Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,

Ментина, да ти е жив и здрав рожденика!!!


Връщам се от док - слуша ми тоновете - всичко е ОК, пуснаха ми пакет кръвни изследвания за секцио и живот и здраве в понеделник гладна , жадна с чантичката съм в болницата. Док ме пита - имам ли контакции, някакви признаци за раждане - ама уви не, нищо ми няма Crossing Arms.

Е, това е за сега от мен, отивам да пооправя, че днес идва леля ми, която живее във Франция и ми е приготвила един куфар подаръци за беба и за мен Wink, ще намажа и аз нещичко.

Лек ден от мен Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 195
Добро утро  Simple Smile Много е приятно навън днес.

Честит рожденник на Ментина- да ви радва и дарява с много любов!

Хубав ден на всички! Стискам палци на Кроки и Нина 1982. Praynig

# 62
  • Мнения: 111
Честито на всички, които имат повод да празнуват днес!
Стискам палци на раждащите мами!



Момичета, помощ, не мога да се регистрирам в Ла Редут!

Опитвам се да се регистрирам, но ми отговаря, че адресът, който давам не ми е верен - как точно трябва да се попълни? И как, по дяволите решават, че не е верен  Close ? И другото, което излиза е, че не съм посочила имейл адрес, а никъде няма поле за имейл  #Cussing out . Как да се оправя? Май съм си тъпичка  Embarassed . Помощ! Много ще съм ви благодарна, ако ми хелпнете.  Hug

Certains champs du formulaire posent un problème:
Merci de vérifier le format de votre adresse email.
Merci de vérifier le format de votre adresse email.
Votre mot de passe est incorrect, il doit faire entre 4 et 16 caractères: merci de le saisir à nouveau.
La confirmation de votre mot de passe est incorrecte, elle doit faire entre 4 et 16 caractères: merci de la saisir à nouveau.
Votre complément d'adresse n'est pas correct: merci de le saisir à nouveau.
- ей тая шитня излиза 

# 63
  • Мнения: 829
привет, момичета! само набързо минавам да видя има ли нови бебета и да пожелая на неродилите - бързо, лесно и безболезнено раждане - каквото беше моето!  Praynig убедена съм, че положителната нагласа и дишането много ми помогнаха! бебка направо излетя като тапа, без шевове (а с баткото имах епизеотомия) и без упойки - болката дотолкова беше поносима, че до последно си мислех, че е фалшива тревога, а лекарката, като ме прегледа, ми каза - 9 см разкритие, готова си за раждане!  Grinning желая ви от сърце скоро да си гушкате бебенцата!

вече сме у дома от няколко дни, гледаме се, кърмим се (та и баткото също), Надето е засега едно страшно спокойно бебе - само папка, спинка и ака.  Mr. Green почти не й се чува гласчето (пу-пу).

сега ще кача малко снимки на малката:
Надето веднага след раждането
Надето засука 15 мин. след раждането
Надето на 6 дни и се кокори
Надето спи у дома след изписването

много поздрави на всички!  Hug

# 64
  • Мнения: 361
Здравейте и от мен!!!

Влизам само за малко, защото хич не ми е добре, повръща ми се и кръста е боли страхотно, по-точно опашката.
Малейна, Надето е страхотен сладур-ти къде ржада, та са ти я дали толкова бързо да я кърмиш?

# 65
  • Мнения: 82
Добро утро!!!
Malejna,Надето е невероятна,дано ти е все така кротичка-Пу-пу-пу!!!
Ментина,честит ти рожденник,да ти е жив и здрав и много да помага!!!

# 66
Малейна батко то на колко е годинки?Голяма сладурана имаш да ти е жижа и здрава и много да ви радва!

# 67
  • Мнения: 493
Здравейте!
Все още сме 2в1 и никакви признаци за раждане. ooooh!
Тиги очаквам с нетърпение твоя разказ за приключението ти (само така мога да го нарека - 26 часа на са малко)Ти си много положителен човек и определено ме зареждаш с оптимизъм и положителна енергия.  Hug

# 68
  • Мнения: 1 380
Момичета, тези които ще идват утре на лекцията за кърменето в МОЛ-а, срещата ни е в 9,30 пред входа. Ако някоя закъснее, вътре ще сме,  на 2-рият етаж за да пазим места.

# 69
  • Мнения: 423
Здравейте тумбачки! и бивши тумбачки!
Честит рожден ден на мъж ти Ментина. Да е жив и здрав и много да слуша!
Кроки, мила, стискам палци всичко утре да е О'к.

Отчет от ЖК вчера -
счупих кантара на 65кг.
и съм с много ниско кръвно - оная луда акушерка каза че било от преумора, ама мисля че преувеличава. Аз досега бях с 100/60, сега съм с 90/60, а вече трябвало да съм с 110/60, каквото и  да значи това...
така че консултацията беше по-скоро за отбиване на номера. Но другата седмица съм при док, така че мож и да чуя нещо смислено.
Иначе как ми се спи-и-и-и-и!!!!!
Сега отивам да водя Франито на обяд че нещо е изгладняла Laughing

# 70
  • Мнения: 3 388
Ментина, честит ти рожденик!   bouquet

Малейна, невероятна кукличка е малката  Crazy

# 71
  • София
  • Мнения: 5 721
malejna  ,да ти е много здрава и щастлива малката принцеска и все така да те слушка! Heart Eyes
Ментина честит ти рожденник  bouquet
Кроки,Нина стискам палци всичко да мине леко при вас и скоро да гушкате сладки и здрави бебоци! Praynig Hug
Жужка много ще се радвам  да се засечем с теб! Беличка май ще я изтърва!  Party
Ади почивай си повече,вече твжим доста и кръст няма как да не ни боли а и поне утре си на консултация и ще видиш как стоят нещата! Hug
Аз почти не съм спала с това дразнене което имам е нещо страшнооо..... Cry Пия Неоренала но за сега няма подобрения и много се измъчвам ooooh!

# 72
  • Мнения: 3 595
Малейна имаш си чудна принцеса! Я ми кажи баткото кога беше спрял да суче преди раждането, ако е спирал де. Има вероятност и Елито да иска, но е забравила как.  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 660
О хора няма да се ражда:
Абе тия хапчета пунта мара,днеска сутринта в 8  ми сложиха една четвъртинка,нищо,ни разкритие,ни болки,после в 11-30 втора четвъртинка,сега е 14 00 часа,пак никаквио признаци за болки и раждане,май ще играе ножа накрая,че водите са ми остарели доста:((((
100 пъти се раходи до тая болница,егати майтапа,искам болки и разкритие:)

# 74
  • Мнения: 998
Ментина, честит ти рожденник, да е жив и здрав и много да те слуша!

Стискам паци на всички раждащи днес  Praynig

Ирра, вчера някой писа, че тъкмо си помислил че не действа хапчето и започнали контракциите. Дано и при теб стане по-бързо, ти сама ли си сега, има ли кой да седи с теб?

Щипалчица, юзера трябва да ти е имайла, а адреса се пише само със запетайки, никакви точки не трябва да има!

Общи условия

Активация на акаунт