Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 851
  • 244
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 4 423
Едно единствено съобщение получих от мама Кенга, и то беше върха на цинизма и злобата, от отврат го изтрих веднага и не й отговорих.
Много зле се почувствах, бях в начална бременност ( тя го знаеше), и трудно преживях факта, че в един форум наистина хората се вземат много на сериозно, че можеш да мразиш истински, че си позволяваш да обиждаш.... Confused..
Няколко потребителки страшно много са ме дразнели, но аз имам лек - не чета това, което пишат, но и те имат лек - пишат в мойте теми с цел заяждане. Crazy Flutter

# 211
  • Мнения: 2 196
Тъкмо си мислех,че никога няма да получа шантаво съобщение и взеха,та ме уважиха.
На Кю-то.Със съвет да си протестирам мълчаливо,за да не ме наврът в кучи гъз при една друга съфорумка/няма да и пиша ника/.Обръщението към мен беше ''бъдеща яловице''.
Шантав народ без работа.

# 212
  • Мнения: 2 550
 Joy Joy Joy
ахаххахахахахахахах, това да не са девойките от 20+, които бяха силно засегнати  Laughing
ама не ми се верва нещо  Thinking

# 213
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, ама прекаляват тези бееее #Cussing out, защо не им пишете никовете тук, поне да се видят какво представляват? Sick

# 214
  • Мнения: 2 196
Joy Joy Joy
ахаххахахахахахахах, това да не са девойките от 20+, които бяха силно засегнати  Laughing
ама не ми се верва нещо  Thinking
Не,не вярвам. Naughty

# 215
  • Мнения: 216
аз все още нямам( явно споря с по-културни съфорумки) ама тези вашите направо ме разбиха, и то не толко за езика ами за наглостта да ти пишат тайно на ЛС, толко ли не може да си свалиш картите и да кажеш какво и защо мислиш по културен начин bowuu( и повечето са доведени заради недоразбиране- липса на интюнация като пишем- кофти)  ooooh!

# 216
  • Мнения: 1 732
Тъкмо си мислех,че никога няма да получа шантаво съобщение и взеха,та ме уважиха.
На Кю-то.Със съвет да си протестирам мълчаливо,за да не ме наврът в кучи гъз при една друга съфорумка/няма да и пиша ника/.Обръщението към мен беше ''бъдеща яловице''.
Шантав народ без работа.
Shocked #Crazy Shocked

# 217
  • Мнения: 984
Кейси, ужас!
Бъди здрава и щастлива, леко раждане от нас Ния! Hug
А бе хора, като виждате какви луди има, ми, не се навирайте бе! Добросърдечно го казвам, към всички. Tired

# 218
  • Мнения: X
...защо не им пишете никовете тук, поне да се видят какво представляват? Sick

Да, защо наистина?

# 219
  • Мнения: 216
...защо не им пишете никовете тук, поне да се видят какво представляват? Sick

Да, защо наистина?
Peace

# 220
  • Мнения: 2 849
Разбихте ме ,но Кейси води . ShockedКакви са тези хора,луда работа ,много болни мозъци .

# 221
  • Мнения: 3 423
Наистина има големи смешници тука!
Кейси, ти си ударила бингото обаче!

# 222
  • Мнения: 7 837
Тъкмо си мислех,че никога няма да получа шантаво съобщение и взеха,та ме уважиха.
На Кю-то.Със съвет да си протестирам мълчаливо,за да не ме наврът в кучи гъз при една друга съфорумка/няма да и пиша ника/.Обръщението към мен беше ''бъдеща яловице''.
Шантав народ без работа.

Мда, става трагично смешно.
И с тези ръце, дето ги пишат тия неща, прегръщат деца. Брррррр...

# 223
  • Мнения: 17 546
Изцяло по темата: получих съобщение от една ... форумка, с която никога не съм имала допирни точки, т.е. този ник го виждах за първи път, която не ми обясни защо, но много искала да се запознаем и да си пишем! За какво - не знам, защото не съм чела нито едно нейно мнение, за да имам каквато и да било представа за нея. Даже ако съм ходела към нейния град и на гости ме покани. Може да е била съвсем добронамерена, но не можах да разбера, като никога не съм контактувала с нея защо ме беше почувствала толкова "близка"!? Ми всъщност не си писахме... Друго, за сега, слава Богу няма.

# 224
  • Мнения: 5 370
Лееееелеееееее, това на Бианка е разбиващо. Shocked
Малко офф, ама вие как разбирате, че някой ви е писал в Кю? Нали се иска оторизация? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт