Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 799
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
Преди време имах приятел мъж-сега вече е мой съпруг.

# 106
  • Мнения: 917
Съществува Peace

# 107
  • Мнения: 3 830
Съществува! Знам такова приятелство, което продължава вече 8 години Simple Smile

# 108
  • Мнения: 36
аз мога да кажа че със сигурност съществува. аз имам почти само момчета за приятели и се чудя какво ли щеше да стане от мен ако имах чуства към всички тях  Shocked

# 109
  • Мнения: 397
Да! Съществува!  Peace

# 110
  • Мнения: 49
Съществува!
Не знам защо мъжете не го вярват.

# 111
  • Мнения: 747
Съществува! Стига да има секс, помисъл за секс или добър стар секс Laughing
Ми тъй, де, ако някой косвено ми каже, че не може да си помисли за секс с мен, защо да го считам за приятел Mr. Green

# 112
  • София
  • Мнения: 903
Според мен съществува, стига и двете страни да приемат другия само като приятел. Моите най-добри приятели, с които мога да споделя някое важно нещо, са мъже. И винаги е било така. Досега не съм имала проблеми с приятелството си с тях. Слава Богу, мъжа ми също няма проблем с това - той също се сприятели с тях след като се оженихме.

# 113
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И аз мисля ,че има приятелсво между мъжът и жената.Имам много такива приятели.Нямам опасения от рода на "той иска да спи с мен,затова ми е приятел".

Имам и бивши гаджета,с които и до сега сме приятели,помагаме си,половинките ни знаят и проблем никога не е съществувал. Mr. Green Mr. Green

# 114
  • Мнения: X
Категорично НЕ smile3516

# 115
  • Мнения: 188
Съществува!
Аз цял живот съм имала само приятели мъже - от жените се разочаровах още в 5 клас и до сега нямам приятелки, само приятели.
Лошото е, че по загубих един, двама заради ревниви половинки. Какво да се прави - живот.  Sad
Така и не разбраха, че ако съм/сме искала/искали нещо от въпросните мъже тях нямаше да ги има като половинки.

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 15:26 от Una

# 116
  • Мнения: 494
Ами ако бившите гаджета,с които сте си останали близки дружки и даже си споделяте за новите такива ,се брои за подобно приятелство-значи-да.Моите приятели-мъже са такива.Съпругът ми обаче е убеден,че те не са съвсем искрени,затова гледам да не му набивам въпросните приятелчета в очите Laughing...Що ли,питам се , се съмнява в искреността им тоя моя човек,а??? newsm78... Laughing

# 117
# 118
  • Мнения: 984
Да има! Ние с мъжа ми сме приятели от училище  Wink

# 119
  • София
  • Мнения: 2 079
Съществува, естествено. Flutter
Моите най-добри приятели са мъже, при това оженени. Познавам и половинките им.
Никой не ни ревнува, ама и ние не прекаляваме, за да допуснем ревност. Wink

Общи условия

Активация на акаунт