Анкета за списанията

  • 2 123
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 814
Хайде да споделим кой какви списания чете и къде е намирал най-полезна информация по проблемите, защото съгласете се, че на пазара цари доста голямо изобилие и не всеки човек може да си позволи да купува редовно от всичко

# 1
  • Мнения: 27 524
Не чета. Много повече реклами и платени материали, отколкото нещо истински полезно.
Предпочитам книгите и интернет.  Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не купувам и не чета никое от изброените Peace

# 3
  • Мнения: 4 111
И аз не чета списания. В интернет има ВСИЧКО.

# 4
  • Мнения: 814
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

# 5
  • Мнения: 5 391
И аз вече не чета, докато бях бременна първият път си купувах разни, но после спрях.

# 6
  • Мнения: 27 524
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

Стори, Блясък  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз не си купувам, но офиса получавама Моето бебе и аз, та него чета.

# 8
  • Мнения: 4 111
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

Точно, защото ще е разсейващо няма да е свързано с бебетата.  Crazy

# 9
  • Мнения: 4 451
Купувам всякакви, но най си харесвам "Моето бебе и аз". Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 44 106
не чета Wink по причините посочени от Блонди

# 11
  • Мнения: 1 273
Не чета. Много повече реклами и платени материали, отколкото нещо истински полезно.
Предпочитам книгите и интернет.  Peace

И аз тъй.... Peace

# 12
  • Мнения: 1 924
Имаше вече такава тема.
За мен тези списания са хвърлени на вятъра пари.
Единствено в "Кенгуру" съм намирала малко по-интересни статии.

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не купувам и не чета.В интернет има достатъчно информация.

# 14
  • Мнения: 1 121
Аз не чета списания, информирам се главно от интернет и от книги.

# 15
  • Мнения: 2 849
С първата бременност -изкупих доста списания ,предимно (9 месеца ),но с втората бях открила вече форум -Бг-Мамма  Hug

# 16
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Досега не съм намирала някаква информация в списанията, която вече да не съм чела във форума.

# 17
  • Мнения: 4 406
напоследък не купувам списания- преди четях Моето бебе и аз, после разбрах, че си има и електронен вариант. всъщност форумът ми е достатъчен  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 205
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

Чета криминале  Peace

Аз си купувам рядко бебешки списания, последно - "Моето дете" - августовския брой, много ми хареса книжката за храненето.

# 19
  • Мнения: 5 362
Не си купувам такива списания.
Чета в Интернет и в разни книжки,които имам Grinning

# 20
  • Мнения: 689
"Бебе" и "Моето бебе и аз"

# 21
  • Мнения: 54
не купувям на работа ги получавам и там ги чета в свободното ми време

# 22
  • Мнения: 2 274
През първата бременност, а и като се роди баткото купувах само 9 месеца! То май нямаше друго   newsm78
Сега купувам, само ако нещо  от първа страница ми привлече погледа  Peace!

# 23
  • Мнения: 1 043
Не си купувам такива списания.
Чета в Интернет и в разни книжки,които имам Grinning
и аз така  Peace

# 24
  • Мнения: 229
"Моето бебе и аз"  Peace

# 25
  • Мнения: 1 701
Не чета списания, Интернет ми е достатъчен.  Peace Веднъж отидох сама с детето на кафе и реших да си купя списание за развлечение и вместо нещо за децата, си купих "9 месеца"...  Crazy Калина го прочете обаче... още 2 страници й остават неизядени...  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 978
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

Прости мнителността ми, но каква всъщност е целта на анкетата ти?
Защото "по-леко и разсейващо" четиво далече не се изчерпва с посочените от теб специализирани списания.

# 27
  • Мнения: 4 555
Разглеждала съм някои от списанията и съм се чудела какъв е смисъла да си давам парите, за да гледам реклами  newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 613
По време на бременността си купувах почти всичко. Сега взимам само "Моето дете".

# 29
  • Мнения: X
Купувах само "9 месеца".Тогава  беше добре оформено и ми беше полезно и  интересно.Говоря за 2000 и 2002 година.
Сега не знам как е.

# 30
  • София
  • Мнения: 3 406
Не чета.

# 31
  • Мнения: 7 201
През 1-вата ми бременност си купувах "Мама",но сега всичко,което ме интересува намирам в Bg-mamma! Peace

# 32
  • Мнения: 4 496
Четях "9 месеца",но откакто родих не съм го купувала.

# 33
  • Мнения: 3 695
Не чета. Много повече реклами и платени материали, отколкото нещо истински полезно.
Предпочитам книгите и интернет.  Peace
И аз така  Peace

# 34
  • Мнения: 2 336
Докато бях бременна четях "Моята бременност", "9 месеца", но като родих престанах да ги купувам и напълно подкрепям мамите които казват че е пълно с реклами Peace

# 35
  • Мнения: 1 317
Абсолютно всички са ми еднакви и ми се сливат в едно.
Статиите са подобни, картинките, рекламите, съветите - всичко.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Щом го има bg-mamma, защо са списания Grinning

# 37
  • Мнения: 1 672
аз купувам сп. БЕБЕ




# 38
  • Мнения: 119
не чета такива списания, от време на време преглеждам в интернет, но там обикновено има само темите.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
Моето дете! Peace

# 40
  • Мнения: 8 769
Преди да открия информацията в Интернет, си купих няколко броя от 9 месеца, Мама и Моето бебе и аз, Родители. Сиреч, запознах се с това, какво предлага пазара. Ами предлага предимно реклами, изключително малко полезна информация и много снимки на бебета/деца, които са ми адски ненужни (ще ме прощават). Еднакво недоволна съм от всички издания и естествено, скоро спрях да се интересувам от тях. Особено са ми тъпи т.нар. им "конкурси".  newsm11
В интернет има всичко, намирам това, което ми е необходимо.
Списанието, които чета за развлчение, се казва National Geographic. Wink

# 41
  • Мнения: 4 555
Списанието, които чета за развлчение, се казва National Geographic. Wink
И на мен това ми е любимото  Peace
Абонирана съм за втора поредна година Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 064
"Моето бебе и аз", както и "Моята бременост" Peace

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не чета.В интернет има всичко.

# 44
  • Мнения: 724
9 месеца

# 45
  • София
  • Мнения: 3 688
Когато Светльо беше бебе купувах "Моето бебе",сега от време на време си взимам "Кенгуру"

# 46
На мен пък не са ми по джоба.Предпочитам да си купя полезна книга за бебето-10-15лв.Отколкото 5-6 списания по 3лв.Пък и наистина има много реклами в тия списания бяха ми подарили 3 и нищо полезно не видях вътре освен реклами на всички скъпи бебешки продукти. Sad

# 47
  • Мнения: 660
Откакто открих форума, спрях да чета - няма смисъл. Преди, мисля, че "Мама" ми допадаше най-много.

# 48
  • Мнения: 655
Не чета. Много повече реклами и платени материали, отколкото нещо истински полезно.
Предпочитам книгите и интернет.  Peace

И аз така.

# 49
  • Мнения: 1 027
Кенгуру  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 4 588
Не чета списания. Peace

# 51
  • Мнения: 814
Cruela D’Evil,
нямам конкретна цел. ако питаш за повода ми - той е подбуден от това, че горе-долу всеки месец се чудя дали да си взема едно или друго списание и обикновено се изкушавам. След това обаче в повечето случаи се оказва, че информацията вече съм я видяла другаде. Що се отнася до "лекитите" четива Simple Smile - всеки ги разбира както иска (аз откакто имам малкия - обикновено ги свързвам с него). Между другото затова реших  да посоча в анкетата едно от списанията, които съдържа и много друга странична тематика, освен майчинството.

# 52
  • Мнения: 950
Купувала съм си само "Моето дете".

# 53
  • София
  • Мнения: 3 271
О време на време - Моето бебе и аз

# 54
  • Мнения: 503
''моето дете'' Wink

# 55
  • Мнения: 1 483
не чета Wink по причините посочени от Блонди

И аз така Peace

# 56
  • Мнения: 5 393
Не чета списания .Каквото ме интересуво го намирам тук във форума и в нета.

# 57
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Докато бях бременна четях "9 месеца". После си взехме компютър и открих Бг-мамма  Wink.

# 58
  • Мнения: 526
И аз като повечето не черпя информация от списания.

# 59
  • София
  • Мнения: 928
Моето бебе и аз  Peace

# 60
  • София
  • Мнения: 2 967
"МАМА", "9 МЕСЕЦА", "МОЕТО ДЕТЕ" и "МОЕТО БЕБЕ" Simple Smile

# 61
  • Мнения: 507
С първата бременност -изкупих доста списания ,предимно (9 месеца ),но с втората бях открила вече форум -Бг-Мамма  Hug
Така че нито едно не чета.

# 62
  • Мнения: 3 360
Чета в интернет-списания не купувам напоследък...

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Преди купувах,но едни същи статии се въртят с години в различните списания.Вече съм се отказала.

# 64
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
През първата си бременност съм купувала "Мама" и "9 месеца",но от 2 г. имам нет вкъщи и ги спрях.

# 65
  • Мнения: 339
Харесвам много Моето дете-има много малко реклами и съществени, прилично написани статии

# 66
  • Мнения: 11 607
Харесвах Родители.....

# 67
  • Мнения: 1 165
Купувам "Моето бебе и аз" и то не защото намирам нещо кой знае какво интересно и полезно, ами защото малката много си играе с въпросното списание-гледа бебета, лели и понякога се  е случвало да ме остави за 10-15 мин. на спокойствие, което при нас си е истинско постижение.

# 68
  • Мнения: 3 634
Аз харесвам "Моето бебе и аз", но мисля че списания се купуват предимно от майки-новобраци  Flutter Както на мен вече на са ми интересни тинейджърските списания, така и на ветеранките няма какво да им напишат, за да ги изнедадат.

# 69
  • София
  • Мнения: 7 190
добре де, мами, а като сте на плажа или просто ви се прииска някое "по-леко" и разсейващо четиво  Laughing?

National Geographic.
Списания за бременни и бебета не съм купувала никога.
А да, само веднъж, онзи брой със сенниците за кола  Mr. Green
Много по-полезен ми е интернет. Чета и книги по темата.
В списанията липсва обзор на информацията. Има някакви извадки, шансът да ми потрябват точно те в дадения момент е много малък.

# 70
  • Мнения: 1 092
Купувам всеки брой на "Моето дете",има много полезни статии и приложения smile3521

# 71
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Не чета. Много повече реклами и платени материали, отколкото нещо истински полезно.
Предпочитам книгите и интернет.  Peace
Това е и моето мнение и отговор

# 72
  • Мнения: 4 784
Купувам си всички, напоследък все по-рядко ми остава време да чета обаче, но общо взето се припокриват нещата, които пишат.

# 73
  • Мнения: 471
9 месеца и Мама

# 74
  • Мнения: 42
Всеки месец си купувам Моето бебе и аз; Намирам доста интересни статии.
Ползвам и нета за информация, разбира се, но пък не винаги седналото положение пред РС-то е най- комфортно, както за шкембата, така и за очите.

# 75
  • Мнения: 393
  Намирам в Интернет това,което ме интересува, но съм чела няколко броя на "Моето дете" и ми харесва.

# 76
  • Мнения: 330
Моето дете и Интернет - обичам да чета. Peace

# 77
  • Мнения: 497
Моето дете  Peace

# 78
  • Мнения: 11 004
Не купувам такива списания. Чета от Интернет и 2-3 книги.

# 79
  • Мнения: 1 044
Не чета. Предпочитам интернет

# 80
  • Мнения: 2 677
Не чета. Не помня откога не съм си купувала списания...

Общи условия

Активация на акаунт