От кога да започнем да мажем коремите си???И с какво???

  • 7 197
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
Мисля, че е до кожа. Ако си предразположена-  спасение няма. Аз се мажа с олио на Бюбхен. През първата си бременност се мазах също, но въпреки това ми се появиха стрии на гърдите. Така че- всичко е индивиуално.

# 61
  • Мнения: 5 026
Не съм се мазала с нищо. Стрии нямам.

# 62
  • Мнения: 397
Аз специално с нищо не съм се мазала и нямам никакви стрии! Според мен е въпрос на кожа и предразположеност, начин на хранене и куп други фактори.

# 63
  • Мнения: 630
Ползвах Мустела от третия месец и съм супер доволна. Нямам нито една стрия, но както вече са ти казали това зависи от много фактори, а не само от козметиката.

# 64
  • Мнения: 3 360
Мляко  за тяло ползвах-но не редовно Embarassed

# 65
Аз използвам бебешкото олио на Джонсън. За сега съм доволна. През първата си бременност се мазах с тоалетното мляко с което разполагах в момента.

# 66
  • Мнения: 195
Mazax se s Mustela ot vreme na vreme i rezyltatut e ,4e koremut mi se opazi ot striite ,a gurdite i dypeto ne yspqxa....i az si mislq kato ostanalite mami,4e vsi4ko e vupros na koja  newsm78

# 67
аз ползвах в началото крем против стрии на Дева , а от шестия месец започнах да копувам на чико за сега нямам стрии освен малко по гърдите защото от началото не ги мажех ате много бързо пораснаха #Crazy

# 68
  • Мнения: 5 539
С крем!!! С Мустела!!! От третия месец!!!

# 69
  • Мнения: 617
Започнах да се мажа с крем "Дева" против стрии, когато започна корема да се закръгля около 4-5 месец.
Нямам никакви стрии Grinning

# 70
  • Мнения: 295
Аз се мазах отначало със зехтин,но като почнаха жегите поспрях,после позлвах кремове срещу стрии на Евелин,Дева и Мама Донна.От последното съм най-доволна,само дето направих грешкаат да мажа само корема,а бедрата останаха на различни тоалетни млека и ми се понацепиха малко.Засега корема ми е ок,но ще видим като родя....

# 71
  • Мнения: 2 891
Гените са си гени и спасение няма. Мазах се с Дева.

# 72
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
И според мен си е до гените. Независимо с какво се мажеш, ако кожата ти е предразположена спасение няма Wink

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
При пьрвата ми бременност се мажех с Лирак - гел за бременни и нямам стрии, но мисля, 4е това е благодарение на генетиката ми наистина.
Снаха ми се мажеше с Мустела и сега мисля и аз да я пробвам.

# 74
  • Мнения: 421
Аз се мажех с " Кокона и Майка"  2 и 3-ти месец,но ми се появиха две стриички на едната гърда и започнах да се мажа с Мусетла (пише че премахвала и новопоявили се стрии и за това...) Да чукна на глава съм вече в 7-ми месец и нямам други стрии дано така да се задържа.Но искам да кажа само,че за според мен НЕ всичко е до кожа само.   Зависи главно от нея,но е важно и да се маже постоянно,а и много зависи от това колко равномерно тече напълняването!

                 Колкото по-рано поченш,толкова по-добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт