Хайде пак за дискриминацията

  • 1 853
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 112
Само каруци няма по улиците на София.  Tired
Поне по един подгъзник да слагаха на животните.

# 31
  • София
  • Мнения: 377
Сикрет, ще ме прощаваш, но днес определено не си в ред!
И аз не познавам човек, който да е загинал при самолетна катастрофа, това не означава ли, че никога не е имало такива?  Shocked
Това е животно, бе жена, животно! Не познава нито светофари, нито знаци, на всичко отгоре е плашливо! А хората, накачулени отзад, нищо не ги задържа, за да не се изръсят на земята. Огледай се как карат около теб и си представи какво ще се случи, ако 1 човек се изтърси на асфалта. Или, както си пресичаш на пешеходната пътека, те прегази каруца. А те газят смъртоносно, повярвай ми!

Изцяло подкрепям! Преди известно време, станах свидетел на подобна случка - червен светофар, една кола чакаше само, циганин с каруца я наближава, но вместо да спре зад колата, коня скача с двата предни крака, през стъклото на задната врата на колата / нямаше багажник за лош късмет /. Хубавото е, че  нямаше пътници на задната седалка, че не ми се мисли какво можеше да се случи, лошото е, освен щетите по колата, че пострада горкото животинче - целите му крака бяха в кръв от потрошеното стъкло и дано само това да му е било.

Та и на мен не ми се ще да ми влезе кон в колата, камо ли докато возя детето вътре / нищо, че сега сме с комби Laughing /

# 32
  • Мнения: 25 620
Ох, ти днес не си наред ... на колите също не им е мястото в града ... ще гласувам за кмета, който забрани влизането на МПС в града... Голям паркинг до Кремиковци и оттам со велосипедо или каруцата ...  Приятен ден ...

Що ще си правиш толкоз труд? Чак и да гласуваш?  newsm78
Няма ли да е по-лесно и бързо просто да си хванеш пътя и... към първото селце, което ти се изпречи? Пък там - каручки, колкото щеш! Кеф ти с кончета, кеф ти с магаренца, кеф ти с катърчета!  Hug
(Нали няма сега да седнеш да твърдиш, че това последното животно не съществува?   Stop)

# 33
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Дискриминирани -друг път......ама са хитри,знаят си правата и си ги търсят #Cussing out И мен супер много ме дразнят тези каруци..........даже си мислих,тук ,на морето,нашите цигани с си направили карети - ама едни такива накипрени,готини,разхождат 4увденците,пари вадят и ти е кеф,някак си да ги гледаш - циганина се нагласил,сложил си бяла ризка,4ерно панталон4е Mr. Green/ и аз се возих,имам съу4еник-циганин,бая боса Mr. Green Mr. Green Mr. Green/. Та се разме4тах и в София каруците да са карети-така ще ни красят Mr. Green

Да не говоря,4е имах един инцидент с една от "дискриминираните" каруци - така хубаво ми забърса огледалото, после застрахователи,сервизи/сега ми вдигнаха и застраховката/........И като слизам и му викам на дискриминираният"Кво правиш бе 4овек???????" а той " Ми како,ти що не ме из4ака да мина......." 4ак пък и предимство да ползва #Cussing out #Cussing out Ама ина4е 4авето ми много се радва-още ми говори за онова кон4е,дето ни взело огледалото Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт