Какъв е вашият педиатър?

  • 1 395
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 463
Добра като диагностик определено има опит но традиционалистка по отношение на храненето.Вече взех решение че няма да я питам за късното захранване а ще се информирам от форума защото тя така или иначе не разбира от него.Много е неадекватна.Когато и казах че искам да захранвам късно и само да кърмя тя ми отговори че кърмата е бедна на витамин Д .А соковете да не би да имат вит.Д ?! Нали тъкмо затова пием вигантол?Аз ли Господи ти се криво молих или ти ме криво разбра?

# 31
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Цитат на: malina_m
Формулирай си въпроса -> изслушай мненията (потърси ги) -> претегли опита и знанията на тези, които ти ги дават -> запитай се кое се връзва логически и давай напред... Не сте ли съгласни?

Аз действам по същия начин.
Нашата педиатърка е млада. Помогна ми да мина от Фризолак на кърма. В началото ме посъветва да дохранвам, но нямах кърма почти нищо. за 1 седмица наддаде 10гр въпреки че сучеше когато иска. но постепенно кърмата дойде и казах на педито че няма да давам добавки и тя се съгласи. Просто нещата си дойдоха на мястото.
Каза да изчакаме със захранването. Говорихме бегло за отбиването тя каза "колкото по-дълго кърмя толкова по-добре".
Питам я за най-дребното нещо, а тя ми обяснява внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт