Хайде пак за дискриминацията

  • 1 857
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 425
Тук!

Аз просто нямам думи  #Crazy

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Едно голямо Офффф....
Милите дискриминирани...

# 2
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
 newsm78 Не знам за вас, но за мен това не е дискриминация. Съвсем нормално е в центъра на една европейска столица да няма каруци. Като нямат лични автомобили - ами да хванат градски транспорт тогава. Peace

# 3
  • Мнения: 1 230
Ами то и по магистралата не дават с велосипед, но не се оплаквам...
пп. Не четох цялата статия, ама може ли само на кон  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 425
Мравка, и аз не мисля,че това е дискриминация  Peace споко не си само ти  Joy

# 5
  • Мнения: 920
Ам тъй, де. Я виж Брюксел, например - каруца да каруца.
И в Сентрал парк е пълно.
Не знам и това ли е дискриминация, но едно време конете се разхождаха с памперси - едно таквоз, да им събира екскрементите. Сега няма такова нещо.

# 6
  • Мнения: 589
Е,и моята каруца е под забрана,следователно съм дискриминирана,следователно съм ромка?!?! newsm78

# 7
  • Мнения: 920
Е,и моята каруца е под забрана,следователно съм дискриминирана,следоватено съм ромка?!?! newsm78

Бягай бързо за помощи.

# 8
  • Мнения: 6 029
ее... след като видях каруца на Цариградско... вече нищо не може да ме учуди.

# 9
  • Мнения: 3 205
... ами да хванат градски транспорт тогава. Peace

Сакън нидей! Преди няколко дни се качи един дискриминиран в 604 и мина през целия автобус. На следващата спирка около 90% от хората слязохме, другите сигурно са били със запушен нос или много упорити. Просто нямам думи да опиша смрадта, която се разнесе, още потръпвам като се сетя (мъжът ми каза, че Тери Пратчет вероятно да е имал предвид такава миризма, като е описвал дъртия смрадлив Рон).

# 10
  • Мнения: 6 472
Днес сутринта даже слушах един от т.н защитници по телевизитя #2gunfire Тия хора сега нямало да могат да се придвиждат изобщо, и те били ходили на работа, сега как ще стинат до там и бля, бля, бля... Водещата накрая не издържа и му вика "ми то и аз нямам кола, но с каруца в София няма да тръгна - има градски транспорт!"
Аман от техните права! Писва ми вече #Cussing out Имат право да не плащат ток, имат право да не работят, имат право да им раздават жилища, имат право да строят незаконо, имат право да си изоставят децата, имат право да карат каруци по магистралата #2gunfire

# 11
  • Мнения: 184
Ндаа. Отивам да подам документи да ставам ромка.
Хем ще ми плащат тока, хем ще ми дават помощи, хем и детски може да ми отпуснат.
И конят ще си паркирам в средата на хола. И няма да ми дреме, че ще мирише на съседите.
И само някой да е посмял да ме нарече "циганка", ще видите вие тогаз какъв вой ще надам.
Ха ма ха!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Днес сутринта даже слушах един от т.н защитници по телевизитя #2gunfire Тия хора сега нямало да могат да се придвиждат изобщо, и те били ходили на работа, сега как ще стинат до там и бля, бля, бля.......
А горкия кон как се чувства запрегнат на служебния паркинг 8 часа, никой не се интересува. Cry Според мен хората които ходят на работа с каруци трябва да бъдат съдени за тормоз над животните  Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 524
Това наистина ме остави без думи, направо да се пукнеш от яд, каруците по извънградски пътища ме дразнят, какво да говорим за града. И сега, ако им разрешат.......

# 14
  • Мнения: 3 423
И във Виена има коне и каруци.
Да не сме по-прости ние, а? А?
Пък и едно е църен кочияш да ти
смърди на секс, друго - беломуняв.

# 15
  • Мнения: 4 733
Не е дискриминация. Каруците са огромна предпоставка за ПТП-та, особено в голям град с натоварено движение.

# 16
  • Мнения: 3 423
Погледнато обаче откъм детските
очи, каруците са жива атракция, но
и заплаха за всеки уважаващ себе си
зоопарк. Не си кривете душите, децата
умират от кеф, като видят джигитите и
пърхащите отпреде им коне или кобили.

# 17
  • Мнения: 4 733
децата умират от кеф, като видят джигитите и
пърхащите отпреде им коне или кобили.

Когато обаче джигитите са по-здрави и в по-цветуща младост конете са тези, които пърхат след тях. Един немощен кон може да прецака във верижна катастрофа три коли примерно.Опасно е, точка.

# 18
  • Мнения: 25 620
Днес сутринта даже слушах един от т.н защитници по телевизитя #2gunfire Тия хора сега нямало да могат да се придвиждат изобщо, и те били ходили на работа, сега как ще стинат до там и бля, бля, бля... Водещата накрая не издържа и му вика "ми то и аз нямам кола, но с каруца в София няма да тръгна - има градски транспорт!"


Глупости! Тези хора виждали ли са цигани наживо?
Всички (или поне повечето) имат леки коли. Проблемът с тях обаче е, че вдигат много шум. А и не върви да опънеш някоя нова кола из къра или в гората...  Wink
Каруците са идеални за нощни набези - тихи, всъдеходни и... винаги може да изревеш: "Аман-заман, бате, за храна на кончето, децата гладни, жената ша ражда...!"

# 19
  • София
  • Мнения: 6 269
Абе защо имам чувството, че в БГ дискриминираните не са ромите...  newsm78 newsm78 newsm78

# 20
  • Мнения: 3 423
От екологична гледна точка
каруците са много по-полезни
за обществото от автомобилите.
Вижте природата как стене.

# 21
  • Мнения: 4 585
Да. И изгорелите горива се рециклират бързо.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Каруци или пайтони, Лиске?

# 23
  • София
  • Мнения: 397
Абе защо имам чувството, че в БГ дискриминираните не са ромите...  newsm78 newsm78 newsm78
Изобщо не е чувство,а реалност-знаеш ли как ще реагира контролата ,ако се возиш без билет?А ако циганин се вози без билет?И това е най малкото от нещата,за които те са защитеният вид,а ти дискриминираният! #Cussing out

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е дискриминация. Каруците са огромна предпоставка за ПТП-та, особено в голям град с натоварено движение.

Ако си караш с 50, какви ПТП-та ? ...все пак сме в града

# 25
  • Мнения: 2 070
Изобщо не ми пречат каруците.

# 26
  • Мнения: 25 620
Цитат
4-годишно дете е прегазено от каруца

около 19.30 часа във вторник в крумовградското село Бараци, съобщиха от МВР. 30-годишният С.М. превозвал борови шишарки. Той водел коня за повода, но по неизвестни засега причини на влизане в селото животното се подплашило и побягнало. Мъжът не успял да спре каруцата, която приближила играеща група деца и под колелата й попаднало 4-годишното момиченце. Детето е с тежки травми по главата.

Въпрос към всички, на които каруците не им пречат - трябва ли това да се случи с вашето дете, за да ви попречат? Трябва ли някоя каруца да изскочи внезапно и вашата кола да се блъсне в нея, за да ви попречи? Трябва ли вие и детето ви да видите посред бял ден премазан и агонизиращ в локва кръв кон, както аз и моето дете видяхме, за да се замислите? А изхвръкнал и премазан на няколко метра оттам водач на екологичното превозно средство?
А щом демонстрацията на толерантност е по-важна от правилата за безопасност на движението и от живота и здравето на околните, поне за возещите се деца в същите тези каруци не помислихте ли? За детскит столчета и колани в каруци да сте чували? Някоя от вас качвала ли се е изобщо в каруца и знае ли какво става с необезопасения пътник, когато някое от колелата попадне в дупка, мине през камък или конят се подплаши и хукне, накъдето му видят очите?
Мислете малко, преди да пишете, бе жени, не боли!  Peace

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сийке , повече деца са премазани от коли ...това за каруцата е щура работа ... за пръв път чувам за човек прегазен от каруца ... ако се случи, то ще е много рядко, все пак животното спира пред човек или заобикаля ... и не демонстрирам толерантност ...мечтая да си купя каручка с конче .. и в София да няма коли ...

# 28
  • Мнения: 25 620
Сикрет, ще ме прощаваш, но днес определено не си в ред!
И аз не познавам човек, който да е загинал при самолетна катастрофа, това не означава ли, че никога не е имало такива?  Shocked
Това е животно, бе жена, животно! Не познава нито светофари, нито знаци, на всичко отгоре е плашливо! А хората, накачулени отзад, нищо не ги задържа, за да не се изръсят на земята. Огледай се как карат около теб и си представи какво ще се случи, ако 1 човек се изтърси на асфалта. Или, както си пресичаш на пешеходната пътека, те прегази каруца. А те газят смъртоносно, повярвай ми!

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох, ти днес не си наред ... на колите също не им е мястото в града ... ще гласувам за кмета, който забрани влизането на МПС в града... Голям паркинг до Кремиковци и оттам со велосипедо или каруцата ...  Приятен ден ...

# 30
  • Мнения: 7 112
Само каруци няма по улиците на София.  Tired
Поне по един подгъзник да слагаха на животните.

# 31
  • София
  • Мнения: 377
Сикрет, ще ме прощаваш, но днес определено не си в ред!
И аз не познавам човек, който да е загинал при самолетна катастрофа, това не означава ли, че никога не е имало такива?  Shocked
Това е животно, бе жена, животно! Не познава нито светофари, нито знаци, на всичко отгоре е плашливо! А хората, накачулени отзад, нищо не ги задържа, за да не се изръсят на земята. Огледай се как карат около теб и си представи какво ще се случи, ако 1 човек се изтърси на асфалта. Или, както си пресичаш на пешеходната пътека, те прегази каруца. А те газят смъртоносно, повярвай ми!

Изцяло подкрепям! Преди известно време, станах свидетел на подобна случка - червен светофар, една кола чакаше само, циганин с каруца я наближава, но вместо да спре зад колата, коня скача с двата предни крака, през стъклото на задната врата на колата / нямаше багажник за лош късмет /. Хубавото е, че  нямаше пътници на задната седалка, че не ми се мисли какво можеше да се случи, лошото е, освен щетите по колата, че пострада горкото животинче - целите му крака бяха в кръв от потрошеното стъкло и дано само това да му е било.

Та и на мен не ми се ще да ми влезе кон в колата, камо ли докато возя детето вътре / нищо, че сега сме с комби Laughing /

# 32
  • Мнения: 25 620
Ох, ти днес не си наред ... на колите също не им е мястото в града ... ще гласувам за кмета, който забрани влизането на МПС в града... Голям паркинг до Кремиковци и оттам со велосипедо или каруцата ...  Приятен ден ...

Що ще си правиш толкоз труд? Чак и да гласуваш?  newsm78
Няма ли да е по-лесно и бързо просто да си хванеш пътя и... към първото селце, което ти се изпречи? Пък там - каручки, колкото щеш! Кеф ти с кончета, кеф ти с магаренца, кеф ти с катърчета!  Hug
(Нали няма сега да седнеш да твърдиш, че това последното животно не съществува?   Stop)

# 33
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Дискриминирани -друг път......ама са хитри,знаят си правата и си ги търсят #Cussing out И мен супер много ме дразнят тези каруци..........даже си мислих,тук ,на морето,нашите цигани с си направили карети - ама едни такива накипрени,готини,разхождат 4увденците,пари вадят и ти е кеф,някак си да ги гледаш - циганина се нагласил,сложил си бяла ризка,4ерно панталон4е Mr. Green/ и аз се возих,имам съу4еник-циганин,бая боса Mr. Green Mr. Green Mr. Green/. Та се разме4тах и в София каруците да са карети-така ще ни красят Mr. Green

Да не говоря,4е имах един инцидент с една от "дискриминираните" каруци - така хубаво ми забърса огледалото, после застрахователи,сервизи/сега ми вдигнаха и застраховката/........И като слизам и му викам на дискриминираният"Кво правиш бе 4овек???????" а той " Ми како,ти що не ме из4ака да мина......." 4ак пък и предимство да ползва #Cussing out #Cussing out Ама ина4е 4авето ми много се радва-още ми говори за онова кон4е,дето ни взело огледалото Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт