Август дойде, новини за бебета да донесе!

  • 20 134
  • 713
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 123
радвам се ,че сте изкарали хубаво,ама съм тъжна понеже не можах да дойда. SadСкоро обаче спирам работа и ще съм на всяка среща-така да знаете!

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
радвам се за страхотната среща, дето сте си я направили снощи  Laughing
аз пък чакам утрешната темичка, септемврийската вече, с нетърпение  Hug
бъдете ЗДРАВИ и ЩАСТЛИВИ   bouquet  Heart Eyes  bowuu

# 707
  • Мнения: 7 114
Браво на смелчачките. Незстрашието се възнаграждава.  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 345
Aaa, Аничка, моля ти се! Изобщо с нищо не сте ми досадили  Peace. Всичко беше страхотно, дори и бременните приказки. Аз много обичам да си говоря за такива "бебешонски" работи  Mr. Green. Остава само да мога и аз да се включа отново като активна бърборана  Joy Hug

Срещичката беше №1

Другият път обаче трябва да сме в по-разширен състав  Naughty

# 709
  • Мнения: 3 166
Скитни такива! Дай им срещички. А горките дами от дълбоката провинция да си варят бурканите със сладко! Mr. Green
Ясна, скоро и ти ще се включиш като дейна бърборана! Peace

Дами, да припомня - имаме списък, ейййй!

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Ей здравейте и от мен!
Скоро не съм писала, ама сега да се отчета малко Simple Smile
Отпуската ми свърши, бях малко при баба ми в Трявна, ходихме да берем къпини и ми свари сладко. Не ме питайте как замъкнах 4-5 буркана до Варна заедно и с другия багаж, ама като съм лакомо и го обичам това сладко мъкнах Simple Smile
Шофьорските ми курсове продължават в пълна пара, на 14 септември съм на изпит на листовки, ще стискате палци. Напоследък почнаха да ме мъчат зъби, днес си направих панорамна снимка и съм се заела да си оправя зъбите, че за 2 години са почнали да се съсипват. KikiNiki защо си чак в София, щях да дойда при тебе.
Скоро чакаме снимки на бебока на Ани-бани, тя е добре и е много щастлива.
Целувки и прегръдки на всички и лека нощ!  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 419
Браво на смелчагите!Радвам се,че сте си изкарали добре! Hug
Другия път и аз ще се присъединя,че тези дни нещо бях изпаднала в някакво депресивно състояние и в резултат тази вечер малко и диетата си съсипах,но утре продължавам и плодуването,и фитнесчето. Wink
Светленце,ти все отбягваш въпросчето-кога ще си донесеш сладката муцунка при нас? Hug
Фивърче,и аз съм много лакома.Като отида при баба и пълня багажа със вкусотийки....Стискам палци за изпита!  bouquet
Рончо,и теб те мисля! Hug
Гушкам ви! Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 280
Ани и Меги  Hug много ви се радвам, че сте добре. Цунки на малките дупета   Heart Eyes

Декемврийки стягайте се наближава нашия ред  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 713
  • София
  • Мнения: 3 123
мале Дари,колко си напреднала вече. Grinning Hug
 Като гледам чуждите лентички и ми се струва,че времето лети,а като гледам своята и все едно дните не минават - тооолкова е далеч Март месец. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт