Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 817
  • 244
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ще копирам само извадки:

.....от сега нататък, провинциалният ти ГЪЗ, ще сере кръв в септичната яма на двора.
Тъпа селянка!


Я кажи първо да не си ромка?........Питам, защото, ако си, поне да знам да не те взимам на сериозно.

Пазя си ги, те са цяла поредица.

 Sick
Е, кажи подателя, де! Mr. Green
Това с мерак да му пляснеш името на светло Joy

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моля ви, не ме карайте пак да казвам, защото ще отиде темата в отвъдното.

# 62
  • Мнения: 4 392
Кошмар! Даже не мога да го прочета!  ooooh!
Сещам се.. Темата беше заключена, нали? Confused

Аз обидни не съм получавала. Но наскоро получих едно, от което лъхаше много студ. Брр. :
"Нежелани съвети са неуместни." И само това. Без никакви емотикони. Нищо.  Авторката ми се стори странна птица, но сигурно е била права.  Peace

# 63
  • Мнения: 4 392
Впрочем имах предвид ЛС от потребители, с които сте нямали никакъв допир, независимо за какъв допир става дума., не сте си разменяли реплики в тема и т. н.
Иначе не е по темата. Peace

# 64
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ЧерешОвка се уплаши.

Имах и такива. Предполагам че е грешка, но някой ме съветваше да не си купувам някакъв уред.

# 65
  • Мнения: 534
Нямам шантави ЛС  Rolling Eyes
явно не съм събудила нечия лудост  Laughing

# 66
  • Мнения: 4 392


ЧерешОвка се уплаши.


Просто доуточних какво съм имала предвид със заглавието на темата. Wink

# 67
  • Мнения: 4 195
и в моята кутия е скука:(
нищо шантаво, нищо дори нешантаво - само по работа ме търсят, и чат пат едно прекрасно същество, на 10 000 км от тук се сеща за мен Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 919
И аз съм получавала поздравление за РД с покана да гласувам за нещо си - много досадно.
Имах и питане за Поморие, където никога не съм била.

# 69
  • Мнения: 4 138
мен никой не ме бръсне за слива. затва нямам и шантави ЛС. само чутчут понякога ми се мазни, щото иска да докопа дъщеря ми hahaha

# 70
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
"6to za spor vie imate? 6to za tema e tova? toku 6to se registrirah i iskah da te pitam dali znae6 kak moga da publikuvm temi i pro4ie??? mersi za pomoshta predvaritelno..¨"


Tова е от последните странни съобщения в кутията ми  Mr. Green

# 71
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще копирам само извадки:

.....от сега нататък, провинциалният ти ГЪЗ, ще сере кръв в септичната яма на двора.
Тъпа селянка!


Я кажи първо да не си ромка?........Питам, защото, ако си, поне да знам да не те взимам на сериозно.

Пазя си ги, те са цяла поредица.

 Sick
Е, кажи подателя, де! Mr. Green
Това с мерак да му пляснеш името на светло Joy

Вденах от първия път кой. Много сложен характер- десетина личности в едно. Нещо като близначката на овцата Доли.

# 72
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ох, а аз имах поредица от ЛС-та по повод на това: една форумка споменава в тема, че кара Сеат Ибиса. На майтап написах вица: -Аз карам Сеат Ибиса; -Аз пък карам Мерцедес- иби са ти!  Grinning
Леле мацката откачи- "как може, ти си модератор, какъв е този език, недопустимо, не търпя цинизми, завистница, простачка, идиотка..."  Shocked Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 7 097
Шантави май нямам  Thinking
Айде и аз като Сопраното да се изфукам със загадъчни с еротичен привкус...:"Отдавна те забелязах..."... Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 2 013
Ох, а аз имах поредица от ЛС-та по повод на това: една форумка споменава в тема, че кара Сеат Ибиса. На майтап написах вица: -Аз карам Сеат Ибиса; -Аз пък карам Мерцедес- иби са ти!  Grinning
Леле мацката откачи- "как може, ти си модератор, какъв е този език, недопустимо, не търпя цинизми, завистница, простачка, идиотка..."  Shocked Joy

 Joy Joy Joy Тук чувството за хумор на мнозина изчезва, щом решат да се почувстват лично засегнати.
А не може ли да се баМне временно потребител за обидни ЛС-та? Това с циганката и провинциалният гъз си плаче за бан. Откъде накъде някой ще си позволява такъв език! А щом всички се сещат за него, явно е някоя от редовните потребителки.

Общи условия

Активация на акаунт