ПЛЕВЕН през август

  • 11 711
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ей Фурор, луда фенка съм на Ал Жиро и Джордж Бенсън. Ще съм ти мноооого благодарна, ако ми намериш техни парчета, или ме ориентираш от къде да си търся. В масовоите сайтове все не мога да си открия такава музика. А аз имам тяхма музика на аудио касети, които скоро ще издадат багажа сигурно.

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 16:20 от Люсил

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 973
Дикси ме подсети за data.bg - благодарско   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 951
Дикси ме подсети за data.bg - благодарско   bouquet
Заповядай, Люсил. Много са...
Al Jarreau 

George Benson

# 33
  • София
  • Мнения: 300
Djina БЛАГОДАРЯ ТИ Hug!

# 34
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета. Виждам 4е разпускате музикално Wink, и по културно-масови мероприятия ходите.....Аз не знам от кога не съм ходила на театър, кино...Добре 4е от време на време има по някой концерт, който посещавам служебно ooooh!
Тук се изля страхоте ндъжд и ми провали плановете Rolling Eyes.Как е времето в Плевен?трогнахте ме  с това 4е отлагате срещата, заради мен Hug.Нмяма търпение да се запознаем наживо Peace( ако не се познаваме с някои от вас де Wink ).Аз в момента съм на работа и тъпея......Дари забавлява баща си вкъщи, 4е и разходките ще ни се разминат днес.

# 35
  • Мнения: 1 951
Как е времето в Плевен?

Току що казаха по телевизията :"Чакаме потоп - най-страхотните дъждове се очакват в Плевенско"  Shocked

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Как е времето в Плевен?

Току що казаха по телевизията :"Чакаме потоп - най-страхотните дъждове се очакват в Плевенско"  Shocked


Мале, недей. Точно си измих прозорците. Само дъжд ми трябва точно сега. Добре, че сложихме външните щори за да ги предпазя поне малко. Wink

Я да питам. Интересувам се от един въпрос и искам да питам дали някой не работи или познава някой от Прокредитбанк.

# 37
  • София
  • Мнения: 9 860
Как е времето в Плевен?

Току що казаха по телевизията :"Чакаме потоп - най-страхотните дъждове се очакват в Плевенско"  Shocked
Да ви кажа-още вчера мъжа ми ме предупреди,че са получили в службата телеграма от техните си метеорологични служби,че в Плевен се очакват много големи валежи,до 100л на кв м. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 23
Еми като вали толкова много ще си стоим в къщи ще чат им из форума Wink

# 39
  • Мнения: 801
Ей Фурор, луда фенка съм на Ал Жиро и Джордж Бенсън. . А аз имам тяхма музика на аудио касети, които скоро ще издадат багажа сигурно.
.
да ти кажа и ние сме така - на касети с ани повечето неща. На Ал Жиро имаме един диск, обаче не мога да се сетя кой точно албум.

Дикси благодаря   bouquet
Еми като вали толкова много ще си стоим в къщи ще чат им из форума Wink
а може да си ходим на гости  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 9 860
Еми като вали толкова много ще си стоим в къщи ще чат им из форума Wink
Даа,обаче мен в лошото време ме избива на готвене.Ей сега сложих машинката да меси тесто за мекици,та утре рано сутрин да скокна като млада булка и да ги опържа. Mr. Green
Момичета,да споделя нещо,което ме направи изключително щастлива.Буби се научи да кара колело.Е,не кара бързо,но такова желание проявява...направо невероятно.Много сме щастливи у дома. Praynig

# 41
  • Мнения: 22 436


Я да питам. Интересувам се от един въпрос и искам да питам дали някой не работи или познава някой от Прокредитбанк.
[/quote]

Имам колега, който работи там.

# 42
  • Мнения: 5 278
Браво на Буби  Hug Да ви е жива и здрава и много още да ви радва.

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Браво на Буби  Hug Да ви е жива и здрава и много още да ви радва.

как съм пропуснала това newsm78

Поздравление за Буби Grinning Grinning Grinning

# 44
  • Мнения: 5 278
Да ви се оплача,че ни се скапва почивката. Големи сме късметлии с това време Sad Засега заминаването се отлага за вторник,дано до тогава се навали. То или ще е суша или порой,ненормално време Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт