Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 811
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 15 467
Я и аз да си призная без бой - веднъж писах на Дивана, че ми се струва злобна и , че ника и ми звучи като диван Embarassed!Не помня по какъв повод беше, май не ми хареса нейно мнение в някаква тема.

А, верно, че получих и едно такова ЛС. Ама така и не разбрах за кое мнение е било. Сигурно съм ти отговорила, че ника ми означава луда или шашава на персийски....
Каза ми нещо в смисъл, че не те интересува какво си мисля.... но не помня точно. Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 2 013
Прегледах си личните, не съм го запазила. Но се оказа, че си пазя всички отговори, не съм се сетила да ги трия.
Ето го.

-----
И за какво ми пишеш?
Не мога да схвана нещо...
Мислиш, че съм злобна - ОК.
Мислиш, че няма какво да кажа - ОК.
Защо трябва да ми пълниш пощенската кутия?

Бъди жива и здрава

--------

 Grinning Пак да си жива и здрава и дъщеря ти да се оправя максимално бързо.   bouquet

# 242
  • Мнения: 4 392
Я и аз да си призная без бой - веднъж писах на Дивана, че ми се струва злобна и , че ника и ми звучи като диван Embarassed!Не помня по какъв повод беше, май не ми хареса нейно мнение в някаква тема.

И аз нямам.
Само веднъж една съфорумка ме руга, че съм нарекла името й префърцунено... Бях се разписала в една от темите "Име на дете с Ь" и написах, че едикое си предложение ми звучи префърцунено. Тя пък се почувствала обидена, защото така се казва, и ми писа гневно да ми каже, че моят ник звучи като диване. С което хич не ме обиди, защото аз така си избрах ника...

 Joy
Явно не си единствената..
Divana , явно много дразниш хората с този ник.. Laughing
не беше ли написан по едно време на арабски? Спомням си, че се мъчих да го разгадая по един смешен начин.. Blush

# 243
  • Мнения: 3 423
Досега съм получавала само две гневни
лични съобщения. Отговарях, разбира се.
Последвалите бяха мили. Много странно.
А с една мама, дето се бяхме хванали за
косите преди време, станахме приятелки.
Нещо като "бий ме, обичам те", хохохо.

# 244
  • Мнения: 1 938
"Познаваш ли потребител с име Anda?"
Изпратено ми от navona.

 newsm78 newsm78 newsm78

Ами не я познавам лично Anda, но веднага и го препратих на ЛС това.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт