Август дойде, новини за бебета да донесе!

  • 20 156
  • 713
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 100
Megi, Прекрасно момиченце! Честито!  baby_neutral

KikiNiki
,Angels zg толкова се радвам за вас!  newsm68 newsm68 Желая ви леко бременеене и прекрасни бебоци!  newsm51 newsm51

Нямаше ме повече от месец ...  Вълнуващо е да прочетеш хубави новини...  newsm53

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 21:42 от belief

# 646
  • София
  • Мнения: 1 951
Разкошно бебе!

# 647
  • Мнения: 502
Привет и от мен Hug

Първо да честитя щастливите мами  bouquet.Да са ви живи и здрави бебчетата и много,много да ви радват.

Ама колко страници сте изписали докато ме е нямалоооо,нямам думи просто.Доста време ми отне,за да ги прочета.Ама най- много се зарадвах на новородените бебчета и новопоявилата се бременна.Честито на всички Hug

С две думи да ви кажа /,че ужасно ми се спи/  изкарах просто супер почивка,беше наистина много хубаво.Утре ще ви пиша повече.

Гушкам ви всички и да знаете,че много ми липсвахте Hug Hug Hug

# 648
  • Мнения: 1 369
Добро утро!
Малеее,Меги,от вчера само твойта Мария ми е пред очите-пу-пу. Да ти е жива и здрава! Даже я показах и на мъжа ми:) Ама тя не случайно не искаше да излиза-я виж как хубаво си се грижила за нея,докато ти беше в коремчето:)

Аске, Глори,добре дошли!
Лита,ти къде се губиш през последните месеци? Какво ново покрай теб?

Гуш на всички и хубав ден ви желая! Напоследък май много ви мързи да пишете,а?
 Hug Hug Hug

# 649
  • Мнения: 345
Добро утро и от мен.

Меги, прекрасна дъщеричка си имаш. Много, много да я нагушкаш и от мен.  Hug Да занеш само как обичам такива пухкави бузки. Пу-пу, да не и е уроки.  bouquet

# 650
  • София
  • Мнения: 1 098
Охранено детето, мама добре си го гледка. Да ти е живо и здраво Меги, голяма красавица е.Пу- пу- пу ...  Heart Eyes

# 651
  • София
  • Мнения: 3 123
Mного е хубава Мия пу-пу ,да е жива и здрава! Heart Eyes
 Лита,радвам се отново да те видя. Grinning
 Добре дошли и на Асето и Глори.
 Ронката ми липсва,дано скоро всичко покрай нея е наред! Hug

# 652
  • Мнения: 1 409
Леле,Меги прекрасна е беба.Да ви е жива и здрава и да я нацелуваш хубаво от мен и Марти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ние се чувстваме много добре тук.Марти е неузнаваемо кротък.Папка,спинка и вече се опитва усилено да гука.На плаж го водихме само първия ден за малко,че беше по-прохладно,но сега не смея.Много е жега,и за това ходим на смени.
Добре дошли на всички отпускари. Hug
Тумбачетата,как сте?Как са бебоците?
Гушкам ви  Hug

# 653
  • Мнения: 7 130
Меги, татито на Миа (бързо си признавайте кой от вас не може да казва "р"  Simple Smile) е много красив. Нали ми каза, че прилича на него. И съм много добра с математиката.  Grinning
Нагушайте я хубаво бузанката.  Heart Eyes

# 654
  • Мнения: 1 210
Здравейте и от мен.

Мария е страхотна сладурана. Чак на мен ми се прииска да си имам момиченце - ама явно ще е на поправителния (иначе както повечето знаят, аз исках пак момченце).

Рони е добре, че все пак се появява от време на време.
Утре то 17:30 съм на масаж, и после с удоволствие бих пийнала една фантичка с някой в някоя градинка около 18:30.
Така че моля желаещите (кой на бира, кой на винце) да се записва.

# 655
  • Мнения: 1 369
Аз съм налична за утре следобяда. Даже мислех сама да го предложа. Кой още ще се появи??? Някои личности отдавна не съм ги виждала и ако може да не си търсят оправдание,а да се появяват!!!  Hug

# 656
  • Мнения: 651
Коя градинка имате в предвид? Моля споделете, та да знам къде да дойда. smile3534

Меги, бебка е страхотна. Пу пу пу.  bouquet

# 657
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз съм за среща, ама ако може някъде на централно. На милото щерката има Ден ден, та милото ще е на вечеринка, и аз бих мноого щастлива да ви видя. Хайде тона за среща е даден, сега да видим колко ще се съберем.  Heart Eyes

# 658
  • Мнения: 100


Лита,ти къде се губиш през последните месеци? Какво ново покрай теб?



Niki, отново се завърнах на  работа, а моята работа е свързана с пътуване... Музиканстки живот какво друго да се очаква  Wink 

При мен нищо ново, Юнското ин витро приключи неуспешно.  Sad
Сега се отдавам на работа, много ми се събра и имам нужда от почивка. Не зная кога ще събера сили да започна отново.  #Puppy dog

# 659
  • Мнения: 345
И аз се присъединявам към сбирката. Само някой да уточни мястото и времето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт