Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 833
  • 244
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...

# 121
  • Мнения: 4 392
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...
100ян?

# 122
# 123
  • Мнения: 3 423
Всичките ЛС, които
съм получавала, са
в реда на нещата.

# 124
  • Мнения: X
Една потребителка "психоложка" (всъщност наистина е работи като психоложка) ми дръпна едно конско с обиди, че съм кукувица, изглеждам 10 години по - стара  и мъжът ми ме намира за смешна.
И това по аватар.  Whistling

# 125
  • Мнения: 918
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...

 Laughing Laughing Може да ми припомниш и на мен, защото заедно с ЛС-то изтрих и спомена  за ника му.

# 126
  • Мнения: 6 206
Ами интелегентното си интелегентно. Разконспирирал те е човека, звезделинка!

# 127
  • Мнения: 918
Ами интелегентното си интелегентно. Разконспирирал те е човека, звезделинка!

Ей, Поля Laughing напиши ми ЛС, ще си го запазя.

# 128
  • Мнения: 677
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...

Не съм аз, не ме кефи аналния.
Стана гузен негонен бяга  Grinning

# 129
  • Мнения: X
Тони, въобще нямах предвид теб.
Ние със звезделина се разбрахме на лични.

# 130
  • Мнения: 442
Една потребителка "психоложка" (всъщност наистина е работи като психоложка) ми дръпна едно конско с обиди, че съм кукувица, изглеждам 10 години по - стара  и мъжът ми ме намира за смешна.
И това по аватар.  Whistling

по ТОЗИ аватар ли?  Shocked

# 131
  • Мнения: 491
В някаква тема се питаше от колко годишни водим децата си на цирк. Писах, че Симеон съм го водила на няма и две години и е гледал с удоволствие, държал се е добре и т.н. Получих супер гневно лично как заради моя "мерак да си изтипосвам детето навсякъде"  нейните деца не можели да се насладят на представлението. Госпожата беше от София , не знам как реши, че точно аз съм и попречила  newsm78

Наскоро пък като обсъждахме редно ли е дебелите да се показват на плажа, потребителка, която въобще не беше писала в темата, ми писа, че съвсем добросъвестно ме съветва да почна диета, а не да се тъпча пред монитора и да моля за толерантност, защото в това общество няма да я намеря. Аз обаче нито съм дебела, нито съм молила някой да е толерантен с мен. Призовавах си за обща толерантност.

Малко се чувствам като предателка в тази тема. Това са лични съобщения, май не е много редно да ги коментираме. Ама ме досърбяха ръцете да напиша за тези.

Иначе имам мили, имам така наречените "работни", имам доуточняващи, имам и критични.

# 132
  • Мнения: 3 447
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.
И аз имах оферта за анален секс плюс номер на кю... може да е бил същият  Tired

# 133
  • Мнения: 677
Аз съм по сайбъра, Доне, нали не е било от мен, а?

# 134
  • Мнения: X
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.
И аз имах оферта за анален секс плюс номер на кю... може да е бил същият  Tired

Всъщност съм сигурна, че е бил същият.
Брей, че потентен тоя господин! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт