Юлските мъници големи са гладници

  • 8 746
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 468
На 23.07. се роди моето момченце Константин - 2900, 49 см. За сега е много кротичък.
Пожелавам на всички да са им живи и здрави бебчетата и много да ви слушкат!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 524
Хехе и ние се рдоихме с почти същите рамери Simple Smile Да ти е жив и здрав малкия Константин!   bouquet

# 32
  • USA
  • Мнения: 559
Ели, нашият го сложихме в кенгуруто като беше на около 2 седмици. Харесва му и го успокоява. Обаче не сме го държали повече от 30 мин там. Според мен ако има добра поддръжка на главата и не е за много дълго няма проблем. Самото кенгуру го дават да е за новородени.  Thinking

# 33
  • Мнения: 329
добро утро.
Искре и ние се хранихме по това време  Grinning,след това се доизцеждах защото ми се стро че малко яде и гърдите ми останаха пълни и рових в форума Party
Ели и аз много сечудя за това кенгуру.Баща й преди 2 седмици я пробва ама нещо ни се стори че й е некомфортно и се отказахме.А аз сега също съм сама и се замислих за кенгуруто,ама се питам как ще я поставя вътре newsm78

# 34
  • Мнения: 312
Привет Simple Smile

Да питам, на всички ли им паднаха пъпчетата навреме? Нашто още не е паднало и правим пъпна херния. Непрекъснато капем спирт и сулфатиацол, обаче не дава никакви изгледи да падне и ще трябва да ни насочат към хирург ако не стане скоро... някой имал ли е такъв проблем да даде акъл? Сега с тая херния не трябва да я оставяме да плаче дълго, пък тя плаче само като иска да яде и сега е едно непрекъснато хранене по лекарско предписание, голям апетит голямо нещо...

# 35
  • София
  • Мнения: 3 524
Хм бе то и нашето кенгурце  е за новородени и аз затова се чудя. Мисле че слагането няма да е проблем ама дали ще иска да стои се чудя. понеже сега папнахме та ще почакам да му се поразмине и ще го натоваря да видим как ще стане и ще докладвам  Peace
Winx  вие днес да не правите месечинка а? Гледам че ти пише 4 седмици на лентичката, ако е така, честита месечника  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 238
Момичета благодаря ви за подкрепата  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 568
И аз да си покажа гарджето  Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159168

Рени, пращам ти снимка. Страхотна идея, добре че си имаме творчески натури - ентусиасти като теб  Hug  bouquet.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 523
ние бяхме на разходка в ЮП. Алекс си стоя буден, ама в момента в който се прибрахме наду гайдата!!!
И пак нямаме вода   #Cussing out Писна ми да я спират така за по цял ден без да предупреждават!!! Все пак и малки деца гледат някои хора.

За среща в ЮП аз съм за. Иве, не се безпокой - ще помагаме за момчетата.
аз също се чудя за кенгуруто - ама утре сме на ортопед и ще питам. направо си имам нужда, че моя не мога за 1 минута да го оставя сам - иска все да го нося и да му говоря нещо. поне да имаше отговор от негова страна.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 559
55

не мога да пиша, че са ми пълни ръцете    Mr. Green    аз го гушкам, той си спи. Аз вчера отново нямах нет, а уж сменихме доставчика    Crossing Arms
  baby_neutral     Честити бебоци на Фил и Додо, да са им най-здравичките, послушните, много много да радват мама и тати.   baby_neutral
За срещата хайде някой да определя ден и час, че да можем да се организираме. аз предлагам да е късен следобед, но когато и да решите ще се появим. А и май Рени молеше да е неделя за да успее и тя да дойде. Сега остана само да решим по кое време.

Indiscipline с инфо не мога да помогна, но желая много бързо да се оправяте.   

Хайде че голяма ми е мъка с една ръка. Вие пишете а пък аз само ще чета   Wink

# 40
  • Мнения: 762
Има едно болно бебенце, което е голямо колкото моята дъщеричка,която спи сгушена в скута ми.Тези,които са запознати с болката на Лилибон и Криско ,моля да гласуват на http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&s  ,за да се преборим и да спечелим първа награда от 1500 лева, с която да помогнем за грижата на едно дете, което е същото като нашето, но много го боли...
Благодаря ви, мили майки!

Моля за извинение,че отново се натрапвам в темата ви. Дано вие и децата ви сте здрави и много щастливи заедно!

# 41
  • София
  • Мнения: 568
Привет Simple Smile

Да питам, на всички ли им паднаха пъпчетата навреме? Нашто още не е паднало и правим пъпна херния. Непрекъснато капем спирт и сулфатиацол, обаче не дава никакви изгледи да падне и ще трябва да ни насочат към хирург ако не стане скоро... някой имал ли е такъв проблем да даде акъл?

Силве, на бебето на туитибейби му падна много късно пъпчето, мисля че чак след първия месец. И в Д-р Нивеа бейби четох подобни въпроси от майки. Не се претеснявай, явно при някои деца пада по-късно.  Hug

Веднага отивам да гласувам за бебо.  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 329
и аз съм еднорък писец Laughing.Спим и се хилим насън ама само ръцете ми,а мръдна- надува гайдата.
аз да питам-има ли някое майче от Младост, тези срещи в ЮП са ми супер сложни Sad

# 43
  • Мнения: 640
И моя нещо не ще да спи, хем ходихме днес на разходка, обаче поне си лежи кротко до мен (ама това сега, де). Има дни, в които иска да си играе в ръцете ми и пиша като повечето с 1 ръка.
Промених дизайна на мъжките рамки, че нещо не ми хареса как стои първия. До момента са готови снимките на тези, които са ми пратили в пощата и на Гери, а следобед ако е още толкова кротък сина ми ще направя и тези от албумчето в Снимка бг.
За бебчето на Лилибон съм гласувала вече, а скоро мисля и да стигна до банка и да внеса допълнително пари, защото надали тези 1500 лв ще й свършат работа... Дано има лечение за бебето Praynig

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 523
ей де са тез послушни бебоци дето си стоят и гукат сладко. моя сега спи по копем върху краката ми и за това мога да пиша. иначе РЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ. а как пръцка не е истина. може да са гадните колики да го карат да иска все да е гушнато в мама детенцето. ама все пак по цял ден да го държат. само нощем спи добре.
рени, пращам ти и снимка на моя.

Общи условия

Активация на акаунт