса лятото, зимата пък е по-мека и нямам свиреп вятър със 100 км/ч  Mr. Green
Ние пък си имаме Морска градина... Flutter

# 28
  • Мнения: 377

Всички знаем, че истината боли... Варна е най-най-красивият, модерен и прекрасен град.

Въх, уби мА. Направо ставайте столица да видите кво е яко.  Whistling

# 29
  • Мнения: 916
що? Ти откъде знаеш кво е?

Общи условия

Активация на акаунт