ПЛЕВЕН през август

  • 11 715
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 970
Да ви се оплача,че ни се скапва почивката. Големи сме късметлии с това време Sad Засега заминаването се отлага за вторник,дано до тогава се навали. То или ще е суша или порой,ненормално време Crossing Arms
Дават валежите до вторник Peace
Погледни тук http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/local/BUX … ?from=search_city
Невероятно то4ни са с прогнозите #Crazy.Аз  с помощта на този сайт си избирах дата за сватбата преди години Laughing
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/BU … 0DayLink_business (всъщност това е по-то4ния линк)

# 46
  • София
  • Мнения: 9 860
Дъжд вали...много гадно,не може да се излезе.
Я да ви покажа най-новите ни снимки-тази и следващите след нея:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149562&photo=32

# 47
  • Мнения: 1 951
Валенце, браво на Буби  Hug

velmar, много хубав сайт. Разгледах времето във Варна за следващите две седмици, макар, че те не ме устройват, но няма по-дългосрочна прогноза. Обнадеждена съм.

# 48
  • Мнения: 4 970
Дикси, имат и месечна прогноза, но не е така подробна. PeaceВсе пак са доста то4ни.
Тук е едно гадно , мра4но и мокро... SickДобре 4е поне спря да вали.Дари издивя вкъщи, а за мен- да не говоря #Crazy.Хванаха ме лудите и я натоварих в колата и в дъжда отидохме в един детски клуб с една приятелка и нейното детенце. Та- ние пихме кафе и реанимирахме, те бесняха 1 час , и каот се прибрахме Дари заспа на мига Hug.Аз съм ве4е на работа Tired Ще умра от скука и тук, но - това е положението.ПОне ми е последен работен ден  и от утре съм в отпуска Party.За Плевен  е почти сигурно 4е ще пътувам в сряда.Сутринта сме на консултация и после потеглям.Измислихме една сложна система.... ooooh!.Тъй като Дари е доста дива пов реме на пътуване и не спи и грам, отпада варианта да пътувам сама с нея 4е ще стана "луда калинка" Crazy.Ако мъжът ми  ни докара- също не ме устройва, защото оставам без кола в Плевен, и съответн осъм с вързани ръце.Та- баща ми ще дойде до София с автобуса, и после ще пътува с мен към Плевен. Grinning
Сестра ми днес и тя е навестила родния град и е завещала племенниците ми там JoyЕй сега ставам весело  за майка ми hahaha.А като дойдем и ние с Дари след няколко дни , картинката ще е пълна Grinning
Хайде спирам, 4е се улях Blush

# 49
  • Мнения: 23
аз имам въпроси към тези който ходят по домовете да правят дарения
децата там на каква възраст са и ще се прави ли нещо за 15 септември ако има първокласници

# 50
  • Мнения: 2 070
Как сте в този дъжд?

Днес не знам по интуиция ли или нещо друго, но успях да изляза точно във времето, когато не валеше и отидох до Манията. Там всичко е по 2 лева до 10 август. Купих на Яна една рокличка и една поличка. За какава среща говорите? С деца или без? Аз съм навита, мисля, че ще съм тук в четвъртък, много ще се радвам.

Иначе при хубаво време нашата програма за разходки е сутрин до обяд в музейчето, следобед по кафетата или пейките в Градската, понакога и сутрин сме там де, но при големи жеги музейчето е най-добър вариант. Само Гретхен и Петя засичам. Дикси, на теб трудно ли ти е до центъра?Къде излизате? Да идем някоя сутрин в Пещерата или следобед като се наспят децата, там е рахат - те играят, ние ще лафим.

Гледах току що за Азис - да му е живо и здраво бебето.

# 51
  • Мнения: 161
Здравейте!
Ние бяхме малко на Априлци за почивните дни, вчера даже успяхме да поизгорим,но тази нощ се скъса да вали,помислих,че има потоп.....сега качвам снимчици,та после ще пусна линк.
Ако следващата среща е през деня и някъде,където може да паркирам нашето такси, идвааааам Party.
Я да питам. Интересувам се от един въпрос и искам да питам дали някой не работи или познава някой от Прокредитбанк.
Аз също имам познат,който работи там! Казвай за какво става дума.

# 52
  • Мнения: 1 951
Дикси, на теб трудно ли ти е до центъра?Къде излизате? Да идем някоя сутрин в Пещерата или следобед като се наспят децата, там е рахат - те играят, ние ще лафим.



Няма недостъпни места за мен Mr. Green Разхождам се навсякъде, вкл. и "Пещерата". Нямам нищо против да си уговорим среща там, но може би вторник или сряда като спе да вали.

# 53
  • Мнения: 2 070
Домашният ми телефон е 830926, звънкайте.

Дикси, все забравям да ти кажа, че много ме кефи аватара ти, даже го обявявам за мой фаворит за летния сезон...

# 54
  • Мнения: 262
аз имам въпроси към тези който ходят по домовете да правят дарения
децата там на каква възраст са и ще се прави ли нещо за 15 септември ако има първокласници

Не, тук децата са мънички, не са в училищна възраст.

# 55
  • Мнения: 5 278
аз имам въпроси към тези който ходят по домовете да правят дарения
децата там на каква възраст са и ще се прави ли нещо за 15 септември ако има първокласници


В този дом,където ходихме са до 3-4 годинки,но има дом на сторгозия,където децата са до 7 г. Ще е хубаво и там да отидем,но не знам дали ще можем да се организираме. Иначе там живеят 70 дечица.

# 56
  • Мнения: 1 951


Дикси, все забравям да ти кажа, че много ме кефи аватара ти, даже го обявявам за мой фаворит за летния сезон...

Благодаряяяяяяяя..... Blush  Grinning

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от мен.
Оставих дребния в Горна при майка ми Confused, доста ми е мъчничко, ама и тя да му се порадва. Ще пропусна срещата явно аз.
Ние във Вторник вечер заминаваме за Гърцията. Дано не вали там,че гледах,че в Солун е 15 градуса Sad
Утре ще падне седене пред компютрите в това гадно време.

# 58
  • Мнения: 23
ако мислите сериозно да се занимаваме с това мисля че   се определи един ден в който да се видим се решава после при самото посещение който може той ще дойде поне аз така си мисля или... newsm78

# 59
  • Мнения: 5 026
Здрасти всички и от мен Hug Завърнахме се от балкана, от снощи ни пере дъжд  Rolling Eyes
За срещата-нека я направим в по-топло време,към края на седмицата  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт