Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 778
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 423
Що ли мъжете се сприятеляват предимно с хубави жени newsm78 ....
Нормално е. Ти би ли забавлявала
Квазимодо непрекъснато, или би
предпочела да му пишеш СМС-и?

# 136
  • Мнения: 3 835
..................................................
да се паушализират нещата. Знам от опит.

Абсолютно съм съгласна с теб.

Само ми кажи какво значи "паушализират"?

По повод Квазимодо, защо да не сме приятели?

# 137
  • Мнения: 28
Зависи през кой период от живота сте се запознали. Wink Ако е през детството е по-вероятно да се завърже трайно приятелство между вас, но ако е видял в теб жената е трудничко да сте си "само приятели". Не забравяй, че на мъжа опашката му е отпред. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 1 080
Въпрос на баланс .

# 139
  • Мнения: 6 206
Абсолютно не.
Макар че ако питаш мъжа ми, според него и неизброимия му брой приятелки- да, съществува. Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 686
Мъжът ми е моят най-добър приятел.В нашата връзка има любов,доверие и най-вече приятелство.

# 141
  • Мнения: 620
Що ли мъжете се сприятеляват предимно с хубави жени newsm78 ....
Нормално е. Ти би ли забавлявала
Квазимодо непрекъснато, или би
предпочела да му пишеш СМС-и?

Именно това питах и аз Wink Laughing

# 142
  • Мнения: 620
Зависи през кой период от живота сте се запознали. Wink Ако е през детството е по-вероятно да се завърже трайно приятелство между вас, но ако е видял в теб жената е трудничко да сте си "само приятели". Не забравяй, че на мъжа опашката му е отпред. Simple Smile
И това не е гаранция Naughty Thinking
Имала съм точно такъв случай.С приятелче от детската градина,а там не бях много женствена Wink Laughing

# 143
  • Мнения: 2 556
Сигурно съществува, но на мен не ми се е случвало.

# 144
Съществува разбира се най добрия ми приятел от 10 години насам е мъж и то не моя Simple Smile

# 145
  • Мнения: 4 392
Рядко се среща, но съществува.

# 146
  • Мнения: 6 017
Според мен съществува ито много често се среща, е поне аз много често съм го срещала, а и съм го изпитвала на свой ред така че съм убедена че съществува. Стига да искаш, всичко е възможно!

# 147
  • Мнения: 342
Рядко се среща, но съществува.
И аз все още мисля така......От както се помня винаги съм била заобиколена от мъже,които ти се свалят и т.н.т....Някои от тях ми останаха приятели...поне до момента в който се задомих така да се каже...сега се покриха.Та съм се замислила наистина истински ли са били или..... До този момент всичко е било топ...веселби,споделяници и др. а сега едвам едвам(говоря за приятелство от 15-16г.). Та стигам до извода,че май винаги са искали "нещо" и са обикаляли покрай мен толкова време евентуално да си променя отношението към тях...но нямаше как да стане,защото си имам принципи,достойнство и който ми е приятел няма как да ми стане гадже,мъж или за една вечер..... Има и едно изключение разбира се за който мога да кажа,че ми е приятел.

# 148
  • Мнения: 13
Докато има секс, има и  приятелство.

# 149
Докато има секс, има и  приятелство


глупости

Общи условия

Активация на акаунт