Отговори
# 75
  • Мнения: 3 595
Ирра стискам палци, дано скоро да тръгне  Peace

# 76
  • Мнения: 1 554
ирра мисля 4е трябва да се успокоиш да не се притесняваш така може да подтискаш контракциите полегнми си малко туко виж тръгнеш да раждаш Mr. Green

# 77
  • Мнения: 23
Малейна-малката е супер  Peace дано да остане така спокойна и послушна защото не е лесно да гледаш двечки с такава разлика .Браво за кърменето ,после ще те търсим за консултации  Grinning

Ментина -ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК ,МНОГО ЗДРАВЕ ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ !!!  bouquet

Наистина ,коя мама ще оглави августовския бебедъжд newsm78,която и да е стискам палци на всички и успех  Praynig

Аз вчера бях на док,плацентата е зряла -не казаха коя степен ,бебо е 2200 и май нямало да бъде голям но не се знае

Хайде настоящи мами качвайте снимки на бебоците  Grinning

# 78
  • Мнения: 82
Ирра,Франи е права!Отпусни се и не мисли за това и ще видиш как ще се наредят нещата!!!Стискам палци!!

# 79
  • Мнения: 222
Привет на всички!

Стискам палци на Кроки и Нина днес!   bouquet

Ментина-ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И МНОГО ЛЮБОВ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И МНОГО ЕМОЦИИ! newsm59 nbirthday newsm67  Gift 

# 80
  • Мнения: 23
Ама че затишие ,като пред буря/бебешка/ Grinning

# 81
  • София
  • Мнения: 5 738
Ирра стискам палци всичко да е наред и скоро да се гушкате с бебчо  Hug Heart Eyes
НАистина е голямо затишие ще има бур от бебета  Party хехех ........ айде деее Simple Smile
Аз сега ходих на пазар и се пробрах,напапках се едно хубаво и ми е екстра сега! Mr. Green
Докато ходех получих няколко контракцийки но не болезнени Simple Smile до преди 2 дни само болезнени а сега няма грам болка в корема а дано и това е някаква затишие пред момента който ми предстои Praynig Praynig Praynig Моля се да е така,че не се издържа!

# 82
  • Мнения: 200
 Ирра не се притеснявай всичко ще мине добре, дано скоро гушнеш твоето сладко бебче!
 Ти във Селена ли остана да раждаш? При кой доктор? Стискам палци за леко и бързо раждане.
 Malejna малката принцеса е стахотна, като ангелче е. Да ти е жива и здрава.
 
 Аз от вчера имам страшни болки в междукрачието, това означава ли, че бебето е слязло надолу? Направо не мога да ходя.

# 83
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК НА МЕНТИНА!ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ[/size][/b]
Малейна Надежда е прекрасно ангелче.
Аз днес бях на свиждане на чедото, което дори не ме удостои с поглед, поне по това прилича на мен, всичко е ок. Обаче от Майчин дом поискаха да им занеса акта за раждане на Цвети, който разбира се, аз не бях взела. Отидох в съответното кметсво взех си документчето и мирно и тихо си тръгвам, при което виждам че са ми сгрешили името и се връщам. В резултат невръстната ми дъщеря, която е само на 16 дни си има два акта за раждане, един оригинал с грешни данни и регистрационен номер/възоснова на, който държава изплаща смешните 200лв, благодарност на майката че й е родила още един поданик/ и дубликат с верни данни, но без съответния номер.  Joy hahaha JoyТова може да се случи само в България
П.П.Сведения за всички майки, които ще раждат в град, различен от адресната им регистрация по лична карта. Акта за раждане се взима от съответното кметство в града , в който е родено детето. А молба за прословутите 200лв еднократна помощ, се подава в службата по адресна регистрация, т.е. важното е да се разходим на две места. Който има възможност и знае как може да поправи информацията на първа страница, за да не се налага да обикаляте като мен по разни стаи, да разпитвате изключително заспалите чиновнички и да ви отговарят с половин уста, при което да имат два часа обедна почивка/сигурно тогава спят и затова следобед всички ги мързи да работят/
Успех на подготвящите се или раждащи вече мами   bouquet

# 84
  • Мнения: 111
Гера, благодаря за отговора. Мисля, че най-накрая успях да се регистрирам.
Малейна,   бебенцето ти е като кукличка! Страхотна е!
Иррра, и аз съм чувала, че когато жената е силно притеснена може да се подтисне процесът на раждане и да няма достатъчно ефективни контракции, така че е важно да си спокойна. Не се шашкай, всичко ще бъде наред.

Момичета, да ви кажа, че вчера бях на преглед и докторът каза, че няма скоро да раждам. Да, обаче след прегледа получих едно кафеникаво течение (съжалявам за подробностите), обадих се на доки и той каза: "не е нищо опасно, най-вероятно са започнали изменения в шийката на матката, но все-още не раждаш." А днес май ми падна тапата и беше бледо-червеникаво-кафява (пак сори за подробностите  Embarassed). И ся к'во?  Crazy Ша са ражда ли, няма ли?  Crazy

Приятен следобед на всички!
P.S. Утре сигурно ще ходя на лекцията в МОЛ-а и ще пробвам да ви позная по снимките  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 380
И аз да се разпиша.
Тоновете са супер. Бебето е слязло в предродилна поза, шийката е омекнала и доста скъсена, ОБА4Е ТЪПИТЕ МИ ВОДИ ПАК СА НАМАЛЕЛИ( въпреки 4е пия по 2,5 литра вода, не 4е това оказва влияние, де) и околоплодният мехур е прилепнал плътно за главата на бебето(ще си родя бебе с шапка от околоплоден мехур hahaha) и от това прилепване и намалени води НЯМАМ НИКАКВО РАЗКРИТИЕ.
ЕГАТИ МАЙТАПА. Всички други признаци за раждане са на лице, ама разкритие, НЕ.
Док каза, 4е ще се ражда на 11 или 12, за която се радвам, защото според моите из4исления това са най-подходящите дни. Аз му виках на мъжо, че ще раждам тогава, той не, късно е. Късно, ама като нямам разкритие....
И ако не полу4а разкритие(АМА АЗ ЩЕ ПОЛУ4А СЪС СИГУРНОСТ) ЩЕ ТРЯБВА ДА ИГРАЕ НОЖА #Cussing out
Ако трябва на въже ще ска4ам, ама ще получа разкритие. Joy hahaha Joy

# 86
  • Мнения: 361
Здравейте пак!!!

Какво става с Кроки, никой ли няма инфо newsm78

Аз май може и да тичам тази нощ до болницата-цял ден постоянно ме боли кръста, повръща ми се, корема ми се втвърдява и едновременно ми се ходи по малка и голяма нужда.Бебка шава от време на време, ама да видим.Може пък и да устискам до утрешната консултация.

Иррра, стискам палци всичко да мине леко.Аз не мога да си представя как може да си спокойна преди раждане, макар че всички казват, че трябва да е така newsm78

# 87
  • Мнения: 1 037
Здравейте момичета!
Честити бебчета на всички,който вече са родили!Да са ви живи и здрави!
И аз имам още едно прекрасно детенце-родих син Радослав на 27.07 със секцио,с мерки 2900 и 49 см.Изписаха ни преди два дни,кърмим се,бебчо е спокойничък,но от днес ми се струва че има колики.Като ми остане повече време ще пиша повече.Успех на всички ви!

# 88
  • Мнения: 82
Дидка,добре си дошла!Чакаме като се поосвободиш да покажеш снимки и да разказваш подробности!!!

# 89
  • Мнения: 498
От два дни ме боли коремчето ниско долу , като предменстуални болки . Дали е нормално , трябва ли да се притеснявам ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт