Анкета за списанията

  • 2 129
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 688
Когато Светльо беше бебе купувах "Моето бебе",сега от време на време си взимам "Кенгуру"

# 46
На мен пък не са ми по джоба.Предпочитам да си купя полезна книга за бебето-10-15лв.Отколкото 5-6 списания по 3лв.Пък и наистина има много реклами в тия списания бяха ми подарили 3 и нищо полезно не видях вътре освен реклами на всички скъпи бебешки продукти. Sad

# 47
  • Мнения: 660
Откакто открих форума, спрях да чета - няма смисъл. Преди, мисля, че "Мама" ми допадаше най-много.

# 48
  • Мнения: 655
Не чета. Много повече реклами и платени материали, отколкото нещо истински полезно.
Предпочитам книгите и интернет.  Peace

И аз така.

# 49
  • Мнения: 1 027
Кенгуру  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 4 588
Не чета списания. Peace

# 51
  • Мнения: 814
Cruela D’Evil,
нямам конкретна цел. ако питаш за повода ми - той е подбуден от това, че горе-долу всеки месец се чудя дали да си взема едно или друго списание и обикновено се изкушавам. След това обаче в повечето случаи се оказва, че информацията вече съм я видяла другаде. Що се отнася до "лекитите" четива Simple Smile - всеки ги разбира както иска (аз откакто имам малкия - обикновено ги свързвам с него). Между другото затова реших  да посоча в анкетата едно от списанията, които съдържа и много друга странична тематика, освен майчинството.

# 52
  • Мнения: 950
Купувала съм си само "Моето дете".

# 53
  • София
  • Мнения: 3 271
О време на време - Моето бебе и аз

# 54
  • Мнения: 503
''моето дете'' Wink

# 55
  • Мнения: 1 483
не чета Wink по причините посочени от Блонди

И аз така Peace

# 56
  • Мнения: 5 393
Не чета списания .Каквото ме интересуво го намирам тук във форума и в нета.

# 57
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Докато бях бременна четях "9 месеца". После си взехме компютър и открих Бг-мамма  Wink.

# 58
  • Мнения: 526
И аз като повечето не черпя информация от списания.

# 59
  • София
  • Мнения: 928
Моето бебе и аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт