Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 811
  • 149
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 984
Никой не ни ревнува, ама и ние не прекаляваме, за да допуснем ревност. Wink
Само така изглежда. Ти срещала ли си се със съпругите насаме без последствия Flutter

# 121
  • Мнения: 397
Съществува! Стига да има секс, помисъл за секс или добър стар секс Laughing
Ми тъй, де, ако някой косвено ми каже, че не може да си помисли за секс с мен, защо да го считам за приятел Mr. Green

Joy Joy Joy  202uu

# 122
  • София
  • Мнения: 2 079
Разбира се, при това ежеседмично се срещам и със съпругите и с приятелите си.  Hug
Просто всеки си знае мястото и има своето време. Peace
Имаше моменти, когато съпругите ревнуваха, но когато се запознахме и станахме близки си промениха мнението.
Но ...  Naughty
Ние не прекаляваме с доверието и със срещите, точно под тези причини - да не си помисли някоя от половинките нещо. Hug

# 123
  • Мнения: 984
Оу, ми то значи си имате време за всичко значи! Mr. Green

# 124
  • Мнения: 3 091
Аз съм от имащите приятели - мъже, без по****не. Даже един от тях сега е много добър приятел с мъжа ми...

Това, че повечето хора свеждат нещата до секс, за мен е малко... повърхностно... аз не бих развалила стойностно приятелство, за да си мушкаме по дупките

# 125
  • Мнения: 389
Това, че повечето хора свеждат нещата до секс, за мен е малко... повърхностно...

И аз щях да питам как така не може да се общува с мъж без да си отваряш краката, ама реших че много грубо ще прозвучи  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 7 474
Може и да има, но е по-скоро изключение  Whistling
Въпросът е полягането да не пречи на приятелството  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 238
Да ! Има,Но винаги има и друго привличане в даден момент от единия или другия.
Важното е и двамата да се сериозно стъпили на земята и да не им липсва внимание от другия пол.Тогава всичко е по лесно. Контрол Wink

# 128
  • NY
  • Мнения: 209
Да, Съществува !!!  Peace

в моят случай вече продължава пета година приятелството,и държа на него, дори се превърна в семеен приятел...
но човек трябва да знае как да го съхрани
не правя глупости, които да предизвикват прекъсването му....
/мъжете понякога са чувствителни на определени теми и те като всички норални хора си имат граница/

хубаво клише с доза истина/последнато/ , но изтъркано за мен, много съм го ползвала Simple Smile

 Hug 

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 18:27 от Eklere

# 129
  • Мнения: 2 716
Има приятел. Той има мен за приятелка. Не съм искала секс с него (за него не знам). Датира от 27 години. Значи съществува.

# 130
  • Мнения: 1 335
Ако вчера бях прочела темата щях да отговоря, да...има при определени условия- да не е имало никога, никаква емоционална връзка между тях. Когато има тръпка от едната страна всичко е заблуждение. Приятелство, не...секс от време на време ...да.

От друга страна имам мъж приятел, не го заменям за никой друг, имам и жени приятелки, и тях не ги заменям.

# 131
  • Мнения: 332
Аз също смятам, че съществува. Имам наистина добър ПРИЯТЕЛ, на който съм разчитала, подкрепял ме е в много труден момент и нищо повече от едно чисто приятелство не е имало между нас. Лошото е, че мъжът ми не смята, че такова приятелство може да съществува и напоследък не се чуваме или виждаме, което е много тъпо от моя страна  Sad

# 132
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Съществува Peace
И дори след секс.Писах в другата тема....помагала съм му със секс след тежка раздяла и да не лудне.Сега е женен за най добрата ми приятелка,той ми е най доброто приятел4е и е приятел на бившия ми мъж/а той ми е бивш не по този повод Naughty/.

# 133
  • Мнения: 3 423
Разбира се, че има. Приятелството
си е приятелство, сексът си е секс.
Едното няма нищо общо с другото.
Може да сте приятели и да си правите
секс на воля, може пък с други да имате
секс, без обезателно да сте приятели...
А може да сте приятели и без да имате
или да искате секс един с друг. Не може
да се паушализират нещата. Знам от опит.

# 134
  • Мнения: 621
Няма!!!
Що ли мъжете се сприятеляват предимно с хубави жени newsm78 ....

Общи условия

Активация на акаунт