Август дойде, новини за бебета да донесе!

  • 20 145
  • 713
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 369
Можем да се съберем на традиционното място,а? За часа- ако искате към 5-5,30-6. Казвайте кой кога може. Понеже на мен ми е все едно.

# 661
  • София
  • Мнения: 1 098
18:30 ще ми е добре на мен, надявам се. Иво трябва да се прибере от работа и после да излезнат с детето. Аз трябва да изчакам поне да си дойде.Мястото ме устройва. Ники да ти заръчам да ми вземеш малко талони за синя зона от при вас, че няма от къде да си купя. А нали знаеш, че си ги набавям от квартала ви. Рони, ще дойдеш ли утре?

# 662
  • София
  • Мнения: 3 123


При мен нищо ново, Юнското ин витро приключи неуспешно.  Sad
Сега се отдавам на работа, много ми се събра и имам нужда от почивка. Не зная кога ще събера сили да започна отново.  #Puppy dog
[/b]

 съжалявам мила,гледай напред и се въстановявай бързо!

 За срещата-ще се опитам и аз да дойда,но не обещавам 100%.

# 663
  • Мнения: 7 122
Аз май не съм сигурна за срещата.
Вие гледайте да направите много щуротии, за да ме разведрите после с разкази в подробности и картинки.  Grinning

# 664
  • Мнения: 3 166
Меги, съвършена е....
Рони,  Hug

# 665
  • Мнения: 100


При мен нищо ново, Юнското ин витро приключи неуспешно.  Sad
Сега се отдавам на работа, много ми се събра и имам нужда от почивка. Не зная кога ще събера сили да започна отново.  #Puppy dog
[/b]

 съжалявам мила,гледай напред и се въстановявай бързо!


Зори,  Hug!

# 666
  • София
  • Мнения: 1 941
Здравейте мацки  Hug
Завърнахме се от Доспат. Ех, добре че си дойдохме та да си починем Mr. Green Голям екшън беше Laughing
И при класната се отбихме, че иначееее  Rolling Eyes както ми се беше заканила... Ама бобец не ядохме, вие сте свидетели как ме примамваше с този прословут неин боб. И к`во стана - отиваме ни боб, ни чушки. Иначе, като изключим тази не толкова малка подробност Wink мога да кажа, че в Карлово беше прекрасно, а Светлето всички си я знаете - ДУША ЧОВЕК! Heart Eyes По-късно ще кача снимки, че съм се увъртяла в багажи.

Честито бебче на ани-бани, да й живо и здраво!  bouquet
Меги, страхотна сладуранка си имаш - само за гушкане.
Рони, мила, изпращам ти цялата си положителна енергия и не съм спряла да мисля за теб от вчера. Hug Hug Hug Няма й да спра да се моля  Praynig Praynig Praynig

# 667
  • Мнения: 419
Добре дошли на отпускарките! Hug
Аз да ви се похваля че днес ми е трети ден на диета-реших да изкарам няколко дни на плодчета и чай ,че от както спрях да работя покрай ученето и излежаването вкъщи доста килца съм качила сега съм си решила да си върна теглото от миналото лято.
А от днес тръгвам и на фитнесче с милото!
Рони,продължавам със стискането на палци! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 668
  • Мнения: 345
За срещата на мен също ще ми е удобно към 18.30 ч.

Рони, стискам ти палци, много, много, много. Hug

# 669
  • София
  • Мнения: 3 123
Уф,момичета тъкмо пристигнах на работа и колежката ме помоли утре да се разменим и да съм втора смяна Sad,което значи до 8 вечерта и ще пропусна срещата.Много ме е яд,тъкмо с Ясна се чухме и разбрахме да ходим. Close

# 670
  • Мнения: 651
И мен ме устройват това място и това време. Така че бройте ме за срещата. Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 210
Аз съм за 18:30 - тогава ми свършва масажа. А до стандартното ни местенце е точно 5 минутки пеш.

# 672
  • Мнения: 3 091
Леле каква красавица! Меги, пу-пу-пу!!! кукла!!!

А кое е мястото на срещата? за днес ли говорите? или за утре?

# 673
  • София
  • Мнения: 1 098
Ламке, за утре говорим. А мястото на срещата е заведението което е до езерото Ариана, до стадиона. Ламице, ще имаш ли възможност да дойдеш, много ще се радвам да те видя.  Heart Eyes

# 674
  • Мнения: 3 091
Ламке, за утре говорим. А мястото на срещата е заведението което е до езерото Ариана, до стадиона. Ламице, ще имаш ли възможност да дойдеш, много ще се радвам да те видя.  Heart Eyes

ами, не мога да кажа. Сама съм - мъж ми е в чужбина! ще видя как ще се организирам... много искам да ви видя

Общи условия

Активация на акаунт