36 - Арабски принцеси и техните български при

  • 21 912
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте момичета - бързо включване преди сън и от мен!  Hug

Следи от сълзи - всички хубави марокански момчета са вече взети от нас. Муахахаха! Майтап бе - еми ние ще сме догодина в Мароко така че ела да се видим и да пообиколим ергените! Мъжът ми много ти се зарадва на мераците - без проблеми ще те заженим.
А ние с него се запознахме тук в Щатите в университета чрез общ познат - българин. Те двамата се запознали, защото и двамата били фенове на Металика и кафетата.  Crazy Ех, луди млади! Ха ха - е оттогава минаха 7 години, а сме заедно от 6 и половина.

Свеар - то Курибга не изглежда да е много далече от Рабат - така че иншалла може и да се видим. Ако можеш наистина, ще бъде чудесно да ми дадеш някой идеи за работа.
Дани - аз ти писах докато кърмя и ми беше умаляла ръката и стана малко късичко, но утре ще наваксам.  Hug
Това е от мен засега, момичета!
С пожелания за лека вечер на всички   bouquet

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 20:53 от TarikMom

# 271
  • Мнения: 893
Момичета, благодаря ви за топлото посрещане   bouquet  bouquet  bouquet
Didona007,TarikMom, благодаря за предложенията   bouquet  Ще мисля по въпроса   bouquet
svear, не е точно мой тип....твърде на арабин прилича... newsm78 Не деля хората, но някой със по - западно излъчване по ще ме зарадва!

За всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

п.с. Като ви чета и искам да отида навсякъде - Тунис, Обединените арабски емирства, Сирия...Мисля, че четох някъде за Бахрейн...Абе навсякъде Simple Smile)))

# 272
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет , привет на всички и добрутро ! Малко се изгубих , кат ланшния сняг , малко позачезнах из форумските дебри - доказвах си тезите , вях си платформите , но край ! От вкъщи по хубаво няма , както се казва , та и аз така си викам от нашта си темичка по споко местенце - нет ! Шътах вчера , месих питка , джурках кекс , чи ми идва приятелка на гости . За който помни - дето живее в Малта , за който не знае - бише ми колежка , разведе се , че мъжа и простак , нямаха деца и по нета се запозна с българско момче от Малта ииии .... сеги е бременна и ще сме кумове на 22.09. Ииии ... от тука възниква една гууууляма проблема - требе да си шия туалет  #Crazy уфффффф  туй най го мразя !!!  Кат за мойта стройна фигура и изящна лебедова шия - няма и платове не продават вече тия проЗтаци , че и шивачкииии и пробииии бррррр . УФФФФ  ! Нема жиуоттт ... Дет вика един познат от пърцунене ще умрете - ам кат ме марзи и тез работи дрехи-мрехи кат не ги обичам , иначе ще ми е приятно да ги уважим .
Привет и на Сълзичката  -  мене няма как да ме оженят , щото съм ангаже , ама ти натискай , рожбе , казват , че като любовта на арабина втора няма  Wink   Айде лек ден !

# 273
  • Мнения: 1 655
Добро утро и от мен!
Пепи не се коси за дрехите но верно тук в бг няма дрехи за всякакви хора,което е дискриминация според мен!
виж в германия имаш какви хубави неща за всякакви рамери хора, аз дори се числях за нормалните което ми вдигна самочуствитето там, а тук пак съм забита в земята при дебелите и за нас дрехи няма, просто ние да ходим голи и да си седим в къщи може би!
Та пепи не се тормози бе душки, я коллко весело ще е сега и една две проби ще изтраеш и плат ще намериш! Hugти си оправна!
За приятелката много се радвам!това е то късмет!  bouquet
къде се загубихте всички!
слагам кафето и изчезвам по диетите че току що изядох 2 пасти и се чуствам много виновна, ама пусто като все ми викат -Ела креми изяж ни! Embarassed Mr. Green #2gunfire

# 274
  • Мнения: 1 655
Следи от сълзи, пиши редовно при нас добре си дошла, надявам се да ти е приятно при нас, прочети първите темички мимето бе писала доста интересни неща!
темите са верно много но първите бяха много интересни!
И не се отчайваи, хубавото никога не идва бързо!
ако искаш много това и вярваш че това е правилното ще стане рано или късно!
желая ти наистина късмети голяма арабска любов !!!  bouquet

# 275
  • Мнения: 462
Здравейте сладурки  Hug

Аз най-накрая се добрах до комп  Wink
В къщи нямаше кой да плати Интернета и бях отрязана, после ходихме на море и от днес съм отново на линия.
Моренцето е супер-р-р. За 10 дена нямахме нито един лош . Илияс се отпусна и само искаше да бъде в морето, аз си поплувах на воля, но свърш-и-и. Наистина строителството е градндиозно, но не мога така да го нарека, по-скоро хаотично и разностилно.  #Crazy На мъжа ми, като архитект нещо хич не му допадна. Имаше и добри неща, но те се губят на общия фон.
Важното е, че се завърнахме и сме си живи и здрави !
Едва ви изчетох...
Пожелавам на всички празнували, на патерица, много здраве и хубаво настроение  Hug  bouquet Heart Eyes
Миме и от тук да ти честитя момиченцето и да и пожелая прекрасно бъдеще  Hug Heart Eyes

Снимки ще ви пусна по-късно, като ги сваля от апарата. Ани, специални благодарности за съветите,относно фотото  Hug

# 276
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Креми , душко , я признай на кака си - пастичките с крем ли бяха .... Joy Joy Joy  Мамина златна виновна била - ааа не така .... ох и на мен да ми паднат и без крем да са ..... Laughing   А за дрешките ще видим - требе да спра пастите май - с крем , без крем - малко да спихне коремището и ще се наврем в един почти нов костюм ! Ама за сега ич не се сближават копчето и илика ... Laughing  Сложих един бобец да ври , че Цветка идва от Плевен с татко си - ще ги посрещам ....чао-бао !

# 277
  • Мнения: 1 728
Привет момичета!

Как сладко сладко сте се разприказвали, кеф ми на душата  Grinning

Тони много хубава семейна снимка, ще го изядете малкия сладур  Wink, ама той наистина е такова захарче.

Добре дошла на Следи от сълзи, тук е много приятно в темичката  Hug

Снеже добре завърнала се и ти!

Пепи защо не отскочиш мила до София, има един два магазина и за по-едри дами, то както казва Креми "едри" тук си е нормални в другите страни .... или може би във Велико Търново също има такива магазини, Веси ще каже.

Дидонче вързана съм в София по лични причини, та време за почивка едва ли ще остане до края на август, но живи-здрави по нататък. Вие пускайте снимки да се пренесем малко на моренцето пък макар и виртуално.

# 278
  • Мнения: 560
Здравейте момичета!  Wink
Тони,много хубава снимка!
Страхотни сте и тримата!  Simple Smile
Пепи,не се терзай за дрехите!Нали знаеш,че "хубавия кон и под скъсания чул,пак си е хубав"!В София,както казва Ани има много магазини,от които можеш да си избереш нещо хубаво.Ето ти един повод да се видим.  Hug
Ани,есента също е хубав сезон за почивки.Дано да намериш време!  Hug
Сноу,добре завърнала се!Къде бяхте на море?Алекс също,като Илияс не излезе от водата.
Сълзичка,брата на мъжа ми все още е свободен.  Laughing Той живее в Париж.Строителен инженер в една от най-големите строителни фирми -"Bouygues batiment", има европейско излъчване премесено с арабски чар.На 27г.Тип Антонио БандерасWink
Свеар ,намерих го.Близко сте до Казабланка и Атласките планини.Сигурно е много хубаво!
Приятен ден на всички от нас!     bouquet

# 279
  • Мнения: 3 804
СВАТЕ запо4вам с теб/по роднинска линия/снощи имаше някакава авария и до сутринта бяхме без ток,затова из4езнах рано
ПЕПИ имам страхотна шива4ка,но ще ти е малко дале4 в ст.загора,оба4е е супер,когато си ших при нея бях в средата на седнмия и по4ти не ми ли4еше,последните месеци оба4е се издух като танк и дрехите ми стояха супер ,уши ги за 3 дена и с 1 проба,ако те интересува пиши ,тъкмо ще минеш през нашите
ТОНИ 4удих се малкия на кого пр5или4а такъв сладур,кото видях снимката се за4удих още пове4е и 2мата сте супер
СВЕАР ПРИЯТНО ПЪТУВАНЕ
СНОУ добре дошла отново.4акам снимки
Следи от сълзи,да ти отговоря запознахме се в едно кафе,понеже не се престраши първия ден да се запознаем на следващия ден беше по същото време и на същото място
а тук има много смесени бракове и местното население варира от много бели и руси до хора с по4ти мулатски 4ерти

# 280
  • Мнения: 914
Ох момичета да ви се оплача че и аз така се наплюсках днес сутринта с това
http://www.joaoleitao.com/photosdumaroc/figues-frutis-maroc-noir-vert.jpg
и понеже не ми стигна добавих си
http://namous.canalblog.com/images/t-311714.jpg
Този месец още нито едно кило не съм свалила
Тарик мам  машалла на всички ви Това се казва за да не ви удари някой от зли очи Да сте живи и здрави и още малки сладури ви пожелавам Ние сме на 130 км от Казабланка ,а от там магистралата още 100 до Рабат

Дидона  ,наистина е много хубава природата и чист въздух ,горещо лято като винаги след залез слънце е много студено А през зимата е топло с постоянно зеленина ,от Атласите сме на 60 км ,а от морето на 130 Но най лошото са скорпионите през лятото Но на всичко се свиква

Момичета после пак ще пиша Приятен ден http://maryse80.info/Coucou%20qui%20c'est.jpg
http://colbro.canalblog.com/images/bonne_journee1.gif

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:50 от Дивиана

# 281
  • Мнения: 3 804

http://onemansblog.com/wp-content/uploads/2006/12/coffee.jpg

по едно от мен
кой ще пуска днес новата тема,по всяка вероятност няма да съм аз 4е сме канени дове4ера на р.ден в ресторант

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:50 от Дивиана

# 282
  • Мнения: 560
Свеар,ще се почерпя с малко кармус,а хлебчетата за слабите.
СВАТЕ запо4вам с теб/по роднинска линия/
тук има много смесени бракове и местното население варира от много бели и руси до хора с по4ти мулатски 4ерти
Свате,да пазиш снахичката!  Laughing Такива смесени по-далече!  #2gunfire

# 283
  • Мнения: 3 804
Свеар,ще се почерпя с малко кармус,а хлебчетата за слабите.
СВАТЕ запо4вам с теб/по роднинска линия/
тук има много смесени бракове и местното население варира от много бели и руси до хора с по4ти мулатски 4ерти
Свате,да пазиш снахичката!  Laughing Такива смесени по-далече!  #2gunfire

а свате без задни помисли Crossing Arms,АЛЕКС не го заменяме за нищо,освен това и бг родата е уведомена

# 284
  • Мнения: 893

Сълзичка,брата на мъжа ми все още е свободен.  Laughing Той живее в Париж.Строителен инженер в една от най-големите строителни фирми -"Bouygues batiment", има европейско излъчване премесено с арабски чар.На 27г.Тип Антонио БандерасWink


Ти описа мъжа - мечта  Blush
Супер звучи...Само, че на вас, момичета незнам как ще ви прозвучи, че тази година съм абитюрентка WhistlingНадявам се, че този факт няма да промени доброто ви и гостоприемно отнощение към мен  Rolling Eyes Praynig
Та сигурно на г-н Бандерас не му се занимава с хлапачки като мен... baby_neutral

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт