Съществува ли приятелство между мъж и жена?

  • 4 783
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 161
И при най-голямо желание от моя страна не се е получавало.

# 61
  • Мнения: 185
И аз мисля,че не може.
Т.е. може,но и секс ще има,все някога,от нещо провокиран.

# 62
  • DE
  • Мнения: 521
Уфф, много сте ми интересни! Как пък може да сте сигурни какво точно ви мисли  вашият добър приятел  newsm78 Вяравйте си, няма лошо. То и аз кат бях млада се пънех да доказвам на хората, че съществува такова чудо Joy

Ами някой по-горе каза, че има такъв приятел от 45 години, колко ли трябва да минат, за да се докаже? Защо не можете да приемете, че ако вие сте лишени от някаква емоция, то някой друг може да я изпита?

# 63
  • Мнения: 17 407
Еее, много силни думи! Ами браво на този с 45-годишното прятелство! Аз мнението си няма да променя- мъжете си ибират за приятелки жени, които ги привличат сексуално. Не е задължително да се стига до секс.

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Съществува. Аз не съм негов тип като визия, той не е мой. Заедно сме от деца. Секс не би могло да има, ще е като кръвосмешение. Аз знам кога е цикъла на приятелката му. Усещам го, искам да кажа Mr. Green Не мога да си легна с него, тц.

# 65
  • Мнения: 389
Как пък може да сте сигурни какво точно ви мисли  вашият добър приятел  newsm78

Защото сме абсолютно откровени един към друг. Винаги сме си говорили много, за всичко. Имало е бързопреходна фаза на харесване от негова страна, в самото начало, но аз бях такова диване безподобно, че нямаше как да не се влюбиш в мен  Mr. Green

След това той имаше приятелки, от никоя не съм ревнувала, нито той мен. Ходех след него по улиците да не направи някоя глупост, когато най-дългата му връзка го заряза, той ме е слушал мълчаливо по телефона как плача, когато бях в дупка ... Спала съм у тях, с пръст не ме е пипвал.

Пък и кой ще се преструва на приятел седем години, за да спи с мен, луди ли сте?  Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 1 775
...мъжете си ибират за приятелки жени, които ги привличат сексуално. Не е задължително да се стига до секс.
Това е и моето мнение.

# 67
  • Мнения: 1 952
Рони Бо, ти му дай малко карт бланш, пък виж тогава Wink

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
...мъжете си ибират за приятелки жени, които ги привличат сексуално. Не е задължително да се стига до секс.
Това е и моето мнение.
Моето също!Никога съм нямала толкова близък приятел мъж.То и сега нямам осван мъжо ми ако се брои  Grinning.Но по принцип аз не мога да споделям абсолютно всичко с хората околомен и въобще.Има си неща които си ги знам само аз.Не съм много доверчива честно казанао.Винаги си имам "едно на ум"

# 69
  • Мнения: 2 897
Рони,мисля че това е по-скоро изключение  bouquet.Аз също мога да дам някой друг пример,но като цяло съм на мнението на болшинството-приятелство между мъж и жена в чист вид като между двама мъже приятели не става Wink

# 70
  • DE
  • Мнения: 521
Пък и кой ще се преструва на приятел седем години, за да спи с мен, луди ли сте?  Joy

Ето това е - при теб 7, при мен 18, живяла съм с него почти 2 години в две различни държави. В различни моменти сме делили къщата с негови гаджета и с моя мъж, всички сме си били опора. Обичам го така, както обичам родната ми сестра.
А иначе преди малко той ми сподели по повод дискусията, че е твърде елементарно и обидно и за двата пола да смятат, че другите виждат в тях само ходеща вулва или к*р... мдааа...

# 71
  • Мнения: 389
Рони Бо, ти му дай малко карт бланш, пък виж тогава Wink

Не можеш да го разбереш, щом не се е случвало на теб, нали?  Simple Smile

Била съм single, той също, спали сме на едно легло на бунгала сред природата и никога не се е опитвал да прави нищо. И то не защото някой от двама ни е физически отблъскващ, напротив, той е доста моден и свеж пич. Просто сме приятели.

Не ми се искаше да ставам брутална, но ако имаш чувства към една жена, не й разказваш какъв цвят си извадил в двете нули  Joy

Имам и друг близък пример, с приятелка на половинката. От средното училище се познават, също доста години. Много мило и свястно момиче. И за миг не съм ревнувала от нея, ходили сме им на гости. Никога не са имали нищо, има я като сестра.

Разбира се, и в двата случая говоря за години познанство, свикване, опознаване, преди да наградиш някой с титлата "приятел". А не да се заговорите в скайпа, той да те метне, че не търси гадже, да ти каже да сте приятели, да се мъкне с теб един месец по кафета и да ти скочи при първа възможност, тия приятелства ги знам и аз  Laughing

... -приятелство между мъж и жена в чист вид като между двама мъже приятели не става Wink

Ами няма как да стане, аз съм жена. То това му е част от чара. Аз го просветлявам с женската си мъдрост  Joy

# 72
  • Мнения: 1 952
Или приятелят ти е смотаняк или ти си твърде заблудена Mr. Green

# 73
  • Мнения: 389
И двамата сме смотани. Повтаряме си го отвреме-навреме.  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 1 783
Твърдях, че има цели 7 години.......след това се омъжих за най-добрия си приятел  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт