Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 831
  • 244
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 748
Не си права Dona, вече имам оферта на лична Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аналният маниак не спи, както се казва  Twisted Evil

# 151
  • Мнения: 4 392
Явно още не са му угаснали мераците.. Joy

# 152
  • Мнения: 4 748
Да допълня, че списващ тук обект от мъжки пол ми предложи на кю да ми покаже члена си  Flutter Беше много мил и любезен, както се казва не ми го показа от раз Mr. Green
 Подробностите на лична. Тук има още една съфорумка, която беше поканена в конфернтна чат-връзка за да гледа и тя Mr. Green

# 153
  • Мнения: 3 447
Беше много мил и любезен, както се казва не ми го показа от раз Mr. Green
Да разбираме ли, че ти го е показал все пак  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 4 748
Не, отказах. За съжаление около мен имаше и други хора, но предолагам офертата важи още...Ако има желаещи, чевека ще се радва да ги плесне през монитора  Whistling

# 155
  • Мнения: X
Тук има още една съфорумка, която беше поканена в конфернтна чат-връзка за да гледа и тя Mr. Green

Струва ми се, че не е само една. Whistling

# 156
# 157
  • Мнения: X
 Naughty

Не проявявам интерес към чужди шмайзери.

# 158
  • Мнения: 4 748
Аз за миг дори го съжалих. Викам си " Баси, да взема да му го погледна ли? Горкия, сигурно не са впервали очи в него от доста време " Колко мъка има по тоя свят, колко... Tired

# 159
  • Мнения: X
Ако беше го погледнала  сега щеше да го обсъдим. Whistling

Айде стига  спам.

# 160
  • Мнения: 2 891

Аз за миг дори го съжалих. Викам си " Баси, да взема да му го погледна ли? Горкия, сигурно не са впервали очи в него от доста време " Колко мъка има по тоя свят, колко... Tired

 Joy Joy Joy

# 161
  • София
  • Мнения: 7 097
Да допълня, че списващ тук обект от мъжки пол ми предложи на кю да ми покаже члена си  Flutter

Теб поне те питат, а на мен ми го развя директно на кю... Shocked Е, може да не е същият, де... Thinking

# 162
  • Мнения: 4 748
Погледни си личните и сподели моля Twisted Evil

# 163
  • София
  • Мнения: 7 097
Касиди, пощата ти е пълна  Crossing Arms

Сори за оффа

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ха ... като четох за предложението за анален .. преди известно време в кю-то ми се включи един, който каза че е чел мое мнение тук във форума и после ми отправи директна покана за анален  ... може да е същият Thinking
Съ-брах-ме се!

Да, и още как ...   Tired

Общи условия

Активация на акаунт